Šokující prohlášení zdravotní sestry z Ghany: Ebola není skutečná

Šokující prohlášení zdravotní sestry z Ghany: Ebola není skutečná

Lidé v západním světě musí vědět, co se děje tady v západní Africe. Oni lžou!!!. Virus „Ebola“ neexistuje a „nešíří se“. Červený kříž tuto nemoc přivezl do 4 specifických zemí kvůli 4 specifickým důvodům a nakazí se jí pouze ti, kteří dostávají léčbu, nebo injekce od Červeného kříže. To je důvod, proč Liberijci a Nigerijci začali pracovníky Červeného kříže ze země vyhazovat a začali v médiích šířit pravdu.

Důvody :

Většina lidí hovoří o „depopulaci“, což bylo bezpochyby vždy v hlavách Západu, pokud jde o Afriku. Ale ujišťují vás, Afrika nemůže být nikdy vylidněna tím, že zabijete 160 lidí denně, pokud se tam denně rodí tisíce dětí. Takže skutečné důvody jsou mnohem reálnější.

Foto : Politicalears.com
Foto : Politicalears.com

1. Důvod

Tato nemoc zavedená za pomocí vakcín s názvem „Ebola“ byla zatažena do západní Afriky kvůli konečnému cíli, dostat americké vojáky do Nigérie, Libérie a Siera Leonne. Pokud si pamatujete, Amerika se je snažila dostat do Nigérie pod falešnou vlajkou zvanou „Boko Haram“, ale to se jí zhroutilo, poté co Nigerijci začali říkat pravdu. Nikdy žádné dívky nebyly nezvěstné. Globální podpora se rozpadla a bylo třeba nalézt nový důvod, jak dostat do Nigérie vojáky a ukrást nově objevené zásoby ropy.

2. Důvod

Sierra Leone je největším světovým dodavatelem diamantů. Poslední 4 měsíce tam probíhaly stávky, a přestaly se diamanty těžit, kvůli hrozným pracovním podmínkám a otrockému platu. Západ nebude nikdy platit spravedlivou odměnu za přírodní zdroje, protože myšlenka je, aby tito lidé přežívali na pytlících rýže a zahraniční pomoci, aby zůstali navždy zdrojem levné otrocké práce. Bylo také zapotřebí, dostat americké vojáky na území Sierra Leone, aby silou vynutili ukončení těchto stávek. Není to poprvé, co tak bylo učiněno. Když horníci odmítají pracovat, tak jsou zasláni vojáci, kteří je pracovat přinutí, a to i v případě, že by měli všechny zabít a nahradit je jinými pracovníky, s jediným cílem, obnovit tok diamantů ze země. Samozřejmě, že spustit více kampaní k napadení těchto zemí samostatně by bylo příliš podezřelé. Ale něco jako je „Ebola“ umožňuje přístup do všech oblastí najednou.

3. Důvod

Kromě krádeže nigerijské ropy a donucení Sierra Leone zpět k těžbě, vojáci také slouží k nucené vakcinaci (smrtícího viru) na těchto Afričanech, kteří nejsou tak hloupí, aby se nechali očkovat dobrovolně.

Bylo na místo odesláno 3000 vojáků, aby se ujistili, že se bude tento „jed“ dále šířit, protože se šíří pouze očkováním. V Libérii je zveřejňováno stále více a více novinových článků, které informují o lžích a manipulaci USA, a přibývá tak více a více Afričanů, kteří odmítají navštívit Červený kříž. Vojáci tyto lidi přinutí se očkovat, aby se virus mohl s jistotou dále šířit. Kromě toho, mají vojáci ochránit Červený kříž před Liberijci a Nigerijci, kteří je oprávněně chtějí ze země vyhostit.

4. Důvod

V neposlední řadě bude tato „pandemie“ Eboly použita k zastrašení miliónů lidí, kteří se proti ní nechají očkovat, což ve skutečnosti samotnou nákazu rozšíří. Už začali šířit příběhy o tom, jak se nákaza dostala do USA a objevila se v Dallasu a o tom, jak byli vyléčení bílí lékaři, ale černým lékařům byla tato vakcína nepřístupná atd.


