Skotské noviny se ptají čtenářů, zda by měly být zavedeny „covidové internační tábory“

Skotské noviny se ptají čtenářů, zda by měly být zavedeny „covidové internační tábory“

Jeden z největších skotských deníků se svých čtenářů ptá, zda by země měla následovat příkladu Austrálie zavedením „covidových internačních táborů“.

Otázka byla položena prostřednictvím oficiální facebookové stránky deníku Daily Record.

„Australané jsou zadržováni v covidových internačních táborech po dobu 14 dnů, pokud mají pozitivní test nebo podezření na pozitivní výsledek. Máme je následovat?“ ptá se deník.

Drtivá většina respondentů na otázku reagovala s hrůzou.„Jaká to ostudná otázka??? Odpověď, která se naskýtá v případě, že by existovaly INTERNAČNÍ TÁBORY, by byla určitě hlasité NE!!!!!“ řekl jeden z nich.

„Tenhle titulek je na bodu mrazu,“ poznamenal další.

„Ano. Potřebujeme ochranu před každým, kdo si myslí, že je to dobrý nápad. Postavte je tam a někteří lidé u tohoto zpravodajského plátku vás mohou vést,“ poznamenal další.

Minulý měsíc se objevila zpráva, že australská policie zatkla tři lidi, kteří uprostřed noci uprchli z covidového internačního tábora nedaleko Darwinu.

Jak jsme zdůraznili loni, australské úřady budují karanténní tábory, které budou dokončeny do konce března, aby se připravily na „probíhající operace“ a ubytovaly ty, kdo „neměli přístup k očkování“.

 

S odvoláním na nové kmeny COVIDu a na lidi, „kteří neměli přístup k očkování“, řekl zástupce premiéra státu Queensland Steven Miles médiím: „Předpokládáme, že bude i nadále zapotřebí karanténních zařízení.“

Na Skotsko se v současné době vztahují covidová omezení, kvůli kterým byly na týdny uzavřeny noční kluby a lidé byli vyzýváni, aby se o Vánocích vyhýbali svým blízkým.

To vedlo k tomu, že desetitisíce Skotů zaplavily hranice s Anglií, které zavedly méně přísná pravidla, aby oslavily Silvestra.

2020: „Umyjte si všichni ruce!“

2022: „Měli bychom vybudovat covidové internační tábory ?“

Austrálie buduje karanténní tábory pro občany, kteří „neměli přístup k očkování“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*