Svobodní k výsledkům rakouských voleb

Svobodní k výsledkům rakouských voleb

Svobodní k výsledkům rakouských voleb

Petr Mach, předseda Svobodných a europoslanec:

Velmi těsně vyhrál kandidát rakouských Zelených nad kandidátem rakouských Svobodných. Pevně doufám, že multi-kulti rakouská vláda, nad kterou visí Damoklův meč v podobě možného vítězství rakouských Svobodných v parlamentních volbách, bude hlasovat spolu s Českou republikou proti dalším migrantským kvótám Bruselu. Jestli ne, dají vládní politici rakouským Svobodným do klína vítězství v příštích parlamentních volbách.

 

František Matějka, místopředseda Svobodných:

Volby prezidenta Rakouska považuji za přelomové. Téměř polovina rakouských voličů v nich ve skutečnosti vystavila účet nejen dosavadní vládě a její politice, ale prostřednictvím kandidáta Svobodných Norberta Hofera i EU. Stálý trend vzestupu obliby Svobodných je předzvěstí výrazných změn v rakouském parlamentu. Je zároveň dalším důkazem, že změny politického kurzu, směřující k návratu větší míry suverenity a svrchovanosti členských států EU, jsou možné a na spadnutí.

 

Karel Zvára, místopředseda Svobodných:

Věřím, že vítěz vedle prosazování vlastního názoru vezme v úvahu i důvody, pro které téměř polovina voličů hlasovala pro druhého kandidáta. Tedy, že bude jednat v zájmu občanů Rakouska bez ohledu na to, pro koho hlasovali.

 

Kateřina Kašparová

tisková mluvčí Svobodných
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*