Tento rok není žádná chřipka?

Tento rok není žádná chřipka?

Letos není žádná chřipka? Nebo je chřipka „druhou vlnou covidu“?

Neočekávejte žádnou upřímnou odpověď od zdravotnických úřadů. Mají velký strach, tak velký, že se lidé podrobují zbytečnému lockdownu, který v jejich životech dělá velkou paseku v ekonomické oblasti, a nařízením, která způsobují více škody než užitku.

O čem to celé je?

Jde jednoduše o zisky z vakcín pro farmaceutickou lobby Big Pharma?

Nebo jde o to, aby si lidé zvykli na svévolné příkazy, které legislativa nepodporuje? Není to, co nyní zažíváme, převzetí našich životů výkonnou mocí vlády?Nebo snad jde o snižování lidské plodnosti? Odborníci uvádějí, že americká vakcína obsahuje složky proti plodnosti, kvůli nimž se procentuálně sníží ženská plodnost. Proč se o tom nevedou veřejné diskuse? Ze strany odborníků také existují obavy ohledně nového a nezvyklého způsobu, jakým má vakcína fungovat. Je to přístup, který se nikdy předtím nepoužil, nebylo provedeno dostatečné množství testů, abychom znali následky.

Proč se tak spěchá s vakcínou, která se potýká s tolika problémy, když existují dva známé levné léky na covid? HCQ a ivermektin jsou levné a ověřené léky, které mají mnohem méně vedlejších účinků, než americká vakcína. Avšak „zdravotní úřady“, v jejichž čele je Big Pharma, brání jejich používání.

Proč?

Britské zdravotnické úřady tvrdí, že se objevil nový, vysoce nakažlivý kmen covidu. Lidé jsou z toho vyděšení. Avšak nebylo učiněno žádné prohlášení, že by tento nový kmen – snad je to jen sezónní chřipka – měl vyšší úmrtnost.

Presstituti stále udržují tlak strachu. Bylo potvrzeno úmrtí 300 000 Američanů. Interní data amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) však ukazují, že téměř všechna úmrtí, připisovaná covidu, odpovídají přítomnosti 2,6 komorbidit. Jinými slovy, pokud člověk zemře, je smrt přičítána pandemii covid, bez ohledu na příčinu. Proč presstituti skrývají tuto informaci před veřejností?

Mějte na paměti, že o PCR testech na covid se ví, že vytvářejí vysoké procento falešně pozitivních výsledků, a že vysoký počet infekcí je tak výsledkem falešně pozitivních výsledků testů.

Můžete tak říci, že tato krize je uměla vytvářena, protože není dovolováno, aby byly tyto problémy veřejně prozkoumávány. Místo toho presstituti ze sociálních médií, tisku, televize a rádia zatajují veškeré zmínky z úst řady odborníků, kteří silně nesouhlasí s oficiálními verzemi.

Všimněte si, že média nejsou expert na covid, ale přesto tvrdí, že mají jediné správné vysvětlení.

Jak je to možné? Jak vůbec média mohou vědět, kdy je potlačován odborný názor? Presstituti si prostě přečtou dějovou linii, kterou jim někdo předá.

Obrovská medializace pandemie covid nese všechny typické znaky konspirace.

 

zdroj: https://www.paulcraigroberts.org překlad: http://www.zvedavec.org/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tento rok není žádná chřipka?

  • COVID se léčí jako ve středověku mor. Jen se označí a zatlučou dveře. Nemocnice dostanou víc peněz za diagnózu COVID 19, proto se tam každý léčí na tuto nemoc. Vzhledem k tomu, že opatření proti nemoci neřídí odborníci, ale politici, je zřejmé, že jde o politický nástroj k ovládání lidí. Kdyby šlo o vážnou nemoc, opatření proti ní by řídili lékaři.
    Jde o jedinečnou příležitost „obchodníků s deštěm“ vydělat obrovské peníze na strachu. K tomu je nutné vytvořit atmosféru, ve které jsou lidi ochotni se nechat manipulovat a strpět převody peněz do rukou těchto manipulátorů.
    Nebýt té podpory ze strany médií, nemohly by si zdravotní pojišťovny a politici hrát s veřejnými rozpočty tak vysokou hru.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*