Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Kateřina Valachová?

Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Kateřina Valachová?

Díl patnáctý

Mužskou část jidášské vlády máme za se sebou. Seriál kdo je kdo tedy jede za ženskými členkani.  Dnes se podíváme, jak se daří naší ministryni chaosu, naší Kačce.

Kdo je Kateřina Valachová?
Vystudovaná právnička se specializací na ústavní a správní právo a ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Do ministerského křesla hupsla rovnou od našeho George, tedy ne z pelíšku, ale s postu jeho náměstkyně.  Jak je vidět hned na první pohled, tak George ji natolik omámil, že ministerstvo  dělá vlastně jedno velké pseudohumánní gesto á la George za druhým.

Plánovaná reforma školství v podání naší Kačky je vskutku velkolepým  experimentem, asi ho  přebrala z Bruselu. Jediné, co zatím přinesl je naprostý chaos a nejistota. Také vás napadá, zda nebohá Kačka vůbec ví, co činí? Dost možná se ve svém šíleném plánu inspirovala Jiráskovým Proti všem, kdo ví? Díky jejímu náhlému pomatení smyslů, jinak si to vysvětlit neumím, zřejmě počínaje prvním zářím tohoto roku náš vzdělávací systém zkolabuje.

Když však místo chvály začaly padat na její hlavu hromy a blesky, tak začala tvrdit, to já ne, to můj předchůdce Chládek, já jen naplňuji zákon, který připravil on. Trochu mi to připomíná, to já ne, to okno rozbil brácha. Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil. Tato replika poleteného krále z pohádky Pyšná princezna je zřejmě Kaččinou nejmilejší, když se jí tak ráda řídí.

K čemu je vlastně dobrá inkluze, skutečně k tomu, co nám tvrdí? A není to náhodou tak, aby se z národa stala tupá masa „lehce ovladatelných idiotů, kteří půjdou vstříc multikulturním zítřkům“? Jak to tak vypadá, naše Kačka zřejmě sympatizuje i s Barnevernetem, no, jak jinak si vysvětlit její poslední perlu, když prohlásila, že rodičům, kteří by snad nechtěli souhlasit s modelem inkluze handicapovaných dětí, se dostane velké pozornosti orgánu sociálně-právní ochrany dětí (OSPODu).

Moje závěrečná otázka zní, chcete, aby z vašich dětí naše školství pod jejím vedením udělalo tupé a hloupé stádo? Necháme ji dále sedět na ministerské sesli pudrovat si nosík?

 

(Kateřina Valachová Foto: Česká televize)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Kateřina Valachová?

  • Velice nebezpečná žena, nevím vůbec jestli ví komu slouží. Ona je nadšena hlavně sama sebou. Myslím, že jí chybí celosvětový přehled anebo ho má a slouží zadavatelům. Lépe se ovládá stádo nevzdělanců než logicky myslících lidí. Komu to asi slouží? Mocipání, kteří připravují NWO s ní musí být nadšeni. Ale naše školství dříve produkovalo vzdělané lidi a nebyl zde nešvar kupování si maturit, rychlokvašky na vysokých školách a rozdávání diplomů to vše pošpiňuje pověst našeho školství. Pro normální pleb co nejednodušší vzdělání a VIP si školy zaplatí. Bože kam ta naše rádobydemokracie klesla. Ona snad chce už oblbovat děti v mateřských školách, aby ti malí chudáci mysleli jejich správným směrem. To bylo řečí, když prezident vysvětlil svůj postoj k inkluzi. Bylo to úplně logické , ale všichni v šiku knížecím si ho pořádně v přátelské televizi podávali. A nyní se ukazuje, že většina učitelů i rodičů je proti. Je něco shnilého ve státě českém ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*