Vše, co se stane je, že budou černoši usilovat o to, aby dostali vakcínu, protože se zdá, že „lék“ nebude pro černochy dostupný. Budou chodit v celých houfech, aby mohli vakcínu dostat, což bude mít vážné následky. Byli jsme letos svědky mnoho takových případů o vakcínách a myslíte si, že se lidé poučili? Vše co můžeme učinit je doufat, protože oni spoléhají na naše ignorantství a nevědomosti, aby mohli naplňovat své agendy.

 Zeptejte se sami sebe:

Pokud by se Ebola opravdu šířila z člověka na člověka, místo řízeného šíření prostřednictvím očkování, tak proč by CDC a vláda Spojených států nadále umožňovaly lety do těchto zemí s absolutně žádnou regulací? Musíme začít přemýšlet a sdílet informace po celém světě, protože neinformují o pravdivé situaci lidí žijících v západní Africe. Lžou pro svůj vlastní prospěch a neexistuje dostatečně dost hlasů, aby se s tím dalo ve skutečnosti něco udělat. Stovky tisíc lidí bylo zabito, a mnoho jich ochrnulo kvůli těmto, nebo „novým“ vakcínám po celém světě a my si to konečně začínáme uvědomovat. Co s těmito informacemi uděláme?

Nana Kwome (zdravotní setra ve Ghaně)

Poznámka redakce: Není jisté, jestli je tato informace zcela pravdivá, ale v každém případě musíme být na pozoru, jelikož je zde mnoho a mnoho nejasností a jisté je, že nám neříkají celou pravdu. Ztotožňujeme se s názorem, že byla pandemie vytvořena uměle, kvůli nezištným ziskům, které teprve vyplynou na světlo.

zdroj : http://www.politicalears.com překlad : svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Uděláte menší chybu, když některým skutečnostem budete či zkusíte věřit, než když se jim budete vysmívat.

  Svět se skládá z několika sfér vlivu. To jsou v současné době zájmové skupiny, které stojí nad politikou. Politika je nyní vlastně už jen hra pro lidi v hospodách, aby se měli
  o čem bavit, na co nadávat. Všechno je přitom naplánované, připravené. Nedochází k žádným překvapivým vítězstvím ve volbách či politickým rozhodnutím.
  My se tedy můžeme bavit na úrovni státu o tom, jestli volit levici nebo pravici, jestli nové strany, i o tom, zda změnit volební systém. Ale když to celé projdete, nakonec zjistíte, že ti politici nevládnou. Nad nimi je další vrstva, další vrstva a další vrstva. A tam se nedá už dostat skrz nějakou demokracii. Jenomže to jsou ti, kteří vládnou – mezinárodní bankovní kruhy, vlastníci Fedu a podobně. Ale ani oni nejsou ti hlavní, o těch nejdůležitějších nikdy neuslyšíte.
  Málokdo chápe, že většina takzvaných konspiračních teorií, včetně tedy těch o Novém světovém řádu, má naprosto pravdivý základ, protože začal mluvit někdo zevnitř, kdo na to neměl žaludek. Často ale tyto teorie sám tvoří či dotváří samotný systém, aby je mohl posléze zesměšnit a odvést pozornost. Člověk, pokud se vydá na cestu za svobodou a hledáním pravdy, tak mnohdy zažívá něco, co bychom mohli popsat jako určité záblesky osvícení. Já to přirovnávám ke dveřím, za které nakouknete a leknete se. Takže je hned zabouchnete.
  Ale už jednou provždy víte, že jste za nimi něco viděli – i když si to později nechcete přiznat.
  „Tomáš Keltner“

