Strefuješ se do Rusa–tak tady máš přes držku

Strefuješ se do Rusa–tak tady máš přes držku

Bylo pouze otázkou času, kdy v odvetných krocích přijme Rusko podobná opatření jaká byla zavedena vůči němu pro údajnou anexi Krymu. Jenže o anexi mluví jen západní svět vycházející z informací, které poskytují mainstreamová média

Když zveřejnily svůj sankční seznam proti Rusku USA a EU, což byl jednostranně vyhlášený nepřátelský akt, tak jej nikdo nějak zvlášť nenapadal. Když totéž nyní udělalo jako odvetný krok Rusko tak se najednou jedná o netransparentní a neověřitelný krok, který nemá žádnou oporu v mezinárodním právu. Jak zvláštní a jednostranně zaujatý přístup!!! Cožpak mohou vyhlašovat na světě sankce pouze USA a EU ?  Jenom jejich kroky mají tu správnou legitimitu??? Promiňte, ale o tom nejsem zdaleka přesvědčen.

Demonstrators step on Russian Prime Minister Vladimir Putin's poster during a protest against Putin's support for Syria's President Bashar al-Assad after Friday prayers in Homs

Jsem toho názoru, že Rusko mělo sankce vyhlásit už dávno a mělo přiškrtit i kohouty s ropou a plynem. Je pochopitelné, že by takové sankce poškodily především prosté obyvatelstvo, ale mohly by být i spouštěcím mechanismem pro vzedmudí vlny odporu prostých lidí proti svým nenažraným vládám a parlamentům, které se neštítí už ničeho. Lež a podvod se totiž staly pokrevními příbuznými většiny Evropských politiků.

To, že na seznamu figurují i čtyři Čeští politici je jasným signálem toho, že Rusko sleduje politickou scénu Evropských zemí, Českou republiku nevyjímaje. Jména oněch politiků mě vůbec neudivují, protože se jedná povětšinou o stupidní válečné štváče, kteří sledují především cizí zájmy a nikoliv zájmy naší země. Takový Schwarzenberg je značně nebezpečný člověk, který je více Rakušák a Němec nežli Čech. Byl účastníkem konference skupiny Bildeberg, kde se scházejí nejmocnější lidé světa a se světem manipulují bez ohledu na jakékoliv oběti, protože tyto oběti jsou obětmi vyššího zájmu. Dále má Schwarzenberg jisté historické vazby k nacistům a to je velmi nebezpečné jak pro naši zemi, tak pro Rusko.

Udivuje mě však jméno Jaromíra Štětiny. Dost dobře si totiž neumím představit, jakým způsobem by mohl být tento vyšinutý člověk Rusku nebezpečný. V Čechách je již tak profláknutý, že je ignorován a většina lidí nad ním pouze mávne rukou a polituje ho. Pravděpodobně to bude tak, že hlupáci jsou v Rusku nežádoucí.

Je samozřejmé, že tuto záležitost každý pojme po svém, ale já jsem toho názoru, že nám Rusko velmi přesně označilo největší škůdce České politiky a národa.

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Strefuješ se do Rusa–tak tady máš přes držku

  • Robert Janez
    Rusko dodrzuje obchodni smlouvy za jakychkoli okolnosti. Jelikoz EU jedna mnoho let jako nesvepravny idiot, Rusko si naslo a stale nachazi jine obchodni partnery. Misto vrtosive EU navazalo obchodni styky s Cinou, Indii, Jizni Amerikou, Jizni Afrikou a jinymi zememi. Evropsky Union si hraje na furianta sankcemi, ktere nici zdarne jeho ekonomiku a zvysuje nezamestnanost. Shrnuto dohromady, Rusko Evropu nepotrebuje, ikdyz o ni stoji, ale Evropa je na ruskych nerostech hodne zavisla. Sankcemi je take Rusko poskozeno. Jenze z tehle ekonomicke valky Rusko vyjde jako vitez, protoze je bohate na nerosty a chytrou vladu. Evropa ma akorat diry v prazdnych kapsach a velke dluhy. A bez ruskych nerostu si uz neskrtne vubec. Denne zasnu, kde se bere ta nebetycna drzost evropskych politickych trubcu.

  • Lidé(někteří) se díky fašistické propagandě USA proti Rusku hodně pobláznili.Nadávají na Rusko a přitom kupujeme ruský plyn od Němců.A proč a za jakou cenu děláme tyto a jiné blbosti?

  • Rusko hájí své zájmy, tak jako kdokoliv jiný soudný (bohužel, nikoliv EU). Západ, naopak kritizuje každý sebezáchovný krok Ruska, protože ho chce zničit. Prostě zde máme boj a můžeme vyjádřit své sympatie straně, která je nám bližší.
    Vládci západní civilizace, se již zcela odtrhnuli od zájmů svých občanů a pracují ve prospěch beznárodních korporací. Proto je zájmem těchto občanů, podporovat každý odpor, proti těmto vládcům.
    Z těchto důvodů schvaluji umístění těch našich čtyř vyvrhelů, na pranýř. Oni totiž nepracovali ve prospěch nás občanů, nýbrž ve prospěch oné vládnoucí vrstvy, která chce, za každou cenu, vyvolat válku s Ruskem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*