Tak ty se stydíš za vládu ČR a ČR jako takovou Khárle von Trautenberku?? Já taky.

Tak ty se stydíš za vládu ČR a ČR jako takovou Khárle von Trautenberku?? Já taky.

Je určitě hodně záležitostí, za které by se vláda a ČR měly stydět-to nelze popřít. Ovšem říká-li to člověk, jenž má z ostudy kabát a politicky je tak vyhraněný, že střídá členství v politických stranách, jak Sparta trenéry, tak to snad ani nejde brát vážně. Jak si takové individuum vůbec může dovolit hovořit tak, jako by mluvil ústy národa?? Ano Khárle měli bychom se stydět, že takové jako si ty necháme vůbec otevřít hubu!!!

Samozřejmě, že soudruh kníže napadal vládu a ČR v souvislosti s novou eskalací migrační politiky. Naše vláda však nemůže za to, že se Turecký prezident Erdogan zachoval jako nefalšovaný Turek a porušil své sliby ohledně migrantů a to i přesto, že dostal od velké EU tučný bakšiš. Turecko shráblo pěkně tučný peníz za to, že migranty nevpustí dále do Evropy a v těchto penězích byli i peníze ČR a daňových poplatníků ČR milý Khárle. Proč nepřiznáš, že to tak je?? Turecko se nepokrytě snaží EU vydírat a je to o tom, že vojenské operace Turků v Sýrii stojí nemalé peníze, ale jde také o to, že si Turecko tímto vydíráním chce zajistit mezinárodní podporu svých vojenských operací v Sýrii a to i přesto, že neoprávněně operují na území cizího svrchovaného státu, což je v rozporu s mezinárodním právem. Chce si Turek zajistit to, že EU     a USA budou mlčet tomu, že se ze strany Turků jedná o atak především na kurdské obyvatelstvo, které se značnou měrou podílelo na porážce Islámského státu, který byl výplodem Americké politiky, přičemž mnoho Kurdů položilo své životy za likvidaci tohoto svinstva. Jediné Rusko se snaží Kurdům pomoci, ale o tom se nemluví, neb to není v souladu s potřebami mainstreamu.Turecko se svým způsobem chová jako fašistický stát, když čistě selektivně útočí na Kurdy a snaží se je zabíjet. Je to cílený útok na etnickou skupiny a pozor-Turkům toto není cizí. Vzpomeňte na genocidu páchanou Turky na Arménech. Proč ti Khárle nevadí toto, když jde o jednu z hlavních příčin?? Z politického hlediska je to jasné a nepřekryje to ani uměle nafukovaná bublina s korona virem. Tobě Khárle nevadí fašismus?? Proč, když mumláš o mezinárodní politice, neodkrýváš lidem podstatu?? Ne prostatu Khárle ano???

Kritizuješ Khárle vládu a ČR za přístup k uprchlíkům!! Proč nejdeš tedy národu příkladem, když si takový humanista a lidumil. Na Orlíku-na svém panství, máš tolik místa. Proč si ty uprchlíky nevezmeš tam?? Třeba budou makat, jako museli makat cikáni v Letech a ještě pobereš jistě nějaké dotace z EU na jejich integraci. To se ti musí vyplatit-buď tedy národu i vládě příkladem-ty vlastenče! Já osobně se přijdu podívat, jak ti to jde a jak ti islámští inženýři a doktoři prosperují. Jen tě musím poprosit, abys v okolí Orlíku zrušil všechny kozí farmy, neb by se okolí Orlíku mohlo snadno stát centrem prostituce a sexuální turistiky.

Jestli Khárle narážíš na principy humanity a solidarity, tak těmi by se především měly řídit země, které drancovali a drancují Africké země, země blízkého a středního východu, či některé Asijské země. Mezi ty, kdož drancovali a drancují, patří USA, VB, Španělsko, Francie, Belgie, Německo, Japonsko a jiné. Česká republika, ale ani bývalé Československo mezi drancovače nepatří a nikdy nepatřilo. Tedy morální a lidská odpovědnost leží jinde a to především u států, které se snaží svou odpovědnost delegovat na někoho jiného a to i za použití vyděračských metod.

Proč by však Česká republika měla sanovat něco, co nezpůsobila?? To si mají sanovat ti, kteří to způsobili a měli z toho ekonomický profit!! Pro zjednodušení je to v principu tak, jako by váš soused ve vesnici byl majitelem uhelných dolů v jiné vesnici. Uhlí by vytěžil, peníze si nechal, ale protože bylo zničeno životní prostředí a pracovní místa v místě dolu zanikla, tak lidé začali utíkat do vaší vesnice a vy byste je museli přijmout a živit, přičemž ten, kdo to způsobil je za horami a vám se směje, že to musíte platit. Myslím si, že Češi ještě tak nezhloupli, aby na toto dobrovolně přistoupili. Takže Karle brzdi. Tyhle kecy si můžeš nechat pro své kamarády z landsmanšaftu nebo vést plodné debaty se Šabatovou, která se vydává za odbornici na všechno.

Proč ale neustále jebete do Babiše a současné vlády? Čím se provinili?? Svatí nejsou-to ne, ale nebyli to oni, kdož naši republiku zaprodal. Oni a národ sklízí pouze to, co tu Havel, Kalousek, Topolánek, Špidla, Sobotka, Němcová a další zmrvili. A ty v tom Karle jedeš taky. Babišova vláda se migrantů bát nemusí-si tedy myslím. Tady v Čechách máme odbojné lidi viď Khárle. Vždyť takový Novotný (ODS) z Řeporyj se ani Ruska nebojí. Novodobý generalissimus se už nechal fotografovat v uniformě bojovníka Řeporyjské armády a na mapě ukazoval své plány obchvatu Ruských vojsk svými Řeporyjskými divizemi. Po jeho boku pojede na bílém koni Mirka Němcová z ODS a bude tasit svůj meč, jak bojovnice Vlasta z pověstí Českých od Aloise Jiráska. Hodně jistoty skýtá v boji i Mirek Kalousek, který jakožto bývalý ministr financí to každému vetřelci řádně spočítá. Jsme tedy připraveni-co myslíte??

Migranti si v Evropě značně oblíbili dávkové systémy, ale pravda je taková, že jediná dávka, které skutečně rozumí je dávka z kulometu. Několik takových přesně mířených dávek by celý migrační problém zastavilo a bylo by to velmi laciné s neobyčejnou účinností.

Kdyby tento postup byl zvolen, tak celá Evropa mohla ušetřit desítky miliard EUR za cenu nákladů, tak 1000 EUR. Bylo by po strachu, bordelu, vraždách a možná by nebyl ani ten korona vir. Kéž by to někoho konečně napadlo a při řešení této situace použil systém dávky 7.65 mm.

Myslím Karle, že jsem ti toho napsal už dost. Nyní by bylo vhodné, aby ses došel přebalit, vyčůrat, pomodlit a spát!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*