Slovensko nebude přijímat žádné uprchlíky a zruší pro ně i finanční pomoc

Slovensko nebude přijímat žádné uprchlíky a zruší pro ně i finanční pomoc

Slovensko nebude poskytovat žádnou finanční pomoc, která by měla putovat na řešení migrační krize, prohlásil slovenský premiér Robert Fico. Premiér uvedl, že Slovensko bude poskytovat finance jen na ochranu schengenského prostoru.

Slovenský premiér také prohlásil, že Bratislava nebude přijímat migranty ani na dobrovolném základě.

Slovenský premiér Robert Fico Foto: AP/Markus Schreiber
Slovenský premiér Robert Fico Foto: AP/Markus Schreiber

Neučiníme žádná rozhodnutí, která by vedla k možnosti vzniku ucelené muslimské komunity na Slovensku,“ uvedl Fico.

Fico tak reagoval na masové sexuální útoky, ke kterým došlo na Silvestra v německých městech v Kolíně nad Rýnem a Hamburku.

„Nechceme, aby se na Slovensku stalo něco podobného jako v Německu, aby někdo obtěžoval naše ženy na veřejných prostranstvích,“ konstatoval Fico.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Slovensko nebude přijímat žádné uprchlíky a zruší pro ně i finanční pomoc

  • Vážím si pana Ficza a našeho prezidenta, kterému naši političtí patolízalové nesahají ani po kotníky. Kam dospěla společnost kdy političtí představitelé se chovají jako zrádci a mentálně narušení a dovolují si kritizovat někoho kdo vyjadřuje zdravý selský názor, který je blízký většině národa. Peníze, peníze a osobní důležitost to je cílem většiny křiváků, kteří bohužel ovlivňují životy občanů.

  • · Edit

    S komentárom nad sebou (pod sebou) od „EK“ naprosto súhlasím…

  • Musíme ve všech volbách, které budou následovat, jednoznačně dát politikům najevo, že eurohujery a všechny, kdo podporují likvidaci Evropy pomocí migrace naprosto odlišných kultur, tady prostě nechceme. EU je před rozpadem a každé svázání s tímto potápějícím se kolosem nám může hodně ublížit. Vraťme si svou soudnost, vyhlašme svrchovanost národního práva a národních zájmů nad zájmy elit z EU. Systém přerozdělování poškozuje všechny. Dáváme do EU peníze a ty jdou na propagaci zájmů EU proti nám, na pozvání nepřizpůsobivých z různých koutů světa. Naši nepřizpůsobiví se nedokázali integrovat za 800 let a tito noví se mají integrovat? Nesmysl. Pro ně je demokracie a poslušnost k zákonům „bezvěrců“ v přímém rozporu s jejich náboženstvím.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*