Stane se Evropa, Rusko a Amerika opět bojištěm? Z podoby studené války hrozí opět reálnou.

Stane se Evropa, Rusko a Amerika opět bojištěm? Z podoby studené války hrozí opět reálnou.

Válka, která již zasáhla i Evropu je paradoxní v tom, že nechává většinu budoucích obětí v klidu.

Politici i vojenská generalita předstírá, že je mír a nepokoje, tím se rozumí vraždění civilistů a ničení materiálních statků, způsobují psychicky labilní jedinci, ojediněle muslimského vyznání.

Tento fakt se válčící strany snaží prostřednictvím médií a dalších propagandistických nástrojů úporně skrýt.

Předžvýkaným podivným klidem a úklidem pravdivých informací do cenzorských šuplat, se nás snaží mocní držet v mezích zatím fungujících technologií a vymýváním mozků mantrou blahobytu.

Součástí plánů této USA vyvolané a denně přiživované sebevražedné války bylo bezesporu přimíchání islámského jedu po 11. září 2001.

Newyorská reality show, přenášená briskně bezprostředně po útoku na dvojčata do celého světa, stvořila fenomém islámského terorismu, dříve okrajově vnímaného jako židovsko-arabský projev vzájemné nenávisti.

V důsledku trvajících amerických vojenských intervencí probíhají nadále vražedné boje, jejichž výsledkem jsou statisíce mrtvých civilistů, zničená města a rozvrácené celé státy.

Stvoření nebezpečí islámského teroru a jeho přenesení na evropský kontinent mělo posloužit ke sjednocení Spojených států evropských a amerických v absurdní unii, která by byla schopná ve velké přesile zaútočit na zločinecké Rusko.

Věci se ale nevyvíjejí podle plánu, protože Amerika opomněla zahrnout do tohoto smělého plánu lidský faktor, který už tolik plánů zhatil.

Taktika zářijového útoku selhala a probuzení obyvatelé, nejen evropských států, dali ve své většině přednost hledání vlastní identity, návratu tradičních hodnot a znovu objeveného vlastenectví.

O termínu vyrazit do finiše nebo stáhnout ocas mezi nohy, rozhodnou letošní německé a francouzské volby.

Dříve agilní Anglie je momentálně mimo hru – brexitem se v očekávání nejhoršího stáhla do modu znovunabývání vlastní identity.

Americké volby již proběhly a přes zuřivý odpor, který vyvolaly u zřejmě již přežitých mocenských struktur, dávají světu naději na odvrácení další světové války.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Stane se Evropa, Rusko a Amerika opět bojištěm? Z podoby studené války hrozí opět reálnou.

  • Ta hrozba je realna. Kvuli pokrytecke politice USA, ktera mluvi o nasi ochrane, ale ve skutecnosti zatahuje EU s NATO do valky, ktera znici Evropu. K tomu zridila raketove zakladny na hranicich Ruska, posila tam ted jednotky NATO (to ma byt obranna organizace!) se stovkami obrnenych vozidel. ‚Na ochranu zemi proti agresi Ruska‘. Proti jake agresi? V Iraku, Lybii, Syrii, Vietnamu, Korei, atd?
    Tato ochrana bude v pripade konfliktu nejdrive znicena a s ni i zeme, kde se zakladny nachazeji. Tato valka povede ke zniceni Evropy, coz je cilem USA. Rusove se budou branit asymetricky – pouziji atomove zbrane, protoze jim nic jineho nezbude. Konvecnimi zbranemi by podlehli presile NATO a USA. Nezachrani se ani USA jako v minulych 2 valkach, ktere vyprovokovaly financovanim obou stran. Jejich protiraketova obrana je nezachrani. Uzemi USA bude neobyvatelne. Bude stacit zasahnout par jejich atomovych elektraren
    Evropa ma jedinou moznost -zbavit se porucnictvi a vazalstvi na USA, ktere je vede do zahuby. Usilovat o spolupraci s Ruskem, Cinou a eurazijskym spolecenstvim. Rusko neni CCCP! To lide v Evrope i politici jeste bohuzel nezaregistrovali. Demonizovani a oslabovani Ruska sankcemi slouzi jako priprava valky. Delaji z Ruska padoucha, jako delaly USA padoucha z Gadhafiho, Saddama a j. Je to psychologicka priprava Evropy na jejich agresi proti Rusku. Cesko bude pak mezi prvnimi, ktere bude zniceno. Slouzi k tomu mainstream nekolika agentur, ktere lidi dezinformuji a strasi lzivou a nenavistnou propagandou proti Rusku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*