Švédsko: Feministická matka odmítla nahlásit úřadům afghánského uprchlíka, který sexuálně zneužil její 12letou dceru

Švédsko: Feministická matka odmítla nahlásit úřadům afghánského uprchlíka, který sexuálně zneužil její 12letou dceru

Feministická matka ve Švédsku odmítla nahlásit úřadům afghánského uprchlíka, který žil v jejím domě a sexuálně zneužil její dvanáctiletou dceru.    

45letá žena pracovala v uprchlickém centru v Sölvesburgu, když začala mít sexuální vztah s uprchlíkem, který tvrdil,  že má 18 let.

Když se migrant stal oficiálně uprchlíkem, musel centrum opustit a žena mu dovolila přestěhovat se do jejich rodinného domova.

Během krátké doby začal migrant sexuálně zneužívat 12letou dceru ženy, líbal jí, objímal a v září 2017 strčil ruce pod dívčino spodní prádlo a hrál si s její vagínou.

Poté, co dcera řekla matce co se stalo, 45letá žena odmítla incident oznámit úřadům, nebo dokonce Afghánce požádat, aby jejich domov opustil, a vyzvala dceru, aby to řekla svému otci, který pak kontaktoval policii.Během následného soudního řízení žena vysvětlila, že nepodnikla žádné kroky proti uprchlíkovi, protože se „bála, že bude poslán zpět do Afghánistánu.“

„Myslela jsem na něj tak moc, chtěla jsem, aby zůstal se mnou,“ dodala.

Matka také řekla starším sestrám oběti, aby neřekly, co se stalo. Příspěvky na Facebooku později odhalily, že i měsíce po sexuálním útoku na její dceru matka popisovala Afghánce jako „báječného“ a pokoušela se mu pomoci najít nový domov.

Žena byla také údajně silným zastáncem hnutí #MeToo proti sexuálnímu násilí na ženách, ale není jasné. zda tyto ženy byly sexuálně napadeny migranty.

Afghánec dostal za útok 100 hodin práce pro komunitu a nebude deportován.

Ačkoli migrant v době napadení tvrdil, že mu je 18 let, stalo se notorickým pravidlem migrantů, že lžou o svém věku, aby se vyhnuli tvrdším trestům odnětí svobody.

Šetření provedené švédskou národní agenturou pro forenzní medicínu zjistilo, že tři čtvrtiny přistěhovalců, kteří tvrdí, že jsou děti, jsou ve skutečnosti dospělí.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: Infowars.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*