Silnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

Silnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

Jde o jednu z nejrozšířenějších květin, která existuje. Roste doslova všude, jsou jí plné louky a trávníky na sídlištích, hlavně teď na jaře.

Roste ale celý rok, dokonce se nejednou dá nalézt i během zimy pokrytá sněhem.

Neexistuje snad dítě ani dospělý, který by ji neznal. Navzdory tomu o jejich nesmírně silných léčivých účincích ví jen málo kdo.

pampeliskovy korenAno, hovoříme o obyčejné pampelišce.

Čaj s pampelišky působí na rakovinné buňky tak silně, že už po dvou dnech se začínají rozpadat. Zároveň nemá žádné škodlivé účinky na zdravé buňky.

Tato rostlina je i navzdory svému širokému medicínskému využití často zanedbávána.

Jediné, co pro její získání musíte udělat, je nasbírat ji na čistých místech, které neleží příliš blízko cesty.

Naše babičky dělaly s pampeliškových květů sirup, protože věděli, že má mnohé léčivé účinky. Co ale nevěděly, bylo, že pampeliškový kořen dokáže pomoci i pacientům s rakovinou.

Kořen je silnější než chemoterapie.

Vědci zjistili, že kořen pampelišky je při ničení rakovinných buněk účinnější než chemoterapie. Dokáže totiž kompletně usmrtit rakovinné buňky bez toho, aby nějak poškodil ty zdravé.

Krom protirakovinných účinků má pampeliška i následovné vlastnosti:

 • močopodné
 • vylučování žluče
 • detoxikace jater
 • pomáhá při alergiích
 • snižuje krevní cholesterol

Obsahuje mnoho důležitých vitamínů a minerálů, jako je například vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamín C, železo, vápník, draslík, zinek, hořčík, kyselinu listovou.

V jedné misce s 55 gramy pampeliškových květů naleznete až 53% potřebné denní dávky vitamínu K a 112% vitamínu A. To všechno jsou fakta známé o pampelišce už celé dva roky.

 Zázračný pampeliškový čaj

Výzkum uskutečněný na kanadské Universitě ve Winsdoru dal naději i onkologickým pacientům. Zjistil, že kořen pampelišky efektivně zabíjí rakovinné buňky a zároveň nemá žádné vedlejší účinky.

Čaj z pampelišky má poměrně rychlý účinek. Už v průběhu 48 hodin po užití dochází k dezintegraci (rozpadu) prvních rakovinných buněk.

Odhaduje se, že pravidelná dlouhodobá kůra kořenem pampelišky umí odstranit většinu nádorů. Kvůli těmto neočekávaným výsledkům, byly vědeckému týmu přiděleny další prostředky na pokračování výzkumu.

John di Carlo, 72letý onkologický pacient, podstoupil intenzivní léčbu agresivní chemoterapií. Po jejím neúspěchu ho lékaři poslali domů umřít v okruhu svých nejbližších.

Jako poslední možnost se rozhodl pro léčbu pomocí čaje z pampeliškového kořenu. Jen o 4 měsíce později byl tento muž v remisi (ústupu rakoviny).

Jak připravit pampeliškový čaj

Pampeliškový čaj se připravuje obyčejně ze sušeného pomletého kořenu. Použít můžete i na jemno nakrájený čerstvý kořen.

Přibližně 1 až 2 čajové lžičky kořenu (podle chuti a závažnosti onemocnění) zalijte 2,5 dl vroucí vody a nechte vyluhovat přibližně 15 minut.

Čaj pijte 2 až 3 krát denně, nejlépe před jídlem. Užívá se několik měsíců.

Některé zdroje uvádí, že i listy pampelišky mají určité protirakovinné účinky. Pro přípravu čaje proto můžete zvážit použití směsi kořenu a listů.

universita

 

Odkaz na oficiální stránky University a její studii.

 

Badatel/ svobodnenoviny.eu
http://www.healthyfoodteam.com
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Do mna cpú už pekne dlho kdejaké chemické svinstvo a čakám kedy ma to položí, podhadzujú lieky len tak zo suflíka a menia sa podla lekára nie podla choroby. Bohatnú farmaceuti a pacienti živoria.Na oplatku príroda je silná čarodejka, jedovaté látky haluciogény a smrtiaci durman.

