Sluníčková pohádka o Halíkovi na Hradě

Sluníčková pohádka o Halíkovi na Hradě

Když jsem si jednou, skrze zavřené dveře, kostel prohlížela skleněnou výplní dveří a farář vyšel ven, a začal mlít něco o ovečkách a když se mě zeptal, jestli jsem věřící a já nesouhlasně zavrtěla hlavou, tak se mu výraz ve tváři změnil, podobně jako Dr. Jekyllovi a panu Hydeovi, a normálně mě vyhnal ode dveří, že si kacířskou lůzu do kostela nepustí. S mou razantností a drzostí mně vlastní, jsem mu řekla něco hodně peprného a chudák se schoval celý zrudlý v kostele a křižoval se. Raději jsem odešla, než na mě zavolá exorcistu nebo ho trefí šlak.

To, že nevěřím, neznamená, že bych nebyla tolerantní k vyznávání víry. Samozřejmě, pokud mi někdo vysloveně netlačí do hlavy, že když si dám 3x zdrávas a 2x otčenáš, že mi budou odpuštěny všechny hříchy. No, ale to mluvím o katolické církvi, která prostřednictvím Bobliga, kvůli jednomu nadrženému katolickému knězi, utorturovala mou prapraprabábu v Losinách a její statek a veškerý majetek sežrala církev. Jiná kapitola jsou Jehovisti, které znám vlastně jen z doslechu, neb vlastním tři psy a z toho jednu fenku, kříženku staforda s dobrmanem a ta je totálně hysterická, a když se někdo přiblíží k plotu, trhá ho a skáče až nad plot, takže si Jehovisté náš barák raději obejdou velkou oklikou – proto náš barák široce obchází i KMB – tři králové, naší feně je totiž rozdíl v náboženství šumafuk a sežrala by i musulmana.

Jenže já nejsem ani ovečka, a ani ovce, jak občany našeho státu označil svého času ten s gulama – Topolánek.

Spekulace o kandidatuře Halíka na hlavu našeho státu mi však klidu, v dnes již tak dost politiky a xenofily zdegenerovaných dnech, nepřidala. Trochu mě uklidňuje, že informace apriori vyšla od sluníčkářů z pražské kavárny. A ty snad už dnes, po všech posledních událostech, nikdo nebere vážně – tedy myslím – chytří a rozvážní lidé – je neberou vážně. Myslím, že je už načase skončit s tou vyčůranou humanitou a s humanisty, kteří dovedli zemi k rozkolu a vysávají státní pokladnu, a poslední kapkou by byla zrovna kandidatura člověka, který představuje podstatný zlomek zla posledních let, počínaje hádkami o restituce církvím, kvótami na lovce pečených holubů a konče zákonem „držhubným“, sestaveným jistě na zakázku bratru musulmanovi – pana ministra Velkohubého.

Ale zpět ke fráteru Halíkovi. Halí ho totiž temná mha. Poeticky řečeno. Extrémistický katolicismus jako takový, je pro tak pravicově založeného božího služebníka, přítele (chválabohu) nebožtíka Havla a spícího knížete, to nejvěrnější označení jeho náboženského směru. Stačí se podívat, kam až sahají jeho naleštěné nehtíky a poslouchat jeho plamenné lži.

Nebudu zde spekulativně označovat pana Halíka za ilumináta, ačkoliv… Jako sám satanáš, mezi svými věřícími ovečkami budí silné kontroverze, svými nevybíravými a hrubými veřejnými útoky na své početné oponenty. Častými projevy neloajality vůči katolickému učení a církevní hierarchii a neloajální chování vůči svým představeným a pro silně egocentrické chování, je zase trnem v oku vysoce postaveným církvi. (Podle mě je to pouze egoistické Mačo, který sám sebe jednou prohlásí za boha.) Ovšem USA ho miluje a oceňuje ho (stejně jako Havla) a stejně tak ho už dlouho chystá na roli našeho pravdoláskařského prezidenta. Brrr.

Že pobouřil své nadřízené i statisíce občanů České země veřejnou podporou amorálního Putny a naváží se do Zemana je naprosto zvrácené a pobuřující. Ale Klaus, ten je u něho hlavní antikrist.

Osobně beru Halíka jako muže s nezdravě vysokým egem a církevního rebelanta. Ale že sám popírá existenci toho, co učí své ovečky – Božího učení. Jako bývalý podnikový psycholog by si měl sám se sebou udělat pár sezení a zjistit, co s tím udělat.

Halík a Karlova univerzita vydávají Halíkovy spirituální (a z vědeckého hlediska prý naprosto bezcenné) knihy za “odbornou vědeckou činnost” a pobírají za ně tučné dotace (připomíná mi to plzeňská práva). Halík tam přednáší, tak proč by mu univerzita nepodala pomocnou ruku, když sám nemá na to, aby si své publikace vydal za své. Takových tu je – kolik politiků si své knihy vydalo za státní peníze? Halíkovi by v tomhle spíše měla pomoci církev, ne? Tam se točí peněz, že by se jednomu ani nezdálo. Ale církev o jeho publikace ani jejich šíření nestojí. https://cirkev.wordpress.com/2013/11/22/tomas-halik-by-mel-odejit-z-univerzity-karlovy/

Vehementně se ho snaží ignorovat i Vatikán. Kardinálu Dukovi už vloni došla trpělivost a zakázal mu ve své farnosti pořádat přednášky spojené s Prague Pride. Tak se nabízí i ožehavá otázka – jak to vlastně, (myslím lidsky) s tímto bývalým svazákem (s přezdívkou Kazatel), vůbec je.

