Sudeťáci zase sprostě lžou! Z naší země ale nedostanou ani tisícinu milimetru, ať táhnou k čertu!

Sudeťáci zase sprostě lžou! Z naší země ale nedostanou ani tisícinu milimetru, ať táhnou k čertu!

sudety

Další sprostá sudetoněmecká lež letí světem. Rakouští pohrobci Hitlera (Sudetoněmecké krajanské sdružení v Rakousku – SLÖ) popírají, že po mnichovské dohodě bylo z českého pohraničí vyhnáno čtvrt milionu Čechů. Prý to byli bývalí úředníci, kteří „přesídlili zpět do svých oblastí“, neboť již „pozbyli své správní povinnosti“.

Takže rakouští „sudeťáci“ tady popírají historii, tvrdí, že 250 000 Čechů odešlo dobrovolně, protože to byli všichni úředníci. Kde jsou drsná odsuzující prohlášení českých politiků? Co na to říká premiér? A co na to především říká jejich „český“ kamarádíček Karel Schwarzenberg, který si nově hraje na Jamese Bonda?! Ať se Jeho knížecí Jasnost vyjádří!

Jak dlouho budeme tolerovat lži potomků vrahů našich pradědů a prababiček? Jak dlouho budeme mlčet? Tohle jsou věci, které je bezpodmínečně nutné zanést do učebnic dějepisu. K tomuto je třeba točit vzdělávací dokumenty do škol. Takové projekty má vláda dotovat. Dlouho už totiž mezi námi bohužel nebudou ti, kteří dobu vražedného řádění hitlerovců zažili na vlastní kůži, aby mohli mluvit a vyvracet každý lživý německý výkřik.

Jistě, ne všichni Němci jsou špatní, to v žádném případě. Ale stejně tak platí staré heslo českých vlastenců, že Němci jsou odvěkým nepřítelem našeho národa. Nevyřeší to tichý nesouhlas a nevyřeší to ani šovinismus. Vyřeší to poctivé a pravdivé vzdělávání a neustále zdvižený varovný prst.

A proč, že tolik rakouští (němečtí) sudeťáci křičí? Nelíbí se jim chystaný záměr vybudovat v Plzni památník oněm 250 tisícům Čechů, kteří museli na podzim 1938 opustit své domovy v pohraničí před rozpínavými Germány. Oni tvrdí, že se Mnichovskou dohodou jen napravila chybu a že tvrzení o vyhánění Čechů jsou prý jen politické legendy. Slušný komentář je nemožný. Opravdu. Sudeťáci, za naší země nedostanete ani tisícinu milimetru, táhněte už provždycky k čertu!

zdroj : euserver.parlamentnilisty.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*