Stala se ze současné ČSSD pod vedením Pocheho a Petříčka ultrapravicová strana hájící cizí zájmy?

Stala se ze současné ČSSD pod vedením Pocheho a Petříčka ultrapravicová strana hájící cizí zájmy?

ČSSD byla po celá desetiletí synonymem levice. Proč však při posledních volbách tak drtivě propadla a její voliči přešli převážně ke stranám jako ANO a SPD?

Proč ČSSD v poslední době opustili typicky levicoví politikové Ivan David a Jaroslav Foldyna? https://cs.wikipedia.org/wiki/Ivan_David https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Foldyna

Proč já a lidé mně blízcí, kteří jsme dříve volili ČSSD, volíme nyní jiné politické strany a ČSSD jsme zařadili mezi strany naprosto nevolitelné? Osobně za posledního skutečně levicového předsedu ČSSD pokládám Jiřího Paroubka.

K napsání tohoto článku mne vybudila zpráva o projevech extremismu za rok 2019, kterou nedávno vydalo Hamáčkovo ministerstvo vnitra a kterou pokládám za nebezpečný vrchol lidské hlouposti: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vnitro-spd-zprava-o-projevech-extremismus-za-rok-2019-tomio-okamura.A200704_101206_domaci_lreŽe jde pravděpodobně i o Hamáčkovu osobní mstu za to, že bývalí významní členové ČSSD a navíc skutečně levicově smýšlející politikové Ivan David a Jaroslav Foldyna přešli do Okamurovy SDP tato zpráva Ministerstva vnitra nasvědčuje. Podle tohoto dokumentu byla tradiční pravicová scéna xenofobními uskupeními zcela zastíněna. Jednoznačně jim dominovalo hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury.

Šéf SPD Tomio Okamura na toto obvinění reagoval slovy:„Ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček pokračuje ve zneužívání ministerstva vnitra pro politický boj a označil hnutí SPD ve zprávě ministerstva vnitra za “hlavního šiřitele nenávisti” kvůli našim nesouhlasným postojům ohledně nelegální migrace, islamizace a politiky EU.“

Tolik k předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi.

Pokud bych měl já hodnotit politiku dalšího současného ministra ČSSD Tomáše Petříčka, pokládám jeho působení v čele ministerstva zahraničí za katastrofu, kdy si troufám říct, že svými činy překonal snad i Karla Schwarzenberga v jeho obhajobě cizích zájmů. Tomáš Petříček jako ministr zahraničí podpořil přijetí globálního paktu OSN o uprchlících a snažil se ve vládě neúspěšně prosadit, aby Česko přijalo také globální pakt OSN o migraci, který má zajistit bezpečnou, řízenou a legální migraci: https://cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Pet%C5%99%C3%AD%C4%8Dek Ano, současné vedení ČSSD patří mezi ty, kterým nevadí nelegální imigrace islámských migrantů, které pašují do Evropy neziskové organizace za podpory Německa a Bruselu.

Na straně druhé Rusofobní politika se stala její novou „ideologií.“ a všechny, kteří tuto jejich politiku kritizují, označují za extremisty.

V lednu 2019 Tomáš Petříček odjel na Ukrajinu, aby podpořil Ukrajinu v konfliktu s Ruskem a s proruskými separatisty ze samozvané Doněcké republiky. Uvedl, že chce s ukrajinskými představiteli mluvit o ukrajinském zákoně, který přiznává sociální výhody takzvaným banderovcům. Banderovci na Ukrajině za druhé světové války likvidovali národnosti a rasy, které nebyly ukrajinské s cílem nastolit etnicky „čistou“ Ukrajinu.Banderovci zabíjeli Poláky, Volyňské Čechy, Rusy, Židy, Romy a další etnika. Vraždili i Ukrajince, kteří je odmítali podporovat. A vraždili je ještě krutějším způsobem, než Němečtí nacisté vraždili Židy. Právě svojí brutalitou Banderovci ohromili i německé nacisty. Stačí ostatně shlédnout polský film Volyně, který vládnoucí Banderovci na Ukrajině zakázali: https://www.csfd.cz/film/434921-volyn/prehled/ . Co se týká výsledků jednání Tomáše Petříčka s představiteli Ukrajiny, tak není známo, že by proti zločinům současných banderovců jakkoliv protestoval. Naopak jeho vyjádření, že například pochod Banderovců Kyjevem je vnitřní záležitostí Ukrajiny se dá chápat jako jeho přímá podpora banderovcům: https://www.youtube.com/watch?v=TEY-h-pVDIQ Současní Banderovci opět terorizují ukrajinský lid, ukrajinská vláda dokonce vyhodila komisi OSN, která měla za úkol vyšetřit mučení vězňů v ukrajinských věznicích: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405492-na-ukrajine-muci-priznivce-separatistu-uvedla-osn.html

Po vlně kritiky Tomáš Petříček prohlásil- cituji: „Ukrajina se bude muset vypořádat s bolavými místy své historie. Na to by měla dostat potřebný čas.“ Ano, stejně jako západní země v čele s Velkou Británií a Francií daly před více než 80 lety Hitlerovi dostatek času, aby si stačil upevnit svoji moc.

Naproti tomu z údajné „anexe“ Krymu Ruskem se mohl Tomáš Petříček pominout a jako správný lokaj politiky současného Západu označil Rusko za „hrozbu“ pro Českou republiku. Naprosto ignoroval, že šlo o svobodnou vůli obyvatel Krymu, kteří ve svobodném referendu rozhodli o připojení Krymu k Rusku podle respektování všech mezinárodních norem a zákonů. Naopak, Západ porušil podporou nelegitimních pučistů, kteří na Ukrajině rozpoutali v roce 2014 občanskou válku veškerá mezinárodní práva a postavil se na stranu zločinu a bezpráví. A Petříček místo odsouzení kyjevského režimu, který provádí teror proti vlastním občanům, označí Rusko za bezpečnostní hrozbu… Naopak, legitimní referendum a legitimní připojení Krymu k Rusku odsoudí podle vzoru západních zemí!

