Skočí Bohuslav Sobotka také z balkonu v sedmém patře?

Skočí Bohuslav Sobotka také z balkonu v sedmém patře?

Kdysi kdosi kdesi na internetu zveřejnil, co spočítal. Tedy to, že premiér Bohuslav Sobotka měsíčně v luxusních restauracích projí více, než je jeho premiérský plat. Kde na to ten „pravdomluvný“ socánek bere?

Dostal provizi za kšeft OKD a bytů od kamaráda Bakaly? Má snad firmu (napsanou na kámoše) v daňovém ráji, kam mu chodí provize? Šušká se, že tak to má zařízeno mnoho politiků. Dnes prý politici berou provize 12 – 15% a navíc předem. Bakala „vydělal“ na OKD údajně až 60 miliard. Přistálo tedy našemu kudrnatému premiérovi někde na účtu 6 – 9 miliard? Já si myslím že ano a nejen jemu. Co ostatní politici a jejich církevní restituce, co Gripeny, Pandury, rekultivace, sport, IT zakázky a další? Všude se o této korupci píše, ale policie zřejmě nemá přístup na internet. Prý chybí důkazy.

Dnes skočil z balkonu ze sedmého patra člověk, Jaroslav Janota. Dlužník, co pro blbejch 70 tisíc střílel po exekutorech a dostal 12 let. Směšná částka, která stála člověka život. Možná díky jeho hlouposti, či nezodpovědnosti. Dělat dluhy je blbost. Střílet po exekutorech ještě větší. Skákat z okna je blbost kardinální. Možná si pan Janota mohl za své dluhy sám. Ale tím to začíná a končí. Pokud se exekutor ve dvě hodiny po půlnoci vláme do bytu, pak tu něco smrdí. Exekutor je všemocný. To mu umožnila naše vláda. Nic neomlouvá nezodpovědné dlužníky, ale stejně tak nic neomlouvá exekutora, ktwerý se ve dvě po půlnoci „nabourá“ do bytu.

To je opravdu běžný postup? Premiér Sobotka pohrdá zákonem a deklaruje, že se dluhy nemusí platit. Ignoruje pravomocný rozsudek soudu, kdy měla ČSSD advokátu Altnerovi uhradit 337 milionů. Panu Janotovi exekutor ve dvě ráno vykopal kvůli 70 tisícům dveře a pan Janota, možná ve zmatku a stresu střílel. Exekutor dnes obstaví rodinný dům i pro pár tisíc, i když ze zákona nesmí v okamžiku, kdy hodnota „zablokované“ věci několikanásobně převyšuje dluh. Když budete dlužit, exekutor vám prodá dům pod zadkem a vystěhuje vás. Ale pokud je to dům „Lidový“ a vy jste premiér, co pohrdá zákonem (a lidmi), nic vám nehrozí.

sobotka sousto

Pan Janota skočil z balkonu, protože (v prvopočátku) dlužil 70 tisíc. Grázl (podle mne je to ještě slušně) Sobotka dluží za svou partaj 337 milionů, podle medií stát okradl o miliardy, ale z balkonu skákat rozhodně nebude. Dnes si možná dal véču za dva tři litry ve své oblíbené restauraci. Socani jsou prolhaní grázlové, co vám vezmou trojnásobek toho, co vám dají. Vezmou si to pro sebe. A někteří lidé pak skáčou z balkonů a více jak 120 000 důchodců žije na hranici bídy. Každý migrant nás ale stojí 68 000,- Kč měsíčně.

Bohuslava Sobotku považuji za bezohledného grázla, obětujícího lidi své země. Bylo by fajn, pokud u blížících se voleb budete mít stejný názor a pošlete Sobotku a spol. do prdele.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Skočí Bohuslav Sobotka také z balkonu v sedmém patře?

  • Dobré je, dobré je, že už není drába, ale místo nich máme výdobytek krutého kapitalismu všemocné a drzé exekutory, kteří jdou přes mrtvoly. A vládě to zřejmě nevadí, oni jsou za vodou a blbí otroci, kteří pracuji za almužnu si vlastně za to mohou sami, když si neumí sehnat lukrativní kšeft a skáčou režimu na lep a berou si všude propagované půjčky.Za současný nedobrý stav světa mohou nenažraní bankéři, kteří shrábli zlato a vyměnili je za neadekvátní množství bezcenných papírů. Je to virtualní oblbování lidí, neboť banky nemají takové množství peněz a vydělávají na půjčkách. a na neštěstí lidském. A náš Sobotka má pusu od ucha k uchu toho nouze netrápí, ale ani svědomí ho netrápí – to asi žádné nemá.

  • Vážení!
    Pod taktovkou vedoucího vlády kudrnáče Sobotky a těch kteří byli před ním, dovedli naší republiku na úroveň rozvojové země.
    Americká kmenová banka JPMorgan přemístní ČR ze skupiny rozvinutých zemí do nižšího klubu rozvojových zemí s platností od dubna tohoto roku. A jenom proto že si volíme do vlády hlupáky.

  • Není nutné zkoumat, zda dostal provizi za loupež OKD. Buď jí dostal a patří za mříže a ne do vrcholné politiky, nebo jí nedostal a je hlupák, takže nepatří do vrcholné politiky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*