Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Bohuslav Sobotka?

Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Bohuslav Sobotka?

Díl první

Je na čase připomenout si kdo je kdo. Proto jsem se rozhodla připomenout nám jednotlivě ty, kteří si dnes lebedí ve vládních křeslech  a prodávají poslední zbytky naší země a kultury. Dnes tedy o Bohušovi.

Kdo je Bohuslav Sobotka?
Samolibý, arogantní a především samozvaný jediný poslední spravedlivý. Vždyť jedině on přeci ví, co je pro naši zemi a nás nejlepší. Je pověstný svou nehynoucí, vroucí láskou k Bruselu. Zkrátka takový „vlezdobruselista“. Jak se vlastně dostal do politiky? Po ukončení studia na Masarykově univerzitě nastoupil dráhu profesionálního politika. Tedy člověk bez zkušeností, který vlastně vůbec nic neumí. V letech 2002 – 2006 působil jako „úspěšný“ ministr financí. Za dob jeho vlády na tomto ministerstvu byly až neuvěřitelné schodky při nebývalém až sedmiprocentním růstu HDP!

A co víc, spřáteleným podnikatelům byly odpouštěny miliony na pokutách a nedoplatcích! V jeho skříni však dřímá ještě jeden, největší kostlivec – kauza OKD. Podívejme se na něj trochu blíže. V roce 2004 prodala Grossova vláda Karbon Investu státní minoritní podíl za 4,1 mld. korun. Podle následných odborných posudků mělo OKD včetně ceny bytů hodnotu 22,4 mld.  korun, státní podíl tedy tvořil přes 10 miliard korun. Tedy stát byl připraven tímto výhodným prodejem o 6 miliard korun! A kdo byl za tento „výhodný“ prodej plně odpovědný? Kdo asi, právě ministr financí, tedy náš Bohuš! Rok po privatizaci se Evropská komise přímo ministerstva financí a tedy Bohuslava Sobotky dotazovala: „13. dubna 2005 učinil Karbon Invest nabídku ke koupi akcií od minoritních akcionářů, která naznačovala, že tržní hodnota OKD se rovná 22,4 miliardy. Hodnota privatizovaného státního podílu by mohla být 10 miliard Kč, oproti 4,1 miliardy Kč, za které byl tento podíl prodán.

Jak zdůvodníte tak velký rozdíl mezi cenami?“ Podle zjištění  Bohuslav Sobotka a jeho ministerstvo nezačalo privatizaci prošetřovat a do Bruselu poslalo neúplné informace. Nynější Sobotkovy výmluvy tedy  připomínají ze všeho nejvíce výmluvy Hurvínka přistiženého při zlobení. Při policejním prošetřování bylo zjištěno, že Sobotkovo ministerstvo na odpovědi Bruselu úzce spolupracovalo s kupcem OKD… Indicie nasvědčují, že odpověď zpracovali právníci firmy Karbon Invest. A je jasné, že ti určitě neměli zájem zpochybnit kupní cenu.  Plnou odpovědnost nese Bohuslav Sobotka, byť se dětinsky hájí, že poslouchal své podřízené. Co je to za ministra, který poslouchá podřízené?

V roce 2014 náš Bohuš „povýšil“ a stal se premiérem.  Jeho způsob vládnutí je slušně řečeno velmi svérázný. A já se vás nyní ptám, chcete, aby nadále setrvával ve své funkci? Chcete, aby tato figurka dále prodávala poslední zbytky našeho státního majetku, naši kulturu, naši zemi a nakonec i nás? Myslíte si, že hájí i vaše zájmy?

(Bohuslav Sobotka Foto: ČTK)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Bohuslav Sobotka?

  • Sobotka schválil zavedení bezvízového styku s Tureckem přesto, že bylo výborem PS pro evropské záležitosti doporučeno odmítnout bezvízový styk s Turky. Je to zrádce, který patří do vězení.

  • Také má nášlapnuto, aby byl dítětem sněmovny jako Benda. Hlavně nejít proti pyramidě jejíž vrchol je v USA, dále babi Merkel a Brusel. Možná, že i uklidňuje tuto pyramidu, že se zaručí za V4, aby nenarušovala plány velitelů a tak trochu si zde hraje na hrdinu, ale na kobereček leze po čtyřech a na vše kejvá a ještě hýří nápady jak dobrovolně něco, co je pro naši republiku špatné, přijme. I pan Bělobrádek, který je v USA pečenej vařenej asi může přebírat instrukce velení. A pan američan diensbier spolu s velmi zajímavou postavou co se negativity týče Shapirem to je teda spolek, který nevěští nic dobrého . Člověku se může zdát, že mají co dočinění s přípravou NWO.

  • V právní státě by byl již dávno za OKD alespon vyšetřován, jelikož si tu na právo jen hrajem, může tento lump a lhář dál škodit naší zemi. Je to těžký Absurdisán, ale spravedlnost si cestu najde, věřím tomu. Až prohraje ČSSD volby, tak se začnou dít věci, věřím že na Sobotku udeří ruka zákona. Zatím se nám z pod křesla premiéra směje, nebot má všechny ministersva pod kontrolou, ale jednou ho přejde smích a nebude to trvat dlouho!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*