Svoji lhostejnost vůči porušování mezinárodního práva a absolutní lokajství vůči zájmům USA Tomáš Petříček potvrdil prosazením uznání venezuelského opozičního politika Juana Guaidóa za prezidenta Venezuely, kterého místo venezuelského lidu prezidentem jmenovaly USA jako zastánce jejich zájmů a politiky, když odmítly respektovat legitimně zvoleného prezidenta Venezuely Madura. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/petricek-venezuela-uznani-prezidenta-guaido-maduro-vlada.A190204_112816_domaci_bl Toto je opravdu velmi výživné. Když se nebude USA líbit náš prezident, tak nám jmenují svého prezidenta… Ale, zatím náš prezident Miloš Zeman USA poslouchá, protože Juana Gaidoa okamžitě uznal a dokonce pozval do naší republiky a co se týká Krymu, tak od počátku tvrdí, že jde o anexi ze strany Ruska…

Další názor Tomáše Petříčka: „NATO je v moderních dějinách nejúspěšnější bezpečnostní aliance“: https://ct24.ceskatelevize.cz/nazory/2750792-cesko-je-v-usa-vnimano-jako-partner-na-ktereho-je-spolehnuti-tvrdi-petricek Že mají země NATO v čele s USA za dobu svojí existence na svědomí miliony lidských životů a zcela rozvrácené země (Vietnam, Irák, Libye…), podpora převratů a občanských válek (Ukrajina, Sýrie…) Tomáši Petříčkovi zřejmě nevadí. Milion lidských životů sem, milion tam…

Na jaře 2020 se jako první vládní politik postavil za české komunální politiky Ondřeje Koláře (TOP09), Pavla Novotného (ODS) a Zdeňka Hřiba (Piráti), kterým za jejich aktivity, které Rusko vyhodnotilo jako protiruské údajně hrozilo nebezpečí ze strany ruského agenta s ricinem . Že se celá záležitost s údajnými ruskými agenty s ricinem ukázala jako naprostá blamáž však Petříčkovi nebránilo v tom, aby veškerou vinu za tuto blamáž hodil na Rusko a vyhostil dva ruské diplomaty. Že uvedení naši politikové Kolář, Novotný a Hřib hanobí naše sovětské osvoboditele od německého nacismu a tím se staví na stranu německého nacismu, nechává Tomáše Petříčka chladným a jakékoliv oprávněné protesty Ruska označuje za vměšování Ruska do našich záležitostí. Petříček rovněž připomenul, že proti ruskému vměšování do záležitostí českého státu se v uplynulých dnech ohradil nejen on, ale také premiér Andrej Babiš. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/konev-rusko-cr-vztahy-petricek-smlouva-o-spolupraci.A200505_151859_domaci_lesa

Co na to říkáte vážení čtenáři? Je současná ČSSD s jejím předsedou Janem Hamáčkem a ministrem Tomášem Petříčkem a Miroslavem Poche levicovou stranou, která hájí naše zájmy, nebo je to jen pokleslá rusofobní strana patolízalsky hájící zájmy Bruselu a USA?

Ještě totiž zbývá jedna možnost, že se nepřátelům levice podařilo do ČSSD infiltrovat politiky jako Poche, Petříček, Hamáček, kteří vypudili zbytek skutečně levicových politiků, který tam ještě zůstal, aby nevolitelností přivedli tuto levicovou stranu k zániku. Všichni dobře vědí, že pokud ČSSD jako politická strana skončí, mají dveře otevřené do politických stran jako je TOP09 nebo Fialova ODS, protože de facto prosazují a provádějí jejich politiku.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Stala se ze současné ČSSD pod vedením Pocheho a Petříčka ultrapravicová strana hájící cizí zájmy?

  • · Edit

    Volit, volit?! Je zajímavé, a každý vnímavý si jistě všiml, že ať volíš co volíš, vždycky z toho vyjdou předem určení Babišové, Kalousci a vím která další verbež v cizích službách. Stalin dobře prozradil, že „nezáleží na voličích, nýbrž na těch, kdo to sčítá. A před ním Mark Twain pronesl památnou větu, že „kdyby volby mohly cokoliv změnit, dávno by je zakázali“. Celá soc dem je prostřednictvím Hamáčka (člen ASPEN instututu) ve službách deep state of Amerika. A oligarchové? Přemýšlejte, jak se k „penězům“ dostali a komu za to musí vděčně sloužit.

  • Nemá smysl volit Babiše prostřednictvím ČSSD nebo KSČM. To je celkem jasné. Socani udělali puč a strany se zmocnili lidé, kteří hájí jen cizí zájmy. Ze svého programu si udělali trhací kalendář. Pokud označují strany, které hájí zájmy České republiky a jejích občanů za extrémisty, jsou sami extrémistickou stranou.
    Je třeba dát to najevo v každých volbách a nevolit ty, kteří prosazují cizí zájmy a odevzdání moci do USA prostřednictvím Bruselu.
    Buďme hrdí a volme ty, kteří budou hájit naše zájmy i třeba za cenu ztráty dotací pro Agrofert.
    Nesmíme volit politiky, kteří vidí nepřátele tam, kde nejsou a skutečným nepřátelům dělají užitečné idioty.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*