Sobotkovo panoptikum fanatiků všech postmoderních úchylek

Sobotkovo panoptikum fanatiků všech postmoderních úchylek

sobotkaatd

Opravdu jsme zvolili tohle? Sobotka, Dientsbier, Marksová, Zaorálek, Mládek (KSČ), Chovanec, Válková (KSČ), Špidla, Keller (KSČ), Šabatová, Suchánek. Tato klika rudozelených internacionalistů, bývalých členů KSČ a pravdoláskařů jako chobotnice uchvacuje nejen vládu, ale i ostatní vrcholné funkce státní administrativy s infiltrací do EU.

Někteří – jako Keller do europarlamentu nebo Šabatová za ombudsmanku – ještě nejsou zvoleni, ale vypovídá to o šíleném trendu. Takový Suchánek už byl naopak parlamentem zvolen na Ústavní soud, ačkoliv byl pouhým koncipientem a Škromachovým asistentem! K tomu připočtěme předchozí stav, kdy předsedou Senátu je Štěch (KSČ) a místopředsedkyní Gajdůšková (kandidátka KSČ) a zástupcem ombudsmana Křeček. Další bývalý člen KSČ Krčál není ministrem jen kvůli tragédii v rodině. Pro úplnost ještě dodám, že kandidát na ministra zdravotnictví Němeček zahájil politickou kariéru jako člen Strany zelených a nakupoval prý předražená zdravotnická zařízení. Doslova katastrofou bude, pokud Zeman jmenuje do Bankovní rady ČNB stoupence eura Rusnoka.

streit baner

Ze strany ČSSD to dopadlo hůře, než kdybychom rovnou zvolili KSČM, jejíž reprezentanti nejsou ani tak eurofilní, ani tak ochotní účastnit se zelených experimentů a ani tolik nepropadli devastující politické „korektnosti“. V tomto smyslu není dědičkou KSČ ani tak KSČM, jako ČSSD. V tomto smyslu Sobotka se Špidlou po boku překonali i Paroubka a tento trend ještě umocnili až na samotnou mez únosnosti, zdravého rozumu a kolaborace.

Jsou mezi námi šablonovitě uvažující lidé, kteří stále bojují minulé války s dnešními komunisty. Naprosto to není hodno obdivu, když vítěz je už čtvrt století znám. Za tu dobu se však silný nepřítel ustanovil jinde. Dnešní komunisté jsou falešný terč používaný záměrně k odpoutání pozornosti. Mnohem nebezpečnější jsou novodobí stoupenci „jediné správné cesty“, která vede pod záminkou globalizace a za zády občanů k demontáži národních států a k moci zcela oddělené od voličů, což se týká zejména málo lidnatých států.

Jen absolutní fanatik nebo zaslepenec (jako Zaorálek nebo Keller) si může myslet, že nově vznikající nadnárodní byrokracie nás ochrání před mezinárodním finančním kapitálem, s nímž se nadnárodní byrokracie prostřednictvím klientelistických vazeb zákonitě oligarchizuje. Pošetilé je, že pod tlakem domácích zlodějen, které jsou však v silách demokratických států přece jen postupně zvládat a dostat pod kontrolu, volají protagonisté zběsilé integrace po vyhánění čerta ďáblem. Vzniká tak globální systém kleptokracie bez jakékoliv kontroly zespodu.

Proto má vzniknout bankovní, fiskální, daňová a nakonec i politická unie. Proto byla vymyšlena společná měna euro. Proto se všichni „museli“ připojit do Evropského stabilizačního mechanismu, z něhož nelze de facto vystoupit (závazek pro ČR už dnes činí cca 350 miliard korun!). O nic menšího tady nejde než o úplný zánik svrchovanosti státní a potažmo i osobní. Nechci se rouhat, ale už dnes jsme předali více atributů svrchovaného státu než nám vzala sovětská okupace a jsem přesvědčen, že bude-li proces dovršen, bude překonán i německý protektorát.

Zatím se nestřílí, nebombarduje a nestaví se koncentráky; tedy u nás. Jinak ovšem pro dosažení cílené demontáže států je nadnárodní kleptokracie ochotna učinit cokoliv. Klidně bude bombardovat (Srbsko). Klidně se spojí s vrahy, obchodníky s orgány a drogovou mafií (Kosovo). Klidně rozvrátí státy, kde se po agresi situace ještě zhorší ve prospěch muslimských teroristů (Irák, Ahghánistán, Lybie). Kdyby nešlo o rozklad jakž takž soudržných států ve smyslu „rozděl a panuj“, všechna tato rozvratná dobrodružství by neměla logické zdůvodnění. Tragické následky je vidět v Egyptě, Sýrii i jinde. I za cenu posílení náboženských fundamentalistů a mezinárodního terorismu za vším stojí jediný cíl – rozbít dosavadní status quo, aby stabilizované a soudržné lokální subjekty nepřekážely.

Dalším nástrojem je multikulturalismus. Tento instrument je vhodný zejména pro rozvrácení evropských národních států zevnitř. Obdobně je podpora všem menšinám dobrá pro oslabení většinové populace na národním principu. Proč z ní ještě neodloupnout další procenta podporou homosexuálů a bisexuálů? Proč nevrazit feministický klín mezi pohlaví (Marksová-Tominová)? Proč nepodporovat porodnost nepřizpůsobivých etnik? Proč nestavět chrámy jinověrcům? Vše, co rozkládá národní stát, se hodí, a to bez ohledu na jakkoliv zhoubné následky.

A aby toho nebylo málo, zelenými nesmysly se podporuje mezinárodní závislost na energiích (té zemědělské závislosti už se vhodným rozprostřením dotací v EU podařilo dosáhnout). Dobře vědí, že v našich zeměpisných šířkách to vítr, slunce ani řepka nevyřeší. Proto se blokuje rozvoj relativně laciné jaderné energetiky. A pod pláštíkem environmentalismu se vymýšlejí i jiné zvrácenosti, které mají jen plošně občanům vytáhnout peníze z kapes. A všimněte si, že čeští zlodějíčci se přiživují až tehdy, až k tomu EU vytvoří prostor.

Čeká nás urychlení absolutního rozvratu všeho, co jsme dosud znali jako naši i evropskou civilizaci. Jestli se včas nevzepřeme, přijdeme o zbytky národního bohatství a budeme vykořeněni: přijdeme o domov, jak jej známe, o tradice, o životní standard, o svobody. Je třeba mít stále na paměti, že celá ta restrukturalizace probíhá podle scénáře, aby mocní byli ještě mocnější a bohatí ještě bohatší. Nevnímejte to proletářsky, není třeba závidět si běžné rozdíly v životní úrovni, byť třeba v řádu miliónů. Já mám na mysli stovky miliard a desítky biliónů, které už stojí globalistům za rozvrácení našeho světa.

Nedovolme některým zde jmenovaným „užitečným idiotům“, aby kvůli svému prospěchářství, blbosti nebo mesiášskému fanatismu přivolali katastrofu, kterou ani sami nedohlédnou!

Publikováno se svolením autora streit.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*