Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!

V souvislosti s událostmi na Ukrajině a působením značné části světových masmédií ve službách finanční oligarchie jsem si vzpomněl na německého ministra propagandy v r. 1933-1945. Jedná se o fašistickou obludu Josepha Gobelse, který ze strachu před zodpovědností za své zločiny neváhal zavraždit svých šest nevinných dětí a spolu se svou manželkou spáchali sebevraždu. Tento zločinec byl propagátorem hesla: „Stokrát opakovaná lež se stává pravdou“ a kdyby se dožil dnešních dnů, tak by se styděl za svou neschopnost v porovnání s částí masmédií, které páchají zločin proti pravdě.

gobbels

Všechny aktivity světové finanční oligarchie směřují k destabilizaci Ruské federace, získání světovlády USA na planetě a jejich přírodních zdrojů. Vývoj této situace vyvolala celková krize společenského systému, obrovská finanční zadluženost, špatná ekonomická a sociální situace obyvatelstva.

Aktéři celou strategii vůči Rusku postavili na obrovské lži a značné podpoře ze strany masmédií. Jednoduchý člověk potom uvěří, že RF připravuje agresivní válku proti EU, opak je ale pravdou!

Soudný a trochu uvědomělý člověk ví, že Irák, Libye, Sýrie a Jugoslávie se stali oběťmi agresivních válek některých členských států NATO a proto se už tato organizace nedá nazvat obranným paktem!

Tisíce nevinných obětí jsou mementem a jen neinformovaný člověk uvěří, že RF chce zaútočit na EU! Ne že bych byl rusofilem, pamatuji si ještě na r. 1968, s kterým jsem nesouhlasil, ale RF nepotřebuje územní zisky, má okolo 1/6 naší planety a okolo 35% přírodních zdrojů, taktéž RF umožnila sjednocení Německa a souhlasila se zrušením Varšavské smlouvy!

Myslím si, že nastal čas, aby se EU rychle zbavila úlohy rukojmího USA a nepodporovala aktivity na hraně možná poslední války! A tuto variantu si neuvědomují, nebo nechápou poslanci EP?!

Je zarážející, že 130 českých a slovenských „tzv. osobností“ se obrátilo dopisem na lídry EU a USA, ve kterém žádají větší podporu Ukrajině v boji prý proti ruské agresi. Pokud to tito lidé myslí vážně, tak je nemůžeme nazvat osobnostmi, ale genetickým odpadem!!

Ing. Richard  Novák

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!

  • Prohlížel jsem si na internetu fotky z vítání Němců v roce 1939. Bylo to stejné, jako vítají dnes USA. Vždy se najde část ovcí, které budou vítat vojska ať už přijdou odkudkoliv.

  • Nesouhlasím! Stokrát opakovaná lež se nestává pravdou! Jenom vypadá jako pravda.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*