 • · Edit

  Prajem pekný večer
  Dočitala som sa tu všelio, no je mi lúto že sú ludia čo málo veria
  Ja mám psoriazu od utleho veku a teraz som pred dôchodkom , chcem len povedať že nechodim k lekárom ked nemusim a vôbec nie kvôli psoriaze , viete prečo ???lebo ja sa liečim prirodou a asi budem živi priklad že to zabera , ja si davam dosť všelijaké čaje a ten ,,bodliak ,, čiže Marianec pestry , uživám pravidelne a pomáha nielen na jedno však to dobré prečisti pečen a čo je pečen ?,,FILTER NA KRV !no a ked krv sa regeneruje tak ,,ŠTARTUJE AJ ORGANIZMUZ!
  Je mi lúto že málo si veria ludia a uživajú viac CHEMICKÉ LIEKY
  KAŽDY MÁ SVOJ NAZOR
  LEN VÁM PRAJEM VIAC SI VERIŤ A TRPEZLIVOSŤ , NO KED TOMU NEVERITE TAK TO ANI NESKÚŠAJTE ,,DAJTE SI POTOM LIEKY ČO VÁM PREDPIŠU ,
  NIČ PROTI DOBRYM LEKAROM ODBORNIKOM , POZNÁM ZOPÁR ČO TIEŽ MAJÚ TEN NAZOR AKO JA
  PRAJEM VÁM VŠETKYM ČO TO BUDETE ČITAŤ VELA VELMI VELA ZDRAVIA

 • · Edit

  zombie666 to je mi moc líto…..je to moc smutné, znám to odešla mi má milovaná maminka od manžela , také tak za 2,5 měsíce

 • Jen bych chtěla znát alespoň jednoho jediného člověka kterému pampelišky opravdu pomohly proti rakovině
  Jinak bych tomu ráda věřila je to tak snadné

 • · Edit

  Veroniko-na rady „odborných“ lékařů dala před více jak 10 lety i moje maminka,měla stabilně zvýšený teploty a pobolívali ji záda,ovšem jinak to byl normální,vitální člověk chodící do práce-odborní lékaři ji řekli,že půjde na 14 dní na pozorování do nemocnice,kde jí diagnostikovali(bez nějakýho hlubšího vyšetření) tuberkulozu a na tu ji i léčili-ovšem bez udělanýho CT apod,prostě jen jejich odhad podle příznaků(na CT se v té době čekalo asi 3 měsíce,proto mě velice nasralo,když v TV byli pravidelné reporty o zdravotním stavu Václava Havla,který sliboval rovné zdravotnictví pro všechny a sám si své problémy zavinil sám svým bezuzdných chlastáním a který měl CT snad každý týden)-rvali do ní hrsti prášků a výsledek byl ohromující-do měsíce jejich „odborné léčby“už nemohla ani chodit a měla tak obrovské bolesti,že stabilně brečela a prosila o smrt-nemocnice se k tomu postavila čelem a poslala ji radši do jiné,kde na ni za pár týdnů konečně přišla řada na CT,do té doby ji léčili stejným způsobem,po CT jí diagnostikovali rakovinu plic jako důsledek jejího kouření-na mou otázku jak je možný,že teprve po tom,když se jim dostala do pracek je z ní ležák a v podstatě živá mrtvola mi odborník nedokázal odpovědět a jediné co mi řekl,že se jí bude snažit sehnat místo v hospicu na dožití,protože pod tou jejich „léčbou“ se ty nádory tak rozlezly,že napadli prakticky celý tělo.Nakonec jí místo v hospicu opravdu našli,kde do dvou měsíců zemřela-půl roku od toho dne,kdy si ji vzali na 14 dní na pozorování do nemocnice-bylo jí nedožitých 49 let….Takže asi takhle k těm našim „odborníkům“…:-(

 • Priroda ma na veskera onemocneni “ lek „, otazka je jestli zname ten nejlepsi…..

 • · Edit

  Pampeliškový kořen je určitě skvělá léčivá věc. pokud jde ale o rakovinu, člověk by měl dát primárně na rady odborných lékařů. Nejsem zastáncem šarlatánů, kteří slibují nemožné zázraky za nemalé peníze. Avšak za užívání pampeliškového čaje nikdo nic nedá, nic s tím neztratí, může pouze získat. Takže určitě doporučuji. Navíc, ač je to těžko uvěřitelné, vzhledem k hořkým listům smetanky, kořen po usušení a zalití vodou není špatný. Bylinky by se neměly podceňovat, ale asi ani přeceňovat. Řekla bych, že zlatá střední cesta neuškodí 🙂

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*