Sobotkova fraška na druhou

Sobotkova fraška na druhou

Komunikace je důležitá. Všude. Ve škole, rodině, mezi manželi, přáteli, v hospodě, v práci,… Ale i v politice.

Ovšem, pokud jeden je známý křivák, který ze slovíčkaření žije (protože to dělá od školních lavic), dělá ze sebe nevinnou oběť a záměrně zveličuje čistě komunikační šum (a chyby tajemníků zodpovědných za komunikaci) … Zbaběle slibuje svou demisi a odvolává co sliboval, podá demisi dnes, pak v půlce měsíce, pak po dvacátém – holohlavému páníčkovi prostě asi došlo, že přestřelil a preference ČSSD strmě klesají (a patolízalská ODS mu hlasitě přikyvuje) a  vlastně (možná – i když o tom dost pochybuji) až teď pochopil slova pana prezidenta Zemana o tom, jak se dá odstranit zbytečný a neoblíbený politik – volbami nebo kalašnikovem.

Sobotka se odstřelil sám. Nepotřeboval k tomu ani volby, ani kalašnikov. Stačila mu jen jeho vlastní pocit že je bůh a že si může dovolit všechno. Tak, jak svého času napadal pana prezidenta Zemana kvůli kalašnikovu, jak prý Zeman usiluje o jeho život a jak se jeho rodina a děti bojí Zemana – no prostě fraška. Sobotka, jako hysterická bába, okřikuje prezidenta na hradě, protože ten nehraje jeho hru? Já být Zemanem, tak vezmu tu hůlku a fláknu jí po Sobotkovi tak, aby se mu v té kebuli zajiskřilo. Co si to vůbec dovoluje? Fracek nevychovanej! Mele jako kolovrátek  –  3x za sebou stejnou věc, a chce mít poslední slovo? Jaké? Měl mu narovinu pan prezident říct že se už má sebrat a jít do … věčných lovišť a přestat si klást podmínky?A média se chytla senzace a z prezidenta dělá skoro vraha, nejvíce se v tomhle pochlapila ČT24 a jako obvykle internetový bulvár „Novinky“.  A pražští kavárenští povaleči nesmějí chybět. A každý ví, co řekne Zeman a každý je na koni…

HOVNO!

Podej koni prst, sežere ti celou ruku. Sobotka se dořehtal. Sranda je ta, že když se dva perou, třetí se směje. Ten třetí je Babiš nebo miláček samoživitelek Bělobrádek?

A přitom stačilo jedno. Chovat se korektně, Bohušu. Korektně. Jenže mysl zastřená touhou po pomstě Babišovi za jeho výroky o soudu za OKD a o Bakalově přisluhovači Sobotkovi byla větší než rozum. A tak sis mohl ještě chvilku vládnout a teď jsi akorát utřel hubu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Sobotkova fraška na druhou

  • Prezident nemůže návrh na odvolání Babiše posoudit tak rychle, jak navrhuje Sobotka. Musí počkat, zda Sobotkův návrh je myšlen vážně. To do 9.5. nestihne. Po tomto datu pak nemůže odvolat Babiše k navrženému dni. Vzhledem k tomu, že si Sobotka rozmyslel svojí demisi, dá se předpokládat, že si rozmyslí i odvolání Babiše. Tímto aktem porušil koaliční smlouvu a stejně se vláda rozpadne.
    Ve volbách musíme dbát na to, aby lidé, jako je Sobotka nebo Babiš, už nikdy nedostali moc.
    Co se týče prezidenta, jeho chování není úplně v pořádku. Bohužel zatím nekandidují lidé, kteří by hájili zájmy ČR před Bruselem a USA. Pokud bude kandidovat věrohodná osobnost, která bude hájit zájmy svého lidu, budu jí volit.
    Myslím, že by měl kandidovat pan Kubera, ten by můj hlas získal.

  • Ja se vubec divim, ze prezident premiera na hrade nepretahl holi, kdyz si z neho premier delal legraci svym klickovanim s podanim demise a potom co odesel na neho jeste pred novinari utocil!!! Neschopny hlupak, ktery se prekombinoval. Podrazak, ktery umi jenom dobre kecat.
    Prazska kavarna pochopitelne ze selhani premiera, ktery stale mluvi o demisi, ale nekona, dela selhani prezidenta. Je to zumpa, mnozina prolhanych idiotu, jak spravne rekl R. Cech. Mitrofanov, Pehe aj. My vime, co jste a komu slouzite!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*