Sestřelený Boeing 777 letu MH17 má otevřít cestu k vyhlášení „bezletové“ zóny nad Ukrajinou, kterou by zajišťovalo NATO!

Sestřelený Boeing 777 letu MH17 má otevřít cestu k vyhlášení „bezletové“ zóny nad Ukrajinou, kterou by zajišťovalo NATO!

Tak to netrvalo dlouho. Jako blesk z čistého nebe přichází další pokus a cesta, jak dostat na Ukrajinu jednotky a ozbrojené síly NATO jinak, než vstupem Ukrajiny do NATO. Na Ukrajině byl sestřelen dopravní letoun Malajských Aerolinií [1]. Ano, schyluje se tady k libyjskému scénáři, tedy k tomu, že západní politici řeknou, že vzdušný prostor nad Ukrajinou není bezpečný, že tento prostor ohrožují teroristé, protože v této chvíli, dámy a pánové, už nejde o lokální konflikt mezi Kyjevem a pro-ruskými povstalci, nyní už se jedná o mezinárodní konflikt, neboť bylo sestřeleno dopravní letadlo třetí země s pasažéry mnoha zemí, tedy jde už o věc, která překračuje po právní stránce vnitřní záležitosti Ukrajiny. Je úplně jedno v této chvíli, kdo bude ze sestřelení stroje obviněn, protože je to úplně nepodstatné. Mezinárodní společenství prohlásí, že vzdušný prostor Ukrajiny není už bezpečný, že Kyjev není schopen zabezpečit svůj vzdušný prostor a Kyjev požádá NATO o pomoc s vytvořením bezletove zóny nad východem Ukrajiny a tato „bezletová“ zóna se poté zneužije (po vzoru Libye) k zahájení náletů letadly NATO na pozice pro-ruských povstalců. Tuto „bezletovou“ zónu ale nemá Kyjev sám jak vytvořit nebo dokonce udržet, protože nedisponuje prostředky pro zničení protiletadlových mobilních komplexů rozmístěných na východě Ukrajiny, které jsou v držení povstalců, vlastních ukrajinských vojáků, kteří dezertovali i s toutou technikou anebo údajných ruských ozbojenců, takže „pomoc“ od NATO bude nezbytná.

[FOTO] Protiletadlový komplex BUK, který byl údajně pro sestřelení letu MH17 použit
[FOTO] Protiletadlový komplex BUK, který byl údajně pro sestřelení letu MH17 použit

Co bude následovat? Dají se očekávat následující události: Kyjev a západní země označí za původce sestřelu letadla pro-ruské separatisty. Ti to odmítnou, spolu s nimi i Rusko. To však nezabrání tomu, aby Kyjev nepožádal NATO o vytvoření a zajištění „bezpečného nebe“ nad Ukrajinou, což bude znamenat, že letadla NATO spolu s personálem  dostanou úkol v rámci boje proti mezinárodnímu terorismu chránit vzdušný prostor Ukrajiny. Dobře si všimněte, Kyjev nemohl požádat NATO o vojenskou podporu dokud šlo pouze o lokální konflikt odehrávající se mezi Kyjevem a východem země. Ale nyní je všechno jinak. Došlo k sestřelení letadla cizí země a už tedy nejde o lokální konflikt, ale o „mezinárodní terorismus“. A to znamená zelený signál pro NATO, že může vstoupit na území Ukrajiny, protože když jde o ochranu mezinárodní bezpečnosti a boje proti terorismu, NATO nemá problém s vysláním vojáků do třetích zemí, i když nejsou členy NATO. Chytře vymyšlené.

Bílý dům tady rozehrál velkou partii. Za každou cenu chce vojáky NATO dostat na Ukrajinu do blízkosti ruských hranic. Tahle nebezpečná hra, která má zatáhnout Rusko do války se západem, začíná nabírat hrozivě nebezpečné obrysy. Kde a kdy se to proboha zastaví? Washington potřebuje válku za každou cenu, aby zachránil dolar. Rusko chce na Kubě obnovit vojenskou přítomnost, hrozí i nasazením balistických raket na Kubě, dnes Ukrajina sestřelí dopravní letadlo, aby mohla obvinit separatisty a získat tak mezinárodní vojenskou pomoc a ochranu od NATO.

[VIDEO] Záběry z místa dopadu letadla…

https://www.youtube.com/watch?v=EZFAFTI8ORQ

https://www.youtube.com/watch?v=1CYZWNtxY_M

Co když dojde k tomu, že v bezletové zóně nad východem Ukrajiny potom NATO sestřelí ruské letadlo, které třeba ani nebude v bezletove zóně ale jen v její blízkosti? Jak zareaguje Rusko na takový nepřátelský akt? Začne bombardovat pozice NATO na Ukrajině? Vyšle trestné stíhačky, aby sestřelily několik letadel NATO? Tohle není už žádná legrace, tohle, co se tady začíná odehrávat, to je cesta k otevřenému válečnému konfliktu v Evropě. Situaci budeme na AE News nadále sledovat.


Převzato z http://aeronet.cz

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*