Šokující zpráva: Brazílie, Argentina  a Austrálie podepsaly kontrakt v hodnotě miliard dolarů k vystěhování americké populace v očekávání erupce supervulkánu v Yellowstonu.

Šokující zpráva: Brazílie, Argentina a Austrálie podepsaly kontrakt v hodnotě miliard dolarů k vystěhování americké populace v očekávání erupce supervulkánu v Yellowstonu.

Zakázky v hodnotě stovek miliard dolarů, předkládaných alespoň ve 4. zemích, poběží 2014-2024. Jedná se o 10 let, ve kterých se očekává, že tento supervulkán vybuchne a zničí velkou část Spojených států.

Podle nedávné zprávy, Africký národní kongres (ANC) nedávno odmítl krizový plán 10 miliard dolarů, který nabízely Spojené státy americkým občanům, kteří mohou zůstat bez domova až dojde k erupci supervulkánu v Yellowstone. Informoval server intellihub.comPodle Dr. Sipho Mathetwe, Vláda Jižní Afriky „ soucítí s americkou výzvou ohledně vulkánu Yellowstone, ale my máme své vlastní problémy v Jižní Africe. V Americe je 200 miliónů bílých lidí a jestliže jich příliž mnoho přiletí do Jižní Afriky, je to velký problém, i přesto, že je zde dostatek bydlení a infrastruktury. Destabilizovalo by to zemi a dokonce by to mohlo přinést zpět apartheid. Jižní Afrika není na prodej.“

yellowstone

Photo: Wikimedia Commons

Podle zprávy, „Brazílie, Argentina a Austrálie“ skočily do rozjetého vlaku, přijetí žádosti od Washingtonu.

Šokující, to vše přichází v době, kdy byl hlášen masivní útěk divokých zvířat z parku kvůli seizmickým otřesům.

Zvířata prchající z parku Yellowstone

Bylo také zjištěno, že je zemětřesní v této oblasti na denním pořádku.

Novinář serveru Intellihub Shepard Ambellas v jeho článku napsal:

Nedávná zpráva odhalila, že starověký plyn Helium 4 narušil povrchové vrstvy yellowstonské kůry a uniká do atmosféry. Zemský povrch v parku se zvedá a možná budeme svědky nevídané katastrofy.

Mám na mysli, jak již upozornil slavný teoretický fyzik Michio Kaku v lednu 2011 pro zpravodajství CNN, „Když to vybouchne (Yellowstone) tak to může zničit Spojené státy, tak jak je známe…To je to co nás činí více nervózní.“

Nevím jak vy, ale pro mne je představa života v tomto regionu hrůzostrašná, ale co já vím, žiji také v blízkosti masivního vulkánu na Havaji.

Později v reportáži fyzik vysvětluje, jak by byl při erupci vulkánu zničen prstenec na území Spojených států o rozloze 1.600 km. Může se to někomu zdát velmi strašidelné, ale ve skutečnosti má tato očekávaná masivní erupce již přesčas. Poslední erupce Yellowstonu je odhadovaná před 630,000 lety, což dle výpočtů ukazuje, že má již jeho očekávaná masivní erupce 30.000 let zpoždění. 

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*