Tajné dokumenty potvrzují, že USA již dodaly nelegálně smrtící zbraně na Ukrajinu

Tajné dokumenty potvrzují, že USA již dodaly nelegálně smrtící zbraně na Ukrajinu

Portál SouthFront: Analysis & Intelligence získal exkluzivní fotografie smlouvy mezi ukrajinskou společností Spetstechnoexport a americkou společností AirTronic USA o dodávce smrtelných zbraní na Ukrajinu.

Tato specifická smlouva je pro dodávku 100 raketometů PSRL-1 v hodnotě 554.575 dolarů.

Datum uzavření smlouvy: 11. listopadu 2016.

Datum dodání: 8. dubna 2016.

Raketomet PSRL-1 je modernizovaná verze ruského protitankového raketometu RPG-7. Společnost AirTronic USA zahájila sériovou výrobu zbraně v roce 2016. Společnost vyvinula a nyní vyrábí dvě modifikace RPG-7: PSRL-1 a GS 777 (PSRL-2).

psrl

Tyto zbraně vypadají jako RPG-7, ale použití nových materiálů umožňuje snížení hmotnosti a zároveň usnadňuje jejich použití.Raketomet společnosti AirTronic USA používá granáty RPG-7. Společnost však vyvíjí řízené granáty a zvyšuje efektivní dosah do 2000 m. Navíc AirTronic USA připravuje novou munici, včetně termobarických granátů a granátů s tvarovou náplní.

Podle některých zpráv byly raketomety doručeny Národní gardě Ukrajiny, včetně Azovského pluku.

Je zajímavé poznamenat, že podle zdroje fotografií byla tato dodávka ojedinělým případem dodávky smrtelných zbraní na Ukrajinu.

Nicméně, smlouva a dodávka jednoznačně porušuje zákony USA, protože právní subjekty USA neschválily dodávky smrtících zbraní na Ukrajinu. Washington v současné době zvažuje tuto možnost.

Někteří odborníci získaní portálem SouthFront: Analysis & Intelligence naznačují, že smlouva může skutečně představovat akt sabotáže, která je součástí širšího úsilí Obamovy administrativy zaměřené na podkopání amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho deklarované politiky vůči Ukrajině. Smlouva byla uzavřena těsně předtím, než musel Barack Obama opustit Bílý dům. Smouva byla pravděpodobně také součástí pokračující kampaně, která podkopává bilaterální vazby mezi Trumpovou administrativou a Moskvou.

Bez ohledu na to, co stálo za tímto rozhodnutím, k dodávce smrtících zbraní došlo v dubnu 2017.

Podle e-mailu, který získal portál SouthFront: Analysis & Intelligence, zdroj má všechny potřebné dokumenty týkající se smlouvy a potvrzuje dodání smrtících zbraní. V tomto případě každé nezávislé vyšetřování incidentu odhalí skutečnost o dodávce smrtících zbraní a potvrdí, že smlouva skutečně existuje.

smlouva

Zdroj a všechny fotografie smlouvy ZDE
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tajné dokumenty potvrzují, že USA již dodaly nelegálně smrtící zbraně na Ukrajinu

  • Cilem USA je, aby oslabily Rusko, aby se Ukrajinci a Rusove zabijeli navzajem. Umoznuje jim to jejich zidovska loutkova vlada dosazena USA po puci na Ukrajine a Banderovci a dalsi Neonaciste. Tato vlada neni zvolena a tedy legitimni!!! Legitimni prezident z voleb je Janukovic v exilu.
    Odtajnen dokumenty z USA mluvi jasne, co USA chteji:

    „Ukrajina si bude myslet, že bojuje proti Rusku za svoji nezávislost. bude si myslet že má konečně svobodu, zatím co se dostává do plné závislosti na nás.To samé si budou myslet i Rusové, že brání své národní zájmy, vracejí zpět svoje teritoria atd. Záminkou z naší strany bude hájení suverenity a boj za své národní ideály. Přitom nedáme ani jedné ze stran možnost k sebeurčení na základě národních hodnot a tradic. V této válce bláznů slovanský dobytek bude ztrácet své síly a posilovat naše pozice. Hlavní dirigent potichu, ze strany bude sledovat krvavé události.“(Konec citátu).

    Dejze tohle dal i do Ruska a Ukrajiny.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*