Skutečně chudáci jsou ti uprchlíci s kapesným 800 euro měsíčně!

Skutečně chudáci jsou ti uprchlíci s kapesným 800 euro měsíčně!

Opravdu jsou to chudáci ti uprchlíci jen, co je pravda. Včera prosákla do médií maličká informace na cca 3 vteřiny, kolik že dostávají tito lidé v Německu jako kapesné. Ani se mi tomu nechtělo věřit, ale je to 800 euro měsíčně.

Když jsem tuto informaci slyšel, tak do mě vyjel takový vztek, že bych snad byl schopen tu televizi vyhodit z okna. Ne snad, že bych jim záviděl, ale vnímám dost citlivě nepoměr mezitím, co jim je vypláceno a kolik si dělníci vydělají u nás v ČR za měsíc dřiny. Někteří bohužel nemají ani polovinu z této částky a o důchodcích, invalidech či matkách samoživitelkách raději pomlčím, protože to už je doslova odporná hanebnost. Přitom ti uprchlíci jsou placeni – jak jinak, než z daní pracujících. Je jim málo, že jsou ubytováni zdarma, jídlo které dostávají zdarma jim nechutná, zdravotní péči mají zdarma a ještě si ten dobytek dovolí ničit ubytovací zařízení? Nadávají na to a ničí to, co pracující pro ně zaplatili! V tomto případě nezbývá, než jim pěkně z gustem přilepit obušek na záda a ne jednou.

Prezident Zeman to vystihl přesně. Nikdo je k nám nezval, ale když už jsou tady, tak musí dodržovat naše pravidla. Když ne – tak běžte pryč!! Otázkou je, kam půjdou! My cílovou zemí nejsme – tou je Německo, Británie, Francie a další vyspělé státy. Tedy jsme především tranzitní zemí, kde uprchlíci dělají akorát bordel a škodu, narušují národní integritu, zavlékají sem nám neznámé choroby a zbytečně zatěžují státní rozpočet. Je proto nasnadě, aby se vláda už konečně rozhoupala, a přijala adekvátní rozhodnutí ve smyslu přímé ostrahy hranic a zpřísnění imigrační politiky. Je-li naše vláda naše a pronárodní tak to udělá. Jestli máme vládu z připosraných kolaborantů a řiťolezů tak to neudělá.

uprchlici 16

Nicméně když se zamyslíme nad tím, že jsme pouze tranzitní zemí tak bychom si měli položit otázku – PROČ? Z tohoto stavu je cítit, že Českou republikou pohrdají i ti uprchlíci, a že mají o České republice velmi dobré informace. Oni totiž dobře vědí, že to u nás v naší zemi není s tou demokracií nijak růžové a možnosti slušného výdělku pro dělníka dosahují sotva třetiny německé úrovně. Je tedy jasné, že Česká republika nepatří mezi vyspělé země ekonomicky tak i společensky. De facto nám ti imigranti nastavili zrcadlo a ukázali nám, že jsme vlastně ubozí bobkaři, a že naše vlády stály a stojí za ho…!

Nevím kolik kapesného dostávají uprchlíci v ČR, ale to je mi vcelku jedno. Podstatné je, že je do ČR nikdo nezval a oni nám u dělají bordel a vyrvál. Navíc námi ještě pohrdají a cucají peníze našich daňových poplatníků. Je tedy nejvyšší čas postavit se na obranu vlastního národa a bránit jeho zájmy třeba se zbraní v ruce. Možná, že kdyby nebylo Havlových pohrobků a pošahaných sluníčkářů, a bylo-li by tvrdé národní vlády s nacionálním laděním tak bychom teď nemuseli řešit příliv pijavic.

Pro mě osobně imigranti nejsou uprchlíci. Je to předvoj kolonizačních sborů se stovkami Eur po kapsách a nejmodernějšími mobily ve značkových džínách. To nejsou žádní chudáci. Pozor!! Vyžeňme je z naší země, dokud je ještě čas!

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Skutečně chudáci jsou ti uprchlíci s kapesným 800 euro měsíčně!

  • Obavam se,ze autor clanku podcenil chtivost nasich vladnich politiku po dotacich z EU,takze nas za penize klidne nechaji na pospas, bezprizornim kolonialnim hordam z Afriky a Blizkeho vychodu.Nasi vedouci cinitele vyhlasuji do eteru neco jineho,nez co uplatnuji v praxi.Nejsem zrejme sama kdo nema zadnou umluvu s nasimi vladnimi ciniteli,kteri tahaji danovym poplatnikum penize s kapsy ven,at jiz za ubytovani,stravu,kapesne,nebo sesti tisicove lekarske vysetreni na ruzne tropicke nemoci a epidemie teto nechtene uprchlicke naplavy! Kdyz vezmu v potaz dokonce i tak smutnou skutecnost,ze nase Legislativa je nastavena proti zakladnim lidskym pravum na sebeurceni kazdeho obcana,ktery nema moznost se branit proti devastaci CR a premnozeni temito ekonomickymi uprchliky,protoze v pripade jakehokoli odporu je okamzite kriminalizova,nezbyva mi nez verit ze si obcane CR budou muset udelat poradky sami!

  • Pán Ramboousek, zvyčajne s vašimi názormi súhlasím. Doteraz sme poväčšine iba konštatovali, teda iba hovorili, či vypisovali. Fakty sú zrejmé a teda treba prejsť k činom.
    Je pekná výzva : Vyžeňme je z naší země, dokud je ještě čas! Ale kto túto výzvu naplní v praxi? Chcelo by to zapáleného vodcu a bohužiaľ aj peniaze. Je už veľa správne naštvaných ľudí, ktorí by sa pridali, ale chýba koordinátor takého veľkého občianskeho odporu. Spoliehať sa na to, že vaša či naša vláda niečo urobí je ilúzia. Takisto je od pána Zemana odvážne, že vyslal jasný signál, že imigrantov k nám nikto nepozval a slúži mu to ku cti na rozdiel od nášho prezidentského nímanda. To však pán Zeman povedal iba A. Nepovedal však B. Očakáva sa, že vysloví aj druhý výrok smerovaný na vládu, aby začala konať. On môže urobiť veľa aj v rámci oklieštených prezidentských právomocí.

  • · Edit

    Však se již ví, že bez organizátora a sponzora by se sem tyto hordy nadržených parazitických zločinců nedostaly. Jde o invazi, jsme ve válce, a namísto toho, abychom vyhlásili válečný stav, hledáme možnosti, jak natrvalo ubytovat a živit v naší zemi co nejvíce těchto zločinců, jejichž jediným posláním je zničit Evropu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*