Ve spojení se Šláfenberkem a skupinou Bilderberg, se dějí věci, které by mohly velmi snadno vyrůst v otevřenou vzpouru občanů této země. https://cs.wikipedia.org/wiki/Bilderberg#.C3.9A.C4.8Dast_osob_z_.C4.8Cesk.C3.A9_republiky

http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/12233-kdyz-zednari-rozhodnou-nejede-pres-to-vlak-obama-merkelova-halik-schwarzenberg-za-vsim-hledej-particku-pod-nazvem-skupina-bilderberg.aspx

bilderberg

Halík s Havlem a naším spícím knížetem měli sen o vybudování elitářské demokracie. No potěš Pánbůh! Jenže, na druhou stranu – co je vlastně celá EU? Její čelní představitelé? Prosazování multikulturalismu za každou cenu, za cenu omezování práv lidu své země – každý projev nesouhlasu je označen za nebezpečný extrémismus.

Proti církevním hodnostářům, jako je Halík, bojoval i Jan Hus. A skončil na hranici.

V tisku se objevují články typu: Zeman nás má všechny za hlupáky http://zpravy.aktualne.cz/domaci/mezi-poslanci-je-mene-dementu-nez-mezi-obcany-brojil-zeman-p/r~36e40d34e78911e5a8d7002590604f2e/

Ale že vlastně Halík řekl v podstatě to stejné, to je OK: http://www.novinky.cz/domaci/397172-halik-na-hrad-kandidovat-nebudu-je-tu-malo-rozumnych-lidi.html

Takže malý souhrn:

Jak může být služebník Boží aktivní v politickém životě a být aktivně napojen na pravdoláskaře či dokonce kandidovat na hlavu státu? Není to porušení kanonického práva? Pravda a láska se ústy Halíka změnila v lež a nenávist, nulovou toleranci k opačnému názoru, stejně jak to je u ostatních pravdoláskařů. Jeho lži a agresivní prosazování své církevní politiky jsou jasným signálem pro voliče.

Kdyby se náhodou, ale úplně náhodou (on si to ale velmi dobře rozmyslí, protože moc dobře ví, že má nulovou šanci) objevilo jeho jméno na kandidátní listině na prezidenta, myslete na to, lidi, že církev je prachsprostá lež a přetvářka.

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9555-karel-schwarzenberg-a-biskup-vaclav-maly-vyzvali-k-znesvecovani-krestanskych-chramu.aspx

Kde je lež a přetvářka, tam je církev a USA ruku v ruce s elitou EU, kteří nás ženou nejen do záhuby, ale i o několik století zpět, ne do „komunismu“, jak neznalí našich dějin prohlašují – ten tu nikdy nebyl, já myslela do období temna – po Bílé hoře – 1620 – kdy zavládla násilná rekatolizace a germanizace (o germanizaci se Merkel snaží s EU už moc dlouho).

(Tomá Halík Foto: ČTK)

halik
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Sluníčková pohádka o Halíkovi na Hradě

 • Ty lidi je třeba z politického života eliminovat.

  1. v řádných volbách
  2. a to je důležitější volbami v rámci jednotlivých stran, nejlépe ihned. Zejména ČSSD je jimi nadmíru kontaminovaná a navíc jsou nyní v jejím vedení, tedy i ve vládě.

  Citace z dosti zajímavého článku:
  „Jak začít? Nemá-li situace vygradovat to takového stupně, že opravdu dojde na kalachy (krvavou občanskou válku všech proti všem, včetně té s nezvanými muslimskými hosty), tak jedině demokraticky a to demokraticky v rámci každé současné, zejména parlamentní, politické strany (TOP-09 z toho můžeme asi vyloučit, to je koncentrát). Obávám se totiž, že do nových parlamentních voleb nám již jaksi nezbývá čas! Druhý důvod je ten, že pokud si právě ty velké a již zkušené strany, nepročistí svoje řady zevnitř samy, opět nebude koho volit a pokud občané zvolí z protestu ve velké míře formující se zatím neparlamentní opozici (ne že by se některé z nich neměly do parlamentu dostat), tak se na rozhodující místa dostane velmi mnoho naprosto nezkušených jedinců, kteří budou dělat minimálně dva roky jednu botu za druhou, nehledě na nové loupežníky, kteří se tam takto rovněž dostanou. Vnitrostranické převolení svého vedení a následná výměna klíčových osob ve vládě se týká zejména ČSSD! V této straně je dosti osobností, jak se zkušenostmi, tak i s patřičným rozhledem a prozíravostí. Je skvělé, že se tak již postupně děje v ODS.“

  http://svobodnenoviny.eu/lidske-zoo-z-pohledu-nwo/

 • Halík by se měl starat o své ovečky/jestli nějaký má/, né se snažit stát druhým Jozefem Tisem v České republice!!!!čech

 • Halík to je v dnešní době moderní zlatokop. On se ale kopáním nemusí vůbec zabývat a stačí mu k tomu spojenci jako knížecí stádo, sluníčkáři podporovaní podivnými neziskovkami, Obamův špion dlící na hradě a mnozí další užiteční idioti pro velký plán lidstva Vždyť ta jeho pavěda za kterou je vyznamenáván v cizině podobnou krevní skupinou jako je on sám, je k smíchu všem myslícím lidem. Ježiš Kristus a Jan Hus proti takovýmhle individuím bojovali. Komu on prospívá a jak může být ve své pýše tak drzý a pomýšlet na úřad prezidenta když většina lidí ho nemohou ani cítit. Bůh nás chraň těchto individuí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*