Skupina Anonymous varuje svět: Připravte se na třetí světovou válku

Skupina Anonymous varuje svět: Připravte se na třetí světovou válku

Hackerská skupina Anonymous zveřejnila děsivé video, v němž vyzývá lidi, aby se připravovali na třetí světovou válku. Mezitím, co se stupňuje napětí mezi USA, Severní Koreou a zbytkem světa, myšlenka třetí světové války, která byla předmětem diskuzí strachu se pomalu mění na velmi reálnou perspektivu.

„Všechny známky hrozivé války na Korejském poloostrově se vynořují,“ tvrdí hackerská skupina v děsivém 6minutovém videu.

A bohužel asi mají pravdu.

Již více než deset let se Severní Korea neúspěšně pokoušela prokázat svou vojenskou sílu světu prostřednictvím řady neúspěšných střel, šířením jaderných zbraní a vyhrožováním každému, kdo se pokouší přiblížit k jejich hranicím. A po více než půl století to USA umožňovaly. Navzdory hrozbě světové jaderné války, většina zemí nikdy nekonala. Zdá se však, že vláda Donalda Trumpa to chce změnit.

Jak informoval Free Thought Project, napětí mezi USA a Severní Koreou nadále stoupá – téměř úmyslně – když USA tasí šavle na šíleného Kim Čong-una.

Právě minulý týden, Severní Korea pocítila tlak zásahů amerických a spojeneckých lodí a vyhrožovala, že promění americkou jadernou ponorku na loď duchů.

„V okamžiku, kdy se USS Michigan pokusí trochu pohnout, bude odsouzena k tomu, aby čelila nešťastnému osudu, stane se podvodním duchem, aniž by se mohla dostat na povrch,“ napsal propagandistický severokorejský deník Uriminzokkiri.„Sledujte, jak každá země přesunuje své strategické kusy na místo,“ tvrdí Anonymous ve svém videu. „Ale na rozdíl od minulých světových válek, ačkoli tam budou pozemní jednotky, bitva bude pravděpodobně ostrá, brutální a rychlá. Bude také globálně devastující, a to jak z hlediska životního prostředí, tak z hlediska ekonomiky.“

Velmi skutečná hrozba jaderné války by byla na všech úrovních bezpochyby ničivá.

Namísto snahy o dosažení míru, Spojené státy reagují přívětivě na vlastní interkontinentální testy balistických raket.

Aby ukázaly Kim Čong-unovi, že raketové testy nebudou tolerovány, Spojené státy minulý týden provedly test mezikontinentální balistické rakety (ICBM) z americké letecké základy v Kalifornii – pouhých sedm dní po předchozím testu.

„Je to skutečná válka se skutečnými globálními důsledky,“ vysvětluje Anonymous. „S tím, že budou tři supermocnosti vtaženy do tohoto mixéru, jiné národy budou nuceny vybrat si stranu, a jak zatím vypadají šachové figurky?“

„Občan to bude vědět jako poslední, takže je důležité pochopit, co dělají ostatní národy,“ uvedla skupina.

„Zdá se, že pragmatický Číňan začíná ztrácet svou trpělivost.“

Zdá se, že Číňané již dělají kroky v přípravě na možný konflikt.

Minulý měsíc, čínský ministr zahraničí varoval, že ozbrojený konflikt se Severní Koreou může kdykoli vypuknout a vyzval Washington a Pchjongjang, aby zmírnili svou jestřábskou rétoriku a uvědomili si, že cenu zaplatí obě strany, pokud by začala nová korejská válka.

Krátce po tomto varování, Čína vydala občanům oznámení, v němž je vyzývala, aby okamžitě opustili Severní Koreu.

Anonymous také poukazuje na to, že válka pravděpodobně nastane i kvůli setkání prezidenta Donalda Trumpa s filipínským prezidentem Rodrigem Dutertem.

„Duterte, který se porovnává s Hitlerem a veřejně požaduje mimosoudní vraždy svých občanů za pašování drog, byl Trumpem pozván do Bílého domu.“

„Když prezident Trump začne oslovovat ty, jako je filipínský prezident Duterte, aby se ujistil, že jsou na jeho straně, člověk se musí divit,“ tvrdí Anonymous ve svém videu.

„Dokonce i Duterte doporučil Spojeným státům, aby nechali na pokoji Kim Čong-una.“

„Připravte se na to, co bude nadcházet,“ varuje Anonymous.

„My jsme Anonymous“

My jsme legie.

My neodpouštíme.

My nezapomínáme.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Skupina Anonymous varuje svět: Připravte se na třetí světovou válku

  • Kim nikomu nic neudelal. Dela to, co delal uz leta! On potrebuje nakrmit narod a tak provokuje. Nejdrive ho krmili Rusove, pak Americani, vymenou za klid. Ale nikdo ho nechtel nicit jako ted. Kim chce jaderne zbrane a nechce kleknout pred USA. A proto ho chteji znicit. On uz rekl, ze nechce dopadnout jako Ghaddafi, proto chce jaderne zbrane. A proc by je nesmel mit? Jeho testy jsou zvelicovany a nebezpeci prehaneno. Propaganda strachu se musi vytvorit a pak se bude jednat. Bude znicena cela Korea a cast Ciny a Ruska, jestli konflikt prejde ve valku, mohou i USA poprve zazit valku a nicivou spoust na svem uzemi.

    Myslim, ze tento clanek je prehnany. Co mne ale znepokojuje je najednou pratelsky ton k Rusku a Cine. Najednou! Pozor, nikdo neni prolhanejsi a zludnejsi jak americka vlada ovladana vojenskozbrojnim komplexem!!!!. Usiluji najednou o dobre vztahy s Cinou jenom aby torpedovali eurazijskou spolupraci Ruska a Ciny! To se jim doufam nepovede, protoze oni uz USA znaji a maji prectene. Jenom nepolevit v opatrnosti! USA jsou pred bankrotem a predstiraji nekoho, kterym uz davno nejsou…

  • Něco na tom je. Nový jihokorejský prezident vyzývá k neposlušnosti vůči USA a ke sblížení se Severní Koreou. USA se naštvou a zabijou pak dvě mouchy jednou ranou. Zaútočí na Kima a ten na své jižní sousedy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*