Staví se EU a USA po bok Jaceňukova nacismu a terorismu?

Staví se EU a USA po bok Jaceňukova nacismu a terorismu?

EU a USA nyní vehementně volají po boji proti terorismu. Nehájí jej ale ve skutečnosti například svojí podporou ukrajinského premiéra Jaceňuka? Toho západní „demokracie“ po násilném svržení legitimně zvoleného prezidenta podpořila v Kyjevě v jeho cestě k moci.  

   Ano, toho Jaceňuka, který obratem rozpoutal občanskou válku na Ukrajině, kdy občany východní Ukrajiny označil za teroristy a poslal na ně vojska, aby tyto „teroristy“ vyhladili.

 

 A to za rozhodující podpory politiků EU a USA, kteří na jedné straně pořádají milionové pochody Paříží proti terorismu, ale sami se přitom jako podporovatelé terorismu v jiných zemích chovají.

 

 V Paříži bylo 17 mrtvých, na Ukrajině počet mrtvých stoupá k 5000. A to nepočítáme statisíce uprchlíků.

 

 Místo protestů proti tisícům mrtvých na Ukrajině jen dezinformační kampaň, že tuto občanskou válku rozpoutal na Ukrajině Putin.

 

 Média typu Reuters, AP, AFP či naše ČT denodenně vykřikují o Putinově vině, ale o vině západu pokrytecky mlčí.

 

 Mlčí o tom, kdo na Majdanu střílel do demonstrantů a policistů. Toto snad nebyl terorismus se stovkou mrtvých?

 

 Mlčí, protože původci této střelby zřejmě sedí v současné ukrajinské vládě a politikům z USA a EU se nehodí do propagandy, aby byli voláni k zodpovědnosti.

 

 Mohlo by se totiž provalit, kdo z amerických či evropských politiků podporuje nejen Kyjevský terorismus, ale i ten nacistický.

 

 Mlčí o tom, jak ukrajinská vojska a žoldáci z Pravého sektoru zabíjejí ukrajinské civilisty. Mlčí o pochodech Banderovců Kyjevem se zapálenými pochodněmi a nacistickými hesly. http://czech.ruvr.ru

 

 Když si to dovolí zkritizovat náš prezident Miloš Zeman, tak jej média napadají, že si dovoluje znevažovat ukrajinského národního hrdinu Stepana Banderu.

 Nyní Jaceňuk prohlašuje, že za druhé světové války Rusko napadlo Ukrajinu, když hnalo Hitlera ze svojí země: „Současná ruská agrese na Ukrajině – to je útok na světový řád a na řád v Evropě. My všichni si dobře pamatujeme vpád Sovětského svazu na Ukrajinu a do Německa. Nesmíme to dopustit. Nikdo nemá právo přepisovat výsledky 2. světové války. Avšak o to se snaží ruský prezident Putin,“

 

 A západní média k tomu opět mlčí.

 

 Tak se Rusové oprávněně naštvali a protestují. http://www.novinky.cz

 

Jaceňuk svými slovy ospravedlňuje hitlerismus. Tak reagoval předseda výboru Rady federace pro mezinárodní záležitosti Konstantin Kosačev. Označil slova ukrajinského premiéra Arsenije Jaceňuka o „invazi Sovětského svazu do Německa a Ukrajiny“ jako přímé ospravedlňování hitlerismu. „Není to jen zkreslení naší společné historie, to je omlouvání hitlerismu a urážka hrdinů a obětí boje proti nacismu, v neposlední řadě v ukrajinských.Mlčící osvícení evropští politici opět předstírají, že se nic nestalo? To je – test současné Evropy, tento test je závažnější než by se mohlo zdát“ – napsal ve svém blogu Kosačev.

 

 Za vše též hovoří příspěvky čtenářů v diskusích: Stanislav Vařeka:

 

 Teď si už můžou okecávat co chtějí , tohle jasně demonstruje současné myšlení nacistické vládnoucí kliky na Ukrajině. Jeden z nejlepších našich presidentů Dr. E.Beneš při podpisu takzv. Benešových dekretů jasně řekl, že má národ a lidé bdít, protože oni se jednou vrátí /nacisté/ a budou překrucovat dějiny a z útočníka budou dělat oběť a z oběti útočníka, takhle téměř přesně to náš p. president řekl, on moc dobře věděl, že tato doba opět jednou přijde, byl to velmi moudrý a prozíravý státník.A já bych řekl, že tato doba přesně nastala.
Jinak na obranu Němců, tak při poslední návštěvě Jaceňuka v Německu a jeho venkovním mítinku ho Němci vypískali, to samozřejmě naše média neukáží.“

 

 Začíná to být opět na pováženou.

 

 Na jedné straně v Paříži okázalá gesta v boji proti terorismu, když k terorismu jinde mlčíme (proč nebyl tak okázalý protest, když teroristé postříleli 132 dětí a devět učitelů v Pákistánu http://www.novinky.cz

 

Jako kdybychom lidský život cenili v různých zemích jinak.

 

 
 
Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…