Smrtící pandemický virus schopný ničit lidstvo, úmyslně vytvořen americkým vědcem

Smrtící pandemický virus schopný ničit lidstvo, úmyslně vytvořen americkým vědcem

Pokud jste někdy viděli populární seriál od Stephena Kinga The Stand fictionalizes a post-apocalyptic Word, ve kterém uniká umělý mor z vládní laboratoře a pustoší svět a ničí veškerou populaci, tak věřte, že mor této ničivé velikosti je nyní velmi reálná možnost, díky machinacím nepříčetného amerického vědce z Wisconsinu, který úspěšně vyrobil smrtící kmen chřipky, který kompletně obchází imunitní systém člověka. Informoval server NaturalNews.com

Jeho jméno je Yoshihiro Kawaoka a univerzita Wisconsin-Madison (UWM) mu skutečně platí za dekonstrukci virů, aby z nich opětovně složil smrtící kmeny schopné zabít velké množství lidí. Britský deník Independent uvádí, že Dr. Kawaoka nyní úspěšně zmanipuloval 2009 H1N1 kmen chřipky , aby dokázal obejít imunitnímu systém člověka a činil tím jednotlivce zcela náchylné k nemoci a smrti.

kawaoka laborator

Kawaoka…. geneticky zmanipuloval kmen pandemické chřipky, aby se ubránil neutralizujícím protilátkám imunitního systému a tím dokázal uvrhnout lidskou populaci do bezbrannosti proti jeho znovuobjevení,“ napsal Steve Connor pro deník The Independent.

Kawaoka se záměrně snažil obnovit smrtící španělskou chřipku, která zabila milióny lidí

Podobné experimenty na ptačí chřipku a neslavnou španělskou chřipku 1918 byly prováděny v minulosti v Kawaokově laboratoři, která byla postavena za dolary daňových poplatníků za cenu 12,5 miliónů dolarů. Je známá pod názvem Institute for Influenza Virus Research a byla navržena pod ochranou biologické bezpečnosti Level-3, což je o jeden stupeň níže, než nejvyšší úroveň nejnebezpečnějších známých patogenů jako je například Ebola.

Jeho poslední práce probíhaly v laboratoři s biologickou bezpečností level-2 a mnozí kritici tvrdí, že je to velmi nebezpečné a nezodpovědné. Ačkoli udávaný účel takového ostudného výzkumu je zjistit, jak viry mutují, aby byly vyvinuty účinné očkovací látky, potenciál pro únik dalšího smrtícího viru z laboratoře je definitivně možný. Jak ukázal nedávný únik antraxu, který vyděsil Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) v laboratoři nedaleko Atlanty.

h1n1

Kritici vyzývají k uzavření Kawaokovy laboratoře

Dr. Kawaoka tvrdí, že jeho výzkum není hrozbou a že vše musí nejprve projít 17-členným biologickým bezpečnostním výborem předtím, než vůbec výzkum začne. Ale ne všichni s tímto programem souhlasí, včetně profesora Toma Jeffriese, soudce který je výrazně proti a tvrdí, že dokonce ani nevěděl, že současná práce Dr. Kawaoka zahrnuje pandemický virus H1N1.

Co bylo součástí ve výzkumných protokolech byl velmi stručný nástin toho co vlastně dělá… byly tam prvky, které mě opravdu velice znepokojovaly,“ uvedl Jeffries pro The Indepedent. „Jsem výraznou menšinou v námitkách v tomto výboru,“ dodal.

Jeden pobouřený komentátor pro deník Indepedent popsal práci Kawaoka latinským právním termínem Hostis humani generic, což znamená v překladu „nepřítel lidstva“. Jiní vyjádřili podobné postoje a volají po okamžitých krocích k zastavení takové ohavnosti, která se odehrává ve jménu vědy.

zdroje : http://www.naturalnews.com, http://www.independent.co.uk, http://www.dailymail.co.uk, http://wtnnews.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*