Sorosova nadace zničila SSSR a usiluje brzdit rozvoj EU

Sorosova nadace zničila SSSR a usiluje brzdit rozvoj EU

George Soros je americký multimiliardář a finančník, který zbohatl na základě měnových spekulací. V minulosti podporoval disidenty v SSSR a dnes je propagátorem masové migrace.

Podpora disidentů v SSSR

George Soros podporoval disidenty a od roku 1979 poskytoval 3 miliony dolarů ročně polskému hnutí Solidarita, Charta 77 v Československu a Andreji Sacharovovi v SSSR. Charta 77 byla neformální československou občanskou iniciativou, která kritizovala „politickou a státní moc“ za nedodržování lidských a občanských práv, která působila v letech 1977 až 1992.

V období 1980 až 1989 bylo prostřednictvím Nadace Charty vyplaceno kolem 376 tisíc US dolarů na činnost Charty 77 v Československu a kolem 1,341 milionu US dolarů pro osobní potřebu vedoucích členů Charty. Na osobní konta v zahraničí byla vedoucím osobám Charty převedena částka 6 milionů US dolarů.

Podpora migrační politiky v EU

Uniklé dokumenty z nadace Open Society Foundation (OSF) odhalily, že tato organizace utratila 6 milionů dolarů na ovlivnění voleb do Europarlamentu 2014. Jedním z projektů, který OSF financuje je „Boj proti politické islamofobii,“ který spolupracuje s mešitami, aby podporoval účast muslimů u voleb.

Není vůbec náhodou, že Viktor Orbán během evropské migrační krize v říjnu 2015 obvinil Sorose, že patří k aktivistům kteří se snaží podporou masové migrace podrývat evropské národní státy.

V říjnu 2016 se objevily informace z neziskových organizací o objemu 2500 emailů, které George Soros sponzoruje. Z těchto emailů, které se týkají období 2008 až 2016 vyšlo najevo, že se Sorosovy nadace snaží ovlivňovat veřejnost, a tím i politiku EU.

Reference:

Seznam poslanců Evropského parlamentu napojených na Sorose

http://blokprotiislamizaci.cz/seznam-poslancu-evropskeho-parlamentu-napojenych-na-sorose/

Informace o činnosti Sorose http://soros.dcleaks.com/Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*