Skutečný nepřítel Ukrajiny

Skutečný nepřítel Ukrajiny

Kdo doposud nepostřehl, že nepřítelem většiny ukrajinského národa není Rusko, které na jihovýchodě prokazatelně nic negativního nedělá, ale ukrajinská prolhaná pučistická vláda, nerozpozná realitu. Ti, kteří se vůbec nechtějí zabývat vůlí lidu a kteří místo voleb rozhodli o vyslání tanků a bojových letadel proti lidem, se vůbec nestydí lhát, že musí ochránit obyvatelstvo Ukrajiny před ruským vlivem. Místo toho, aby separatistům nabídli parlamentní volby, je chtějí navždy umlčet loajálními zbytky armády, cizími žoldáky a oddíly lidského odpadu z Pravého sektoru, který prostoduší kyjevští samovládci zařadili do standardních bezpečnostních sil Ukrajiny. Kyjevští samovládci, kteří si uzurpovali moc násilím proti vůli většiny lidu, za vydatné podpory USA a EU, parlamentní volby nevyhlásí, protože by je prohráli na celé čáře. A tak dál lžou a propagandisticky, avšak neinteligentně průhledně negují fakta například tvrzením, že by volby uspořádali, ale ruští separatisté tomu brání…

Pokud by za událostmi na Ukrajině nestály západní struktury, mohli bychom konstatovat, že je celý problém ukrajinských nepokojů a násilí v kyjevské pučistické vládě. Pak by na ni mohlo mezinárodní společenství místo její podpory vyvíjet potřebný tlak, aby podala demisi, odzbrojili by se chuligáni a zločinci z pravého sektoru a vyhlásily nové parlamentní volby pod kontrolou mezinárodních pozorovatelů, které by na Ukrajinu přinesly klid.

Stojí-li ale za událostmi na Ukrajině stojí USA a EU, musejí tu blamáž hrát dokonce, jinak by se totálně znemožnily. Rusko, které potřebovaly vyprovokovat k akci, aby jej mohli mezinárodně očernit a ekonomicky oslabit sankcemi, zachovalo rozvahu a klid. Žádný krymský scénář se, na rozdíl od tvrzení našich rusofóbních politiků neopakuje, protože jihovýchodní Ukrajina, na rozdíl od Krymu, nespadá do sféry nepřekročitelného vojensko-politického zájmu Ruska. Rusko v případě ukrajinského konfliktu, kromě komentování situace, pokusů o jednání a komunikování svých postojů nemusí dělat vůbec nic a také nic nedělá (pokud má někdo nějaké přímé důkazy o ruské agresi, teroru, činnosti ruských agentů nebo vojáků na území Ukrajiny, prosím o ně).

Lež se nakonec sama uvaří ve vlastní šťávě. USA, u kterých je vyvolávání konfliktů v oblastech jejich zájmu standardní součástí zahraniční politiky, najednou nedokáží pochopit, že se věci nevyvíjí podle jejich scénáře, že se nenaplňují jejich předpoklady. Ve svých plánech vůbec nepočítali s tím, že by si podstatná část ukrajinského lidu mohla místo slibovaného západního blahobytu a konzumu na dluh, vybrat tradiční lidské hodnoty, jako jsou rodina, klid, mír, pořádek, duchovní rozvoj, že by mohl mít ukrajinský lid jiná přání, než která se mu snaží západní propagandisté vnutit. A protože není politicky únosné oficiálně prezentovat ukrajinský lid jako nepřítele, musí jím být Rusko, kvůli jehož oslabení USA nepokoje kolem jeho hranic vyvolávají. Za jakoukoliv aktivitou ukrajinské domobrany USA hned automaticky vidí akce Ruska, nechtějí vidět, že si lidé něco sami přejí bez mediální manipulace.

