Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu

Epická videa z Austrálie ukazují, jak vypadá moc lidí, když se konečně postaví stanné tyranii.

Jedno z nejvýraznějších videí masových protestů v Austrálii ukazuje muže, který prostě stojí na místě, zatímco se k němu hrozivě přibližuje rozzuřený policista v brnění a nařizuje mu, aby odešel.Důstojník však před vzdorujícím mužem rychle zvadne a ustoupí.

Další scény z Melbourne ukazují tisíce lidí, kteří vyšli do ulic, aby se vzepřeli drakonickým lockdownovým příkazům vlády.

Tisíce rozhněvaných demonstrantů se pokusily uzavřít dálnici v Melbourne, když se policie snažila zmocnit mohutné demonstrace – za použití gumových projektilů a slzného plynu.

Tyto obnovené protesty se vyvolaly v Melbourne poté, co úřady oznámily, že staveniště budou na dva týdny uzavřena kvůli obavám, že dělníci šíří COVID-19.

V Melbourne v Austrálii probíhá dosud nejtvrdší střet mezi dělníky a státem kvůli nařízenému očkování, zatímco tisíce odborově organizovaných stavebních obchodníků vycházejí do ulic.

Stavební dělníci nyní navíc musí dostat alespoň jednu dávku vakcíny proti koronaviru, než se mohou vrátit do práce.

Toto video ukazuje rozčileného policistu, který přiznává, že také nesnáší lockdowny a protesty a bojuje jako všichni ostatní, ale dostává zaplaceno za potlačení povstání jako součást své práce.

Civilista, který k němu mluví, ho nabádá, aby prostě přestal prosazovat tyranii a chaos by zmizel.

Zdá se, že Austrálie se stává novým bojištěm za svobodu, protože tyranská vláda urychluje omezení kvůli COVIDu navzdory relativně malému počtu úmrtí v zemi v roce 2021.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*