Šestý muž na Měsíci: Mimozemšťané zabránili jaderné válce na Zemi, aby zajistili naši existenci

Šestý muž na Měsíci: Mimozemšťané zabránili jaderné válce na Zemi, aby zajistili naši existenci

Šestý muž, který kráčel po Měsíci – Edgar Mitchell pronesl šokující tvrzení o mimozemském životě, když prohlásil, že existence mimozemských návštěvníků je před veřejností utajována – nikoli kvůli strachu z všeobecné nevíry –, spíše kvůli strachu, že by monetizované zájmy velkých firem mohly upadnout do stavu bezvýznamnosti, kdybychom dostali šanci získat jejich technologii.

Podle zpráv, Edgar Mitchell, šestý člověk, který vkročil na povrch Měsíce, prozradil detaily o mimozemském životě a jejich přítomnosti na Zemi, které byly považovány za směšné.

Tato tvrzení však nepocházejí od někoho, kdo nemá žádné solidní zázemí. Edgar Mitchell má za sebou velmi spolehlivou minulost.Bývalý astronaut NASA absolvoval Carnegie Institute of Technology v roce 1952 s titulem Industrial Management.

Ve studiu pokračoval, když sloužil u námořnictva USA, kde se mu podařilo spojit vojenskou kariéru se zlepšeným vzděláním, v rámci námořní postgraduální školy v roce 1961 studoval další bakalářský titul v leteckém inženýrství.

Dále Mitchell pokračoval a v roce 1964 kdy nastoupil na Massachusettský technologický institut, kde získal doktorát z přírodních věd a zároveň studoval letectví a astronautiku.

O dva roky později, v roce 1966, byl Edgar Mitchell přeložen a vycvičen jako astronaut NASA. Během své práce v NASA nasbíral Mitchell ve vesmíru ohromujících 216 hodin a 42 minut.

Je to jeden z nejoceňovanějších astronautů v historii NASA, jeden z nejdůležitějších důvodů, proč musíme brát v úvahu jeho slova o mimozemském životě ve vesmíru.

 

„Vypěstujete si okamžité globální vědomí, orientaci na lidi, intenzivní nespokojenost se stavem světa a nutkání s tím něco udělat.

„Z venku na Měsíci vypadá mezinárodní politika tak malicherně. Chceš chytit politika za límec, vytáhnout ho čtvrt milionu mil daleko a říct: ,Podívej se na to, ty hajzle.‘ – Edgar Mitchell

Zvláštní je, že během rozhovoru, který měl Mitchell s Dateline NBC v roce 1996, bývalý astronaut z Apolla prohlásil, že se setkal s vládními úředníky ze tří dalších zemí, kteří se osobně SETKÁVALI s bytostmi z jiných planet ve vesmíru.

Tohle nebyla jen informace z druhé ruky. Dále Mitchell v rozhovoru uvedl, že důkazy o kontaktu s mimozemšťany jsou PEVNÉ a mimořádně tajné a že vyspělé mimozemské civilizace spolupracují s vládami USA, kterým dodávají technologie.

 

V roce 2015 Mitchell opět diskutoval o mimozemském životě na naší planetě. V rozhovoru pro Mirror Online Dr. Mitchell uvedl, že:

„White Sands byly zkušební oblastí pro atomové zbraně – a to je to, co mimozemšťany zajímalo.“

„Chtěli vědět o našich vojenských schopnostech. Moje vlastní zkušenost s rozhovory s lidmi jasně ukázala, že se mimozemšťané pokoušeli zabránit nám ve válce a pomoci vytvořit na Zemi mír.“

„…během jaderných zkoušek ve White Sands několik svědků věřilo, že viděli mimozemskou kosmickou loď vznášející se nad hřibovitými mračny, která se objevila v důsledku výbuchu atomových bomb.“

„Další důstojníci ze základen na pobřeží Pacifiku mi řekli, že jejich [zkušební] střely byly často sestřelovány mimozemskými kosmickými loděmi. V těch dnech se toho hodně dělo.“

Mitchell uvedl, že mimozemšťani jsou velmi zainteresováni a zajímají se o jaderné testy na Zemi. Dokonce věřil, že na Zemi byly vyslány průzkumné týmy mimozemšťanů, aby zhodnotily naši vojenskou sílu, a jednou za čas mimozemská kosmická loď sabotovala rakety a pokusy o testování jaderných zařízení.

Mitchell však nebyl jediný, kdo přišel s takovými tvrzeními.

Ve skutečnosti, v minulosti, mnoho řídících důstojníků mise v tichomořských hranicích prohlašovalo, že byli svědky podivných světel, předmětů ve tvaru disků létajících nad jadernými testovacími místy v podivných formacích a nepravidelných drahách letu.

Zajímavé je, že příběh o mimozemském životě a naší planetě je s každým Mitchellovým prohlášením ještě hlubší.

Během rozhovoru pro Observer byl Mitchell dotázán: Co přesně dělali havarovaní mimozemšťané v Roswellu?

Odpověděl, že si myslí, že oni (mimozemšťané) pozorují naši aktivitu na testovací základně ve White Sands.

Dále Mitchell tvrdil, že existence mimozemských návštěvníků je před veřejností utajována – nikoli ze strachu z všeobecné nedůvěry –, ale spíše ze strachu, že monetizované zájmy velkých firem by se mohly dostat do stavu bezvýznamnosti, kdybychom dostali šanci získat jejich technologii.

Co si myslíte o tvrzeních Mitchella? Jak pravděpodobné je, že vlády po celém světě zakrývají skutečnost, že si vyspělé mimozemské civilizace vyměňují technologie s lidmi a monitorují vývoj, zatímco se lidstvo blíží k éře, kdy se meziplanetární cestování stává realitou?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Šestý muž na Měsíci: Mimozemšťané zabránili jaderné válce na Zemi, aby zajistili naši existenci

  • · Edit

    Jenže ani tohle skeptický nepřesvědčí, ti budou vždy myslet že jediný obYvatelé kosmu jsme my! Smutné navíc stejně jako kovové a vakcine miliony světelných let vzdálené pravdě.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*