USA a EU okamžitě a mocně bijí na poplach ohrožení demokracie, když pořádkové síly z veřejného prostranství vyvedou nahé politické aktivistky, budící veřejné pohoršení. Když jsou upalováni, mučeni a vražděni nevinní civilisté, znásilňovány ženy a týráni děti, jde podle USA a EU o nutný krok k ochraně svobody, demokracie, v boji proti nepříteli,který má imperialistické choutky. Ruská umírněná politika donutila USA a EU k celosvětovému striptýzu svých skutečných kvalit a těmto západním uskupením nezbylo než odhalit, že jim v první řadě jde především o mocenské zájmy a politický vliv, nikoliv o lidská práva a základní lidské hodnoty.

Umírněná mezinárodní politika Ruska donutila USA a EU celému světu ukázat, že základní lidská práva nejsou prvořadá, že jsou jen propagandisticky využívána či nevyužívána dle jejich aktuálních mocenských potřeb. Koneckonců, země EU jsou zejména ekonomický svazek. Přestože jsou základní demokratické hodnoty a principy obsaženy v platných a účinných mezinárodních smlouvách, na příkladu Ukrajiny můžeme pozorovat, že bez ohledu na zákonné ústavní a smluvní zakotvení je demokratické pouze to, nadiktují USA a EU.

Všechny, kteří veřejně podporují a schvalují zvěrstva kyjevského fašismu jen kvůli své nenávisti k jinému národu, chci upozornit, že se nejen dopouštějí trestného činu, ale významně se přičiňují o to, aby se i u nás za pár let brutálně mlátili, mučili a zaživa upalovali lidé, znásilňovali ženy a mučili děti nějakým dalším Pravým sektorem.


Je smutné, že tato zvěrstva podporuje i vláda české republiky. Odůvodnění našich vrcholných politiků, že pokud jsme v EU a NATO, musíme názorově stát na straně těchto struktur za každou cenu, neberu. K čemu by potom byly odbory, kdyby nemohli mít zaměstnanci, kteří jsou na své zaměstnavatele mnohem více ekonomicky fixováni než ČR na EU a NATO, jiný názor než jejich zaměstnavatelé? Naše vláda tak svými postoji k dění na Ukrajině opět předvádí tři základní negativní české vlastnosti, které náš národ poškozují. Neumí (bojí se) říci ne, nechápe prevenci a není důsledná.

Skutečným nepřítelem Ukrajiny není Rusko, ale národnostní nenávist, touha po moci a touha po materiálním bohatství. USA a EU jsou založeny na silně materialisticky orientovaných principech několika mocných, kteří vše ovládají skrze zbohatlíky a politiky. Je to právě materiální princip, který se brání ruskému duchovnímu vzestupu. Duchovní vektor ruského národa působí na materiální podstatu západních kořistnických hodnot, která se brání a vyvolává nenávist, intriky, štvaní, křivé obviňování a sankce proti Rusku. Mocní tohoto světa se bojí překažení plánů na zotročení a ovládnutí celého světa prostřednictvím vyvolání závislosti obyvatel na materiálním principu a konzumu, spojeném s redukcí obyvatel.

Existuje jediný recept, kudy z toho ven. Zastavit se, přehodnotit své dosavadní životy a jejich smysl, uvědomit si naše skutečné hodnoty a to podstatné, proč žijeme. Uvědomit si, že lidské city jsou více než stav našeho majetku, že čas nestrávený s našimi dětmi a blízkými kvůli nesmyslné honbě za majetkem nelze ničím nahradit. Uvědomit si, že život znamená vzájemně prospěšná spolupráce a pomáhání si, že takto fungují všechny životaschopné přírodní systémy, tímto způsobem je zachováván život na naší planetě, jež je součástí vesmírného řádu. Uvědomit si, že podpora sobectví, pokrytectví, falše, soupeření, nespolupráce, rozdělování, ničení a vraždění směřuje k zániku lidské civilizace …

Josef Votípka

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*