Starosta Kolář má z obav ochranku. Nestačilo přes něj přehodit plachtu? Kdo seje vítr…

Starosta Kolář má z obav ochranku. Nestačilo přes něj přehodit plachtu? Kdo seje vítr…

Ondřej Kolář, syn Petra Koláře – diplomata, bývalé tváře ziskovky Evropské hodnoty, strůjce mýtu „slušný“ Drahoš a člena „sekty“ uctívačů V. Havla, zdá se ukazuje jako vhodný kádr pro „boj“ s Ruskem nebo prezidentem. Potatil se!

Kdo se seje vítr, sklízí bouři. To by měl synek prominentního diplomata Petra Koláře, který je dobře znám (a proto často do veřejnoprávních i jiných médií zván) svým zbožšťováním – ještě eufemisticky řečeno – USA a EU a na druhé straně svou až xenofobní nenávistí vůči Rusku. Stejně tak se netají svou nenávistí k Miloši Zemanovi.Zde nejspíš pramení i uvědomělá nenávist vůči Rusku u starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře. Ten v současné době rozjel velké tyjátry a levné hrdinství v boji proti soše vojevůdce Koněva. A kromě rozdmýchávání diplomatické nenávisti proti Rusku, navíc eskaluje napětí ve společnosti a pak to zcela po vzoru demagogie svého uvědomělého otce shazuje na Miloše Zemana.

Demagogem a šiřitelem nenávisti jako otec

V rozhovoru s Pavlem Štruncem mladý Kolář uvedl: „Miloš Zeman svým jednáním, které tlumočí národu skrze ústa Jiřího Ovčáčka, opravdu nedělá nic jiného, než rozděluje společnost. Ve chvíli, kdy prezident republiky o někom řekne, že je to lidská zrůda a všechny ty věci, o kterých jsme tady mluvili před chvilkou, tak on opravdu tady rozděluje lidi na dva tábory, ne-li více. Mně od té doby, co se tyhlety slova dostaly do éteru, chodí denně desítky mailů, které mi vyhrožují třeba fyzickou likvidací. A já se ptám, jak je možné, že v téhle zemi může někdo beztrestně někoho druhého takovýmto způsobem označovat. Navíc vrchní představitel státu, čelní představitel státu… Jestli to vypadá tedy takhle, že tady teď Miloš Zeman bude vybízet pomalu div ne k občanské válce a k likvidaci lidí, kteří mají pouze a jen jiné názory než má on, tak to je opravdu na pováženou.“

Výkvět vzdělanosti. Produkt zahraničních studií a Západočeské univerzity v Plzni. Jak příznačné. Za to, že mu lidi hrozí likvidací (což je odsouzeníhodné, ale panu Kolářovi stejně jako jeho otci nevěřím nos pod brýlemi), si evidentně svým jednáním může sám. Nikdo jiný nemůže za Kolářův zpackaný život, jak je v módě říkat, a za jeho mindrák ze stínu otce – který je stále o dost větším šíbrem a kádrem dnešních prorežimních struktur. Miloš Zeman vybízí k občanské válce a likvidaci lidí s jiným názorem tím, že Jiří Ovčáček napsal, že je Kolář zrůda? Slušná konstrukce – to poradil opět papá? A demokrat se diví, že v demokracii lze někoho beztrestně nazvat zrůdou?

Charakter se nezapře

Ani bych se vlastně moc nedivil, kdyby si Kolář mladší (na radu v těchto věcech protřelého papá) objednal vandala na znehodnocení sochy sám. Sic trochu levné hrdinství v brojení proti Rusku a prezidentovi ČR. Na druhou stranu uznání a podpora za žádoucí postoje ze strany řady médií a politiků ho zase nemine. Navíc je toto PR levnější než svého času sebepropagační rozhovor starosty Koláře v Playboyi za necelých 48 tisíc, který zaplatila radnice z kapes daňových poplatníků a který až pod tlakem mediální kauzy Kolář „velkoryse“ slíbil zaplatit ze svého. To je charakter! Bez debat!

A propos: Ondřeji Koláři, vy jste… jeliman. Víc mi nebylo povoleno zde publikovat.

 

(Ondřej Kolář Foto: Facebook)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Starosta Kolář má z obav ochranku. Nestačilo přes něj přehodit plachtu? Kdo seje vítr…

  • A ze tech „kolaru“ v Praze je,co? Ten by potreboval“deku“ a ne plachtu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*