 • Môj nazor je, že je jedno čo sa píše všade, je najivné si myslieť že sa ľudia zmenia, stále dookola sa veľa toho opakuje. A dôvodom je že na svete je nedostatok lásky, každé naše rozhoddnutie, činnosť, či už skutok, dobrý alebo zlý ovplyvnuje život nás všetkých. Keby mne bolo jedno v živote či už v pracovnej sfera, alebo súkromnej vela vecí by dopadlo zle. Snažím sa ako každy z Vás svojim spôsobom podla situácie. Už je na každom čo dokaže akceptovat a zniest. A čo sa týka AIDS a Eboly vždy išlo o peniaze, dajte ľudom strach a neistotu a môžete s nimi manipulovať. Byť slobodný či už v živote alebo v myslení je asi v dnešnej dobe luxus.
  Majki

 • Naprosto souhlasim, taky jsem si vsimnul, ze komentare se stratili, i ten muj… Asi proto, ze se nestotoznovali s postojem clanku… To je teda sloboda jak pred listopadem roku 1989. Zlaty komunismus, sloboda stejna jako dnes a vlovek mnel aspon jistoty a podporu statu.

 • Výjmečně s článkem 100% souhlasím. Všechny zlé západní mocnosti by měli okamžitě opustit Afriku, přestat je otravovat toxickou humanitární pomocí, zanášet tam války a nemoci a nechat je hezky rozvíjet vlastní prosperitu a rozvoj. Za pár let bude vymalováno.

 • Rad by som reagoval na komenty plus by som rad videl či niekto nereagoval na tie moje, no ukazuje mi to aj po prihlaseni len 6 komentarov k tomuto članku, čo to ma znamenať? kde najdem ostatne komenty?

 • Těžko říct, jestli tomu věřit, nebo ne.. Ale vzhledem k tomu, co se tady ted děje bych se vůbec nedivil. Tolik svinstva v posledních pár letech- jsem fakt zvědavý kam to až půjde! 3 světová? Mě to přijde tak, že se pokoušejí zastavit pád dolaru. Válčením, kontrolou území a surovin, asi i kontrolou na drogovým obchodem.. Odhaduji, že se brzo ukáže nějaká vakcína pro celoplošné očkování za spooooooustu penízků! NASRAT!!!!!!!! 😀

 • Pokud se podíváte na poválečný vývoj us ekonomiky,tak vždy je z krize vyvedl vstup do nějakého konfliktu.Po invazi do Iráku se dokonce tehtejší prezident nechal slyšet že kdyby tam nebyla obrovská naleziště ropy nikdy by se do konfliktu nezapojil.11.9 2001 je bohužel tragickým důkazem toho že usa jsou podvodníci a hlavně že jsou schopny všeho.Vůbec si nedokážu domyslet co by se asi dělo třeba u nás,i když my už jsme eventuální hřiště pro příští evropský konflikt,společně s Polskem a Madarskem

 • My asi těžko můžeme posoudit co se opravdu děje v Africe. Nedávno jsem viděla program BBC o dobrovolnících očkujících africké děti proti dětské obrně. Místní šamani to lidem rozmlouvali – že je touto cestou chtějí bílí sterilizovat. . . .Podobné to může být i s Ebolou.
  Na druhé straně nejdemokratičtější stát na světě USA, založený na genocidě indiánů, se neštítí ničeho pro získání levných zdrojú nafty, diamantů, čehokoli a jejich zbrojařské lobby podporují kdejakou agresi aby měli odbyt pro více zbraní . . .
  K

 • Nó.. článek zajímavý…

  11.9.2001 si americká vláda nechala „odstřelit“ dvojčata + zmařený útok na Bílý dům + údajný náraz letadla do strany pentagonu.. ta „ďuzna“ po letadle měla asi nějaké 4m na šířku… a v místě dopadu nebyly žádné trosky letadla… ještě k tomu čirou náhodou byly zabaveny nahrávky všech pouličních kamer… to vše jen, aby byla záminka započít invazi do Iráku apod….

  Věřím že USA je možná všeho… přece jen je to nejzadluženější země světa a pomalu a jistě jsou v hajzlu 😉 – moje teorie

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*