Strážce Evropy frau Merkel

Strážce Evropy frau Merkel

Obama nešetří slovy chvály na frau Merkel, ta je prý strážcem celé Evropy.

Obama jí důvěřuje a je hrdý, že je Andělka jeho přítelkyní. Podle něho jde o pragmatickou političku, která, když něco řekne, tak to platí. Ano, souhlasím, doplatí na to celá Evropa.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/401359-obama-vyzdvihl-odvazny-postoj-merkelove-k-migracni-krizi.html

Jak se na to dívají premiéři:

frau merkel

A jak se na to dívají ostatní:

http://pravyprostor.cz/viden-tri-imigranti-dnes-v-noci-znasilnili-studentku-na-toalete-na-nadrazi-praterstern/

A ještě:

https://www.youtube.com/watch?v=1TaKW3Tkwrs

A ještě jednou:

https://www.youtube.com/watch?v=_zIczKO0ERg

A znova:

https://www.youtube.com/watch?v=4YKfA7_Zt-s

A z druhého konce:

Papež líbá nohy muslimům, bere si je na „převýchovu“ do Vatikánu, Merkelová líbá lovce pečených holubů, Sobotka je pokakinkanej, Hollande je schovaný ve své Francii – asi seje levanduli – nebo učí kokrhat kohouty – tak, jak on vždy kokrhá před frau Makrelovou.

Vlastně ne, Hollande se sejde v neděli 24. 4. 2016 v Hannoveru se svým šéfem prezidentem USA (http://www.cesta-panujiciho.cz/israel/je_obama_muslim.php), s Merkelovou, Cameronem a Renzim, a budou jednat o významných mezinárodních otázkách. Kriste pane, co zase vyplodí! Obama má vysoký zájem na destabilizaci Evropy, to je jasné. Americké zájmy amerického prezidenta – je třeba více ropy, více území, více peněz, více uprchlíků – my vás pak, Evropo zachráníme. Pak se pustíme do Ruska, vy Evropští hlupáci. Nepoučeni Koreou, Vietnamem, Jugoslávií, Kuvajtem, Afghánistánem – více zde: http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx   – stojí za pečlivé přečtení.  Jó, šuby duby Amerikááá, šuby duby Amerika… už zpíval Franta Ringo Čech v „Básnících“.

Merkelová je velká kamarádka Erdogana. Ten už v roce 2010 vyhlásil, že Turecko aspiruje na vůdčí pozici v EU, a nemluvil do větru. Evropské státy s chutí komanduje. Roku 2011 Erdogan uštědřil diplomatický pohlavek i Merkelové. Vyzval ji, aby se Turecku omluvila za svůj výrok při návštěvě Kypru, ze kterého vyplývalo, že turecká strana na rozdíl od řecké nic nedělá pro sjednocení ostrova. „Merkelová nemá o Kypru ani šajnu“! „Nevydáme jim ani gram severního Kypru!“, láteřil Erdogan. Stejně tak spílali Merkelové i další představitelé tureckého státu.

http://www.spiegel.de/politik/ausland/zypern-streit-erdogan-attackiert-merkel-a-739620.html

A na téma Tureckých milých přátel, bych si dovolila vám doporučit jednu knihu k přečtení. https://www.bux.cz/knihy/187357-armensky-holocaust-sto-let-od-planovane-genocidy-armenskeho-naroda-1915-2015.html#

I někteří novináři se nebojí říci pravdu, protože je už nikdo nevyhodí, byli vyhozeni za neloajalitu k Turecku a německým politickým přátelům.

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/152684-erdogan-vrazdi-demokracii-a-merkelova-s-eu-jen-necinne-prihlizi-zuri-novinar/

Turecko, které má na svědomí vice než jeden a půl milionů Arménů, je rovnocenným partnerem  Německa – minulost mají stejnou – koncentrační tábory, holocaust, drancování slovanských zemí  – trocha dějepisu neuškodí: http://www.dejepis.com/ucebnice/expanze-turku-a-tataru-do-evropy/

Evropa jedná s Tureckem a spolupracuje s ním jako s demokratickým a rovnocenným partnerem.

Hlavně frau Merkel, vytvářející třetí říši a lídři zemí, které nás zrádnou Mnichovskou dohodou zbavily na léta práv a svobody 2. světovou válkou – Německo, Anglie, Francie, Itálie.

HISTORIE SE OPAKUJE!

S NACISTY KOLABORUJÍCÍ ZRÁDCI, SE JAKO SUPI OPĚT VRHLI NA SVOU KOŘIST – ČESKO.

(Angela Merkelová Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Strážce Evropy frau Merkel

  • Aneb amická elita a její techniky. Nepřátele by bombardovali, aby je ovládli a spojence by taky bombardovali, aby náhodou nebyli jednou silnější než oni. To se fakt vyplatí jednat s někým takovým.

  • Kdyby ČSSD měla nějakou hrdost a odpovědnost k národu, tak se toho KOLABORANTA SOBOTKY zbaví, ale takle bude padat u normálně myslících lidí kterých je stále většina na dno volebních preferencí. Ani cinknuté jimi placená průzkumy ji nazachráníííí!!!!!

  • Snad už jen hlupáci, kterým nebylo dáno logické uvažování, nebo kolaboranti, kteří chtějí na této situaci něco vytěžit mohou v klidu přihlížet na současné dění v Evropě, kdy Obama jak posedlý se snaží své poddané správně nasměrovat a dokonce i jim trochu pohrozit a současně velice pochválit Merkelovou, která hraje přesně podle not vyššího amerického zájmu. A bůh nás chraň před TTIP.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*