Seriál společnosti Disney Ms. Marvel bude mít muslimskou superhrdinku

Seriál společnosti Disney Ms. Marvel bude mít muslimskou superhrdinku

Kdy studio Marvel představí křesťanské, hinduistické a buddhistické superhrdiny? Představují tuto muslimskou superhrdinku pouze kvůli nesmírně úspěšné kampani islámských rasistů a jejich levicových spojenců po 11. září, kdy vykreslují muslimy jako oběti “islamofobie“ a “nenávisti“ – když je ve skutečnosti výskyt útoků na nevinné muslimy velmi nízký?A celá kampaň „islamofobie“ je pokusem zastrašit lidi, aby si mysleli, že boj proti teroristickému džihádu a islámskému rasismu je něco špatného.

Bude Kamala Khan bojovat proti džihádistům? Je mnohem pravděpodobnější, že se bude potýkat s řadou „pravicových islamofobů“, šklebících se zlověstně, když stáhnou hidžáby a budou vandalizovat mešity.

Představí studio Marvel superhrdinu bojujícího proti džihádu?

Z webové stránky TV Guide:  

Marvelova první muslimská postava, která bude na titulcích svých vlastních komiksů, znovu vytváří historii. Kamala Khan, známá jako paní Marvel, bude mít nyní první muslimskou postavu, která povede svou vlastní franšízu superhrdinky na obrazovce, v nové sérii paní Marvelové pro službu Disney + streaming.

Zatímco komiks paní Marvel existuje od roku 1976, poslední opakování bylo debutováno v roce 2014 a následuje nezletilou jménem Kamala Khan, pákistánsko-americkou dívku žijící v náboženské rodině v New Jersey, která zbožňuje Carol Danvers, alias kapitána Marvela. Nadaná polymorfními silami, Kamala má schopnost se natáhnout a změnit tvar….

Kamala Khan Foto: Marvel Comics, Marvel Movies & Religion/inverse.com
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*