Starší indický pár se ubránil maskovaným lupičům s mačetami za pomocí pantoflí a nábytku (Video)

Starší indický pár se ubránil maskovaným lupičům s mačetami za pomocí pantoflí a nábytku (Video)

Starší indický pár, který byl přepaden maskovanými zloději vyzbrojenými mačetami a odvrátil útok útočníků za pomocí ničeho jiného než obyčejných domácích předmětů v epické bitvě zachycené na domácí kameře, si zasloužil velký respekt na internetu.Jeden maskovaný muž se tiše přiblíží k 72letému Shanmugavelovi, jenž sedí před domem, a snaží se ho škrtit kusem látky, což způsobí rozruch, který upozorní jeho manželku. Ta svému manželovi přispěchá na pomoc a poté se strhne boj.

Zatímco na muže, který útočí ne jejího manžela, hází vše, co najde po ruce včetně pantoflí, židlí a koše, aby umožnila manželovi uniknout sevření lupičů a připojit se k boji, útočníci – pravděpodobně šokováni odporem, který jejich kořist vynaložila – se zoufale snaží použít své zbraně před tím, než Shanmugavel rozboje stoličku o jednu z hlav pachatelů a přesvědčí je, aby utekli.

Shanmugavel, velkoobchodník s citrony, vybavil dům a jejich farmu 14 domácími kamerami poté, co byl v posledních třech letech dvakrát vykraden. Zatímco policie uvedla, že jeho žena přišla při boji o zlatý náramek, který byl odříznut z její pravé ruky při bitvě, pár byl oslavován svými přáteli a příbuznými poté, co zveřejnili video na internetu.

Lidé na sociálních sítích ocenili statečnost páru, který zahnal své trýznitele, ačkoli někteří poznamenali, že měli štěstí, že lupiči „nechtěli své oběti zabít“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*