Skončeme s politiky. Hledejme vůdce.

Skončeme s politiky. Hledejme vůdce.

Ten, kdo si myslí, že problematiku současného rozpolceného světa vyřeší politici, je pravděpodobně blázen. Svět nepotřebuje politiky, ale potřebuje státníky a vůdce.

Potřebuje smysluplnou, jednoduchou, nic nekopírující ideologii. Politika EU je mizernou kopií ideologie s nacistickými kořeny s implementací neomarxistických postupů, která svět činí zmatečným. Je nutné tuto politiku zničit!!!

Politika EU vede Evropu do obrovských problémů ve smyslu společenského vývoje. Je ničitelkou svébytnosti Evropských národů, jejich svobody a národní hrdosti. Ničí Evropskou kulturu a kulturu národů, jež na území Evropy mají své domovské právo. Ničí národy jako takové, protože jim bere jejich integritu, samostatnost, umenšuje jejich práva ve prospěch přivandrovalých islámských kozojebů a okrádá vlastní lidi!! Pod rouškou humanity se snaží likvidovat nacionální cítění člověka-tedy hrdost na příslušnost k vlastnímu národu. Takováto politika vede k jedinému. Vede k rozkladu tradičních hodnot a k postupnému vymazání národů jako takových.

Ten, kdož k takovým postupům mlčí a nesnaží se jim vzdorovat, je zbabělec. Ten kdo tyto postupy schvaluje, ba je vydává za nový-takzvaně vyšší princip, je sprostý kolaborant, zrádce a škodič, či likvidátor vlastního národa. K smůle našeho Českého národa musíme konstatovat, že parlament, senát i vláda jsou přeplněny zbabělci, kolaboranty a zrádci. Tito nepracují ve prospěch rodné země, ve prospěch vlastního lidu, ale zcela otevřeně praktikují politiku konjunkturalismu, zrady a kolaborantství. Tedy politiku, která je nejvlastnější bohužel židům, což se prolíná celou historií židovského etnika. Nechci tímto vyjadřovat jakoukoliv xenofobii, ale je důležité nazývat věci pravými jmény a to bez ohledu na to, zda je to, či ono právě v kurzu. Jejich politika je totiž taková, že vytváří a udržuje mezinárodní napětí z čehož právě oni nejvíce profitují. Vždy, když se ve společnosti dějí změny razantnějšího charakteru, je nutné položit si otázku-komu to, či ono slouží?? Kdo z toho, či onoho profituje??

Politika Evropské unie cíleně likviduje původní Evropské uspořádání a cíleně nechává otevřeny dveře vetřelcům. Cíle této politiky jsou jasné a občané by měli pochopit, že zásadní změny s ohledem na doběhový mechanismus nemohou poznat hned, ale až budou změny očividné, tak zas budou ve stavu, kdy tyto změny budou nezvratné. Je tedy důležité, abychom takovýmto změnám, které jsou více méně zaměřeny proti původním Evropským národům vůbec nepřipustili. Abychom politické zrádce a zrádce národa zlikvidovali a to za každou cenu. Politici jako je Dienstbier,Bělobrádek, Schwarzenberg, Kalousek, Vondra, Hermann, Laudát, Langšádlová, Filip, Stropnický a mnoho dalších, mělo být již dávno odstaveno od svých koryt. Tento šmejd jde těžce na ruku strukturám EU a USA a poškozuje naši zemi ba dokonce národ. Takoví politici nám jsou opravdu na nic a zadarmo jsou drazí. Jejich kmenové strany jsou nevolitelné. Jsou nevolitelné i z důvodu, že jsou občanské a sdružují se v nich lidé obdobného charakteru. Daleko volitelnější a programově čistší jsou hnutí.

Nedávno hrubým způsobem ponížil Český národ a Českou zemi zrádce Herman. Doslova nám všem plivl do ksichtu. Odjel se bratříčkovat s Posseltem na sjezd Sudetoněmeckého lansmanšaftu a omlouval se za odsuny. Kdo se omluví zavražděným Čechům Henleinovci?? Kdo se omluví za usmrcené Čechy nacisty a zrádci??? Herman?? Těžko. Na svůj národ totiž kálí z vysoka. To je vlastizrada Hermane. Táhni si tedy do Německa, když ti je Česká republika málo a národem pohrdáš. Táhni!!!!  Jitříš ty bestie staré rány a sypeš do nich sůl. A odsuny ty proradný Hermane, nedělali komunisté. Byly prováděny na základě dekretů E. Beneše a vládních nařízení tehdejší vlády, tak přestaň už lhát ty slizký hade.

Chybí nám dnes jediné a žádná politická strana to nenabízí. Chybí nám adekvátní náhrada za nynější šmejdský politický systém a úplně obyčejná vůle. Osobně jsem toho názoru, že státník-vůdce- dělá politiku na ulici mezi lidmi, strhává masy, vysvětluje mezi lidmi a neválí si prdel za velké peníze v parlamentu.

¨


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Skončeme s politiky. Hledejme vůdce.

 • Ano, dnešní doba potřebuje více skutečných státníků, vůdců, co dokážou vést, vyzařovat respekt a úctu ke své osobě a zároveň naslouchat svému lidu a konat jeho vůli a být pro svůj lid oporou, i dokázat stát si za svým a být sám sebou.

  Bohužel dnes je takových státníků velmi málo. Rusko už svého státníka má – Putina! Ono Rusko bez státníka-cara nemůže existovat. I maďarsko má svého státníka – Orbána! Slovensko vlastně také – Fica!

  Naše česká země bohužel už dlouho žádného státníka nemá – a zrovna by ho naše země potřebovala! Je čas! Chtělo by to nějakého toho českého Mojžíše (obrazně řečeno v symbolickém významu)!

  Vyjdi, vyjdi lide český z Egypta, Domu otroctví! Už opusť konečně to místo otroctví, smrti, pekla a utrpení!

  To neznamená, že český národ bude sedět na zadku a čekat, že veškeré problémy za ně vyřeší jeden člověk, český národ musí sám chtít odejít z Domu otroctví – jestli chtít nebude, tak veškeré snahy o osvobození a zvednutí národního sebevědomí a hrdosti českého národa přijdou vniveč! Je už čas konečně pohnout zadkem!

 • · Edit

  zákad je ale vystoupení z teroristické organizace NATO a EU, jinak se tu nic nezmění, budeme jen loutkou USA

 • · Edit

  stačí mít politickou stranu, která vyhraje volby a bude najímat profesionály, co budou plnit cíle oné politické strany a odměňováni dle úspěchu, jak jednoduché
  tím se naprosto zničí korupce politiků (zůstane jen korupce profesionálů, ale bude významně snížena)

 • Je to tak, chcete to nového silného politika, co se JICH nebude bát ! Problém je, že tato Sobotkova vládní mafie je rozrostlá všude ve všech ministerstvech, na všech úřadech. Všichni ti koladoranti, vlastizrádci, pijavice státu jsou zažraný v našem státním systému a jentak je z nich nikdo nevyžeme. Ikdyž máme dobráho prezidenta, sám nic nezmůže, už má taky věk. Chce to opravdu silnou morální tak odvážnou osobnost!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*