Státní zástupkyně obvinila pár za obranu svého domova

Státní zástupkyně obvinila pár za obranu svého domova

Státní zástupkyně Kim Gardnerová se rozhodla, že to není její práce, aby nás chránila před zločinci, ale aby chránila zločince před námi, podle majitele domu St. Louis Marka McCloskeyho.

Mark McCloskey a jeho manželka Patricia se proslavili minulý měsíc, když uplatnili své právo na obranu sebe a svého majetku zakotvené v Ústavě před běsnícím davem v St. Louis.
Gardnerová obvinila pár, který minulý měsíc namířil na demonstranty ruční zbraň a útočnou pušku, z protiprávního použití zbraně.

Portál Law enforcement today píše: Státní zástupkyně Kim Gardnerová v St. Louis oznámila, že hodlá obvinit Patricii a Marka McCloskeyovi za jejich činy během protestu BLM, jejichž členové vnikli na soukromý pozemek.

Podle deníku Fox News:

„Gardnerová, nejvyšší státní zástupkyně města, řekla, že Mark a Patricia McCloskeyovi budou obviněni ze zločinného nezákonného použití zbraně po incidentu z 28. června.“

„Je nezákonné mávat zbraněmi výhružným způsobem – to je nezákonné ve městě St. Louis,“ řekla Gardnerová ve svém prohlášení. Dodala, že jako alternativu k vězení doporučila diverzní program. “

Advokát páru, Joel Schwartz, řekl v prohlášení vydaném pro Fox News:

„Spolu se svými klienty podporuji právo prvního dodatku každého občana na slyšení jeho hlasu a názorů,“ řekl Schwartz. „Toto právo však musí být v rovnováze s druhým dodatkem a zákonem Missouri, který opravňuje každého z nás chránit náš domov a rodinu před potenciálními hrozbami.“

Pro ty, kteří si to nepamatují, Patricia a Mark McCloskeyovi jsou právníci staršího věku, kteří v červnu získali internetovou slávu, když byli vyfotografováni a nafilmováni protestujícími, kteří vnikli na jejich uzavřený pozemek a razili si cestu kolem jejich domu k bydlišti starosty.

Dne 2. července se pár objevil v pořadu Tuckera Carlsona na kanálu Fox News, kde uvedl, že čelí hrozbám dalšího útoku. Pár proto požádal o pomoc policii a bezpečnostní službu, ale ty jim odmítli pomoct.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*