Sorosem financovaná NGO poskytuje nelegálním migrantům cestovní příručky a rady jak oklamat úřady

Sorosem financovaná NGO poskytuje nelegálním migrantům cestovní příručky a rady jak oklamat úřady

Nelegálním migrantům jsou poskytovány příručky vydané přední skupinou George Sorose, informoval maďarský hlavní bezpečnostní poradce.              

Podle Györgye Bakondiho, nejmenovaná německá organizace občanské společnosti dodává literaturu migrantům, která jim dává pokyny o nejlepších metodách a cestách k dosažení evropské půdy, stejně jako pokyny, jak oklamat orgány a vyhnout se hraničním bezpečnostním systémům.

„Je to škodlivé, nebezpečné a mohlo by to mít velké důsledky na vnitřní bezpečnost,“ uvedl Bakondi. „Masová nelegální imigrace, které čelíme, není spontánní, ale je řízena organizovaným způsobem.“„Skutečnost, že Evropská unie a OSN připravují dokumenty týkající se nelegální migrace jako dobrou věc, která by měla být v budoucnu podporována, však představuje problém. Oni nemluví o nebezpečích a negativních účincích nelegální migrace a o jejím dopadu na bezpečnost, budoucnost národních států, kulturu, ekonomiku a systém sociálního zabezpečení.“

V následné zprávě, která zkoumá, jak nevládní organizace a „humanitární skupiny“ hrají klíčovou roli v migrační krizi, která postihuje celou západní civilizaci, maďarský ministr zahraničí Zoltán Kovács píše: „Maďaři říkají, co mají na mysli. Oni nejsou oklamáni PR machinacemi nevládních organizací, které se vydávají za charitativní organizace. Občané vědí, že nelegální překročení hranice není lidským právem a pomáhání a podporování nelegální imigrace není humanitární.“

„Lidé očekávají, že vláda bude chránit celistvost státu, než aby servilně podlézala liberálnímu tisku a jiným zájmům, i kdyby to znamenalo konfrontaci opozice tak vlivné jako je George Soros a jeho politická síť,“ pokračuje Kovács. „Lidé také vědí, že ti, kteří si zaslouží azyl, mohou požádat na hranicích a pokud splní požadavky, dostanou ho.“

Technokraté Evropské unie v současné době mapují nové návrhy, které by spojily finanční dohody s kvótami na „přesídlení uprchlíků“, aby tím donutily členské státy přijmout potenciálně neomezený počet migrantů, uvedl maďarský premiér Viktor Orbán.

„Premiér Orbán uvedl, že počet migrantů, kteří mají být přijati členskými státy v rámci povinného systému kvót, stále roste,“ napsal deník About Hungary. „Podle nenovějšího návrhu by Maďarsko muselo vzít 10 000 lidí ročně a ne 1000, jako tomu mělo původně být .“

„Předseda vlády dodal, že se zdá, že EU navrhuje systém kvót pro přesídlení bez horní hranice.“

V reakci na tvrdý postoj Maďarska k hraniční kontrole a bezpečnosti, jordánský princ Zeid bin Ra’ad, který je vysokým komisařem OSN pro lidská práva, obvinil premiéra Orbána a jeho vládu z „rasismu a xenofobie“.

Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto na to ostře reagoval a požadoval princovu rezignaci.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Sorosem financovaná NGO poskytuje nelegálním migrantům cestovní příručky a rady jak oklamat úřady

  • · Edit

    Soroš je novodobý Hitler a je o mnoho horší, Je to nacista tělem i duší. Však už se na něho v pekle moc těší. Leta nedostali do kotle horší lidskou zrůdu.

  • Stařec Soros si nedá pokoj. Bude pomáhat migrantům, aby zaplevelovalii Evropu, bude dále destabilizovat země zevnitř a snažit se rozdělovat lidi proti sobě pomocí různých revolucí. Prachatý a více než vychytralý a přitom asi schopný všeho bude snad řídit celý svět ? Myslím, že ještě v jeho pozadí, ale snažící se na sebe neupozorňpvat , jsou americké bankéřské staleté rody, které nikdy svým bohatstvím, nefigurují nikde v přehlídce nejbohatších lidí. Oni jsou vychytralí a cílevědomí. Bojím se, aby v současné situaci na Slovensku ten bohatý stařec také nějak nefiguroval.

  • Ekonomiku USA může zachránit jen velká válka Evropy proti Rusku. Proto se snaží vmanipulovat Evropu do války. K tomu má pomoci chaos, který vznikne invazí negramotných migrantů. Díky chaosu a ovládání médií se pak podaří obrátit vztek Evropanů proti Rusku a začnou válčit. Alespoň tak si to malují v USA. Evropa se ale nechce do války nechat zatlačit a Američané jsou nervozní. Brzy přijde nějaká provokace, která bude mít za cíl spustit válku.
    Přestaňme zpívat, jak v USA pískají. Nenechme si diktovat s kým smíme a s kým nesmíme obchodovat. V globální ekonomice není místo pro současně silné USA a Evropu. Jeden musí z kola ven.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*