Sergej Lavrov zraje jako víno. A je nádherně prostořeký

Sergej Lavrov zraje jako víno. A je nádherně prostořeký

Lze souhlasit s tím, že Britové či Američané se právem kají za svou temnou minulost kolonialismu či otrokářství, které zničilo desetitisíce životů a trvalo staletí. Jestli dnes teatrálně fotbalisté těchto národů například poklekávají před začátkem fotbalových zápasů, je to v podstatě jen málo za ty hrůzy, které jako národy způsobili.

Ale na rovinu. Jiné národy za to rozhodně nemohou a je například absurdní, aby vedle nich poklekávali také Češi, kteří rozhodně za tato zvěrstva nemohou.

Psychóza z davového módního rasismu vyvolaného hnutím Black Lives Matter v rámci americké prezidentské kampaně v důsledku úmrtí jednoho černocha, která se jistě neměla stát Ameriku na čas změnila. Následně kvůli ní které následně desetitisíce černošských vandalů zapalovali auta, obsazovali celé čtvrti a nutilo starosty či guvernéry (na ruku jim šli ti z Demokratické strany) rušit polici, či jim alespoň odnímat finanční prostředky byla pro nás umírněné obyvatele středoevropského regionu něčím nepochopitelným.

Zatímco toto pouliční násilí spojené s desítkami mrtvých a zraněných trvalo měsíce a tyranizovalo bílou „většinu“, kandidát na prezidenta Joe Biden je, jak je bohužel v liberální demokracii normální, pojal jako součást své image,Ale budiž, jsou to USA, je to jejich zem a nový prezident na vlně antibělošského rasismu a veřejného sebemrskání vyhrál volby a nechávám stranou, zda při nich všechno proběhlo v pořádku. Podle nich ano, Ale to podle Lukašenka v Bělorusku či Madury ve Venezuele taky, ale západní svět jejich volby neuznal.

Sergeje Lavrova, kterému se logicky také čas krátí už nebaví si se Západem hrát jejich hru „Na dvojí metr“ dovedl nedávno vtipně za přímého televizního provedení odmítnout dvojí politiku EU a když diplomatičtí představitelé států EU se účastnili násilných demonstrací na podporu Navalného, s cílem vyvolat alespoň malou barevnou revoluci označil EU za nespolehlivou instituci a v průběhu téže konference ohlásil vykázání tří diplomatů ze země.

Poté, co byly vyhlášené dodatečné sankce Evropské unie spíše ovšem šibalského charakteru Tuším, že dalších 6 osob nesmí mít majetek na území zemí EU a má zákaz vstupu uzavřel, že Rusko přestalo mít s Evropskou unií jakékoliv vztahy a nadále je má je jen s několika státy.

Zcela zjevně je to rozumné, protože Evorpská unie odstartovala po vzoru USA novodobou část studené války jak proti Rusku, tak proti Číně.

Šanci Západu nedávám

Nuže, vraťme se ke skvělému Sergeji Lavrovovi

Na trvalou každodenní protiruskou americkou propagandu, která stále předhazuje Rusku lidská práva, zareagoval způsobem, který sedí jak ta facka…

Už jsem psal o otrokářství a kolonialismu z minulosti a mohl bych psát po desítkách agresivních válek a útoků.

Lavrov vzal doslova nejprostší a nejaktuálnější davovou psychózu zejména anglosaského světa.

V Moskevských Timesech uvedl:

„Ve Spojených státech bují rasismus proti bělochům a politická korektnost dovedená do extrému bude mít „politováníhodné následky“. Rusko podporuje boj proti rasismu, ale je důležité nesklouznout k druhému extrému, jak jsme viděli například na akcích Black Lives Matter.

„Byli jsme pionýři hnutí propagujícího rovná práva pro lidi všech barev pleti,“ prohlásil Lavrov o Rusku.“ Ve Spojených státech ale podle něj situace došla do extrému. Určité síly uvnitř USA se pokouší po celém světě šířit „kulturní revoluci,“ při níž se všem cpe „diverzita“ silou do chřtánu.“ „I Hollywood teď mění své předpisy tak, aby se ve všem odrážela diverzita moderní společnosti,“ řekl, když to označil za „formu cenzury.“

„Už jsem viděl černochy hrát v Shakespearových komediích. Jen nevím, kdy přijde bílý Othello,“ řekl Lavrov. „Vidíte, jak je to absurdní. Politická korektnost dotažená za hranici absurdity nemůže dopadnout dobře,“

Nedávno jsme zažili agresivní útoky skotských hráčů na našeho fotbalistu, kterého obvinili z rasismu a chtěli vyvolat mezinárodní skandál. Později v utkání s Walesem, když naši fotbalisté odmítli na počátku pokleknout a psal jsem na to na počátku, opět rozpoutali odpudivou protičeskou kampaň

Když Meghan, manželka Harryho, víte o koho se jedná. Jejich tituly fakt nesleduji obvinila blíže neurčitou z osob kolem panovnice z rasismu, že se ptala na barvu dítěte až se narodí a celá Británie byla auf, myslel jsem, že se zbláznili. No být například dědečkem dítě, které se má narodit, jehož snacha je černoška, taky by mě zajímalo, zda dítě bude po nějakém předkovi černé jako bota či jen nádherně kávově hnědé. To je snad normální.

Zcela na rovinu: Pro Západ, zejména ten anglosaský, jsme něco méněcenného, kulturně i myšlenkově.

Jen mám obavu, zda po říjnu po říjnu tohoto roku nebude vládnout jako rozhodující vládní strana šílená odrůda politiků, která všemu podobnému tleská… ¨

A nic na tom nezmění, že si stále myslím, že přes 60% z nás by naprosto normální a přirozený výrok Sergeje Lavrova podepsala. Možná ne ve všem, ale v odporu proti této kulturní revoluci Američanů a části Západu jsme si s Rusy daleko bližší.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*