Šokující nařízení NYC: povinné očkování proti chřipce pro batolata, i když CDC přiznala, že nefungují.

Šokující nařízení NYC: povinné očkování proti chřipce pro batolata, i když CDC přiznala, že nefungují.

Nedostanou-li jejich rodiče lékařskou či náboženskou výjimku, malé děti v New Yorku budou muset být povinně očkovány proti chřipce, aby je přijaly do školky, nebo aby získaly přístup do zařízení  péče o děti.

Jak již bylo uvedeno prostřednictvím New York City Health Department (NYCHD), budou děti ve věku 6-59 měsíců vyloučeny z účasti na kurzech, nebo být v okolí jiných dětí v ústavní péči v případě, že nedostanou očkování proti chřipce- a to, navzdory varování od amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), že letošní vakcína proti chřipce ani neúčinkuje.

ockovani

Podle serveru 7online.com, děti žijící v New Yorku, kteří spadají do této věkové skupiny, mají čas jen do 31. prosince, aby dostaly vakcínu proti chřipce, nebo získaly lékařskou nebo náboženskou výjimku. Rodiče se mohou dozvědět více zde: http://www.nvic.org/Vaccine-Laws/state-vaccine-requirements.aspx

Všechny dostupné možnosti k osvobození od vakcín pro rodiče jsou k dispozici zde:http://observer.com

Bývalý starosta New Yorku Michael Bloomberg, je zodpovědný za tyto nové chřipkové pravidla, které byly v tichosti navrhované v loňském roce přibližně v tuto dobu, jen tři týdny před koncem Bloombergovy hrůzovlády. V té době proti tomuto opatření demonstrovalo mnoho lidí, včetně zástupců z Autism Action Network (AAN).

Bloombergova administrativa silně přehání výhody očkování proti chřipce, a myslíme si, že se divoce podceňují rizika s tím spojená,“ uvedl v prosinci loňského roku John Gilmore, výkonný ředitel společnosti AAN.

Ačkoli někteří očekávali, že nová vládnoucí garnitura města tento ohavný útok proti osobní svobodě zvrátí, zdá se, že režim starosty Billa De Blasia tento krok podpoří, i když mnoho místních rodičů neplánuje tomuto nařízení vyhovět.

Rizika očkování proti chřipce jsou docela vysoké a jejich výhody nepatrné,“ uvedl Zoey O´Toole pro server 7online. O’Toole má několik svých dětí, které nikdy nebyly a nebudou očkovány proti chřipce.

Co činí tyto nové předpisy ještě více šokující je skutečnost, že americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) nedávno přiznalo, že letošní očkování proti chřipce nefunguje, protože se nezaměřuje na příslušné kmeny. A to navíc ke skutečnosti, že očkování proti chřipce již tak hrozně selhává, pokud jde o bezpečnost a účinnost.

„…Zhruba polovina analyzovaných H3N2 virů jsou drift varianty: viry s antigenní nebo genetickou změnou, které se odlišují od typů pro sezónní vakcíny,“ uvádí nedávná tisková zpráva vydaná CDC.


To znamená, že schopnost těchto vakcín ochránit se proti těmto virům může být snížena.“

Očkování proti chřipce může i nadále poskytovat určitou ochranu pro některé lidi. Ale jak jsme již informovali v roce 2011, očkování proti chřipce je účinné jen asi z 1,5 procenta, v nejlepším případě. Drtivá většina lidí, kteří dostanou očkování proti chřipce, nejsou proti chřipce vůbec chráněni, ale mnoho z nich končí nakažením, zatímco jejich neočkovaní vrstevníci zůstávají zdraví.

Dále existuje závažná otázka ohledně rtuti ve vakcínách. Forenzní laboratoř Serveru Natural News odhalila velké množství přítomnosti rtuti ve vakcínách proti chřipce. Testy prováděné na vakcíně GlaxoSmithKline (GSK) ‚s Flulaval odhalily 51 dílů na milion (ppm) rtuti, což je 25.000 krát vyšší hodnota, než je maximální úroveň pro kontaminaci vody, kterou určuje Agentura ochrany životního prostředí (EPA).

 

zdroj : http://www.naturalnews.com, http://7online.com, http://www.nvic.org, http://observer.com, http://www.cdc.gov, http://www.naturalnews.com, http://www.naturalnews.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články