Syrský muž zatčen za znásilnění poníka v německé ZOO

Syrský muž zatčen za znásilnění poníka v německé ZOO

Policie zatkla 23letého Syřana kvůli tomu, že údajně znásilnil poníka v zoologické zahradě v Berlíně. Jeho zločin sledovali šokovaní návštěvníci, kteří si pořídili fotografii incidentu a předali ji úřadům.

K incidentu došlo v pátek 3. listopadu o půlnoci v parku Goelitzer v německém hlavním městě Kinderbauernhof (dětská farma). Muž byl spatřen opatrovnicí, která navštívila ZOO se svěřeným dítětem.

„Moje pečovatelka byla v Goerlitzkově parku se synem, když spatřili muže, který měl sexuální styk s poníkem,“ řekla žena německému deníku Berliner Morgenpost a dodala, že její pečovatelka informovala o incidentu personál parku, ale o tom není ochotna hovořit, už proto, že to bylo pro ní příliš traumatizující.

Zaměstnanec zoologické zahrady řekl novinářům, že opatrovnice pořídila fotografii muže, když páchal čin a okamžitě kontaktovala zaměstnance parku, kteří zavolali policii. Když si mladý muž uvědomil, že byl spatřen, slezl ze zvířete a zmizel v parku.Když viděli fotografii, správci parku muže našli a zadrželi jej předtím, než stihl z parku uniknout. Poté ho předali policii.

Berlínská policie uvedla, že 23letý muž ze Sýrie čelí obvinění z porušení zákona o dobrých životních podmínkách zvířat (Animal Welfare Act) a ze „způsobení veřejné nepříjemnosti sexuálním činem.“ Za první obvinění může dostat trest ve vězení až do tří let, nebo pokutu, zatímco za druhé obvinění může čelit odnětí svobody až na jeden rok nebo pokutě.

Oblíbená mezi rodinami, dětská zoologická zahrada v Berlíně je domovem dvou poníků, dvou oslů, půl tuctu ovcí a koz, stejně jako asi deseti kuřat, kachen a králíků.

Zaměstnankyně zoologické zahrady uvedla, že toto znásilnění je „hanba“ a dodala, že zaměstnanci doufají, že to nezanechá trvalý dojem na reputaci parku.

„Pozitivní věci se tu dějí po celý rok. Je škoda, že teď budeme spojováni s touto událostí.“

„On (podezřelý) má do našeho zařízení vstup zakázán. A pokud se vrátí, tak jej nahlásíme. Něco takového se nikdy předtím nestalo,“ uvedla.

 

(SPU/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Wikipedia)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Syrský muž zatčen za znásilnění poníka v německé ZOO

  • Pokud š_kal samičku a měl prezervativ, řídil se asi tou jejich knihou, ta jim povoluje všechno…
    Pokud to ale byl sameček, byl asi na kluky a to se podle té samé knihy trestá. Pokud se ale milují a myslí to spolu vážně, třeba prožijí pěkný život a půjdou na nějaký ten jejich pochod a budou žádat respekt a úctu zbytku společnosti… V tomto případě se taky jedná o to obohacení jinou kulturou??? Navíc ho „šokovaní“ návštěvníci fotili…. Vzhledem k tomu, že jim k tomu určitě nedal svolení, budou z toho focení mít asi pěkné patálie…

  • To jsou asi nové metody těch doktorů a inženýrů, kteří do Evropy přichází. Kdyby oficiální propaganda nebránila šíření pravdy, dávno by se příliv uprchlíků zastavil.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*