Spoluzakladatelka BLM tvrdí, že bělošství je genetický defekt a píše i o vymazání bílé rasy

Spoluzakladatelka BLM tvrdí, že bělošství je genetický defekt a píše i o vymazání bílé rasy

Spoluzakladatelka hnutí Black Lives Matter (Na černých životech záleží) o běloších mluví jako o „genetickém defektu“ a o bílé kůži jako o něčem nelidském a modlí se k Alláhovi pro sílu, kvůli touze po vyhubení „bílých mužů“.Yursa Khogaliová napsala podle deníku Toronto Sun na sociálních sítích toto:

„Bělost není lidskost“ začíná její příspěvek „ve skutečnosti je bílá kůže nelidská“. Pokračuje dále v příspěvku a prezentuje na genetice založenou argumentaci točící se kolem melaninu a enzymů.

„Bílý lidé jsou recesivní genetický defekt. To je fakticky podložené, „pokračuje v příspěveku. „Bílý lidé nutně potřebují bílou nadřazenost, jako mechanismus ochrany jejich přežití jako lidí, protože to je pro ně jediný způsob, jak se reprodukovat. Černí lidé prostě přes dominanci svých genů snadno zvládnou vymazání bílé rasy, když budeme mít tu moc.“

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Spoluzakladatelka BLM tvrdí, že bělošství je genetický defekt a píše i o vymazání bílé rasy

  • Potvrzuje se teorie, že cílem migrace a všech těch nesmyslů, co se dějí je vytvořit hnědou rasu s IQ pod 80, která bude volit, jak se jí řekne a bude pracovat na vyvolené bez ambicí stát se rovněž vyvoleným.
    Světová mravní a morální krize se prohlubuje a hledají se „příčiny“, na které se svede.
    Lidé bez morálky zničí ekonomiku a díky globalizaci se to dotkne celého Světa.
    Zmírnit důsledky se dá jen vystoupením z kruhu zla a chránit si své hodnoty. Nenechme se prostřednictvím EU a NATO do tohoto pekla vtáhnout.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*