Seminář „LEVNÁ VODA NA DOSAH“ pro zastupitele, občany i podnikatele

Seminář „LEVNÁ VODA NA DOSAH“ pro zastupitele, občany i podnikatele

Na Zlínsku probíhá léta protiprávní proces a na který doplácí lidé a města, přitom mám v rukou řešení. Před zastupiteli a občany na Zlínsku, jsou léta tajeny pravdivé a závažné informace týkající se vody, ceny za ní, investic, dotací z EU a stavu kolem Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s. (Vak Zlín) a to včetně rozhodnutí soudů, které potvrzují dlouholeté protiprávní jednání na které spotřebitelé i města či obce 10 let doplácí.

Dnes je v kraji nejdražší cena vody. Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (Vak Zlín) nemůže čerpat dotace a peníze vybrané od lidí za vodu tečou do zahraničí. Na tato negativa byli politici Zlína a Vaku Zlín upozorněni. Někteří přesto jednali a jednají ve prospěch koncernu.

Po 12 letech soudy kauzu pochopily. Soud v březnu 2014 shledal protiprávnost kroků vedoucích k uzavření nevýhodných smluv mezi Vak Zlín a Veolia (Moravská vodárenská). Vedení Vaku Zlín dál brání zrušení protiprávní stav odvoláním, přestože ví, že nic z toho, co se před uzavřením smluv s Veolií slibovalo, neplatí! Nevýhodný systém tak funguje dál a „politici“ jednající v zájmu koncernu dál tají před lidmi informace.

Rozhodl jsem předat zastupitelům a veřejnosti informace a na Zlínsku uspořádám expertní semináře, určený zastupitelům, ale také podnikatelům i široké veřejnosti, kterou téma VODA zajímá, neboť jejich peníze za vodu tečou do zahraničí, místo do sítí. Jen informovaní lidé mohou chtít od svých zástupců nápravu.

Seminář

„LEVNÁ VODA NA DOSAH“

Prodej vody na Zlínsku zpět

do rukou měst a obcí!

Cílem je vrátit prodej vody městům obcím do Vaku Zlín. Vodu prodávat bez překupníků, určovat cenu vody, zisky pro obnovu infrastruktury a čerpat dotace EU.

Předpokládám, že většina rozumných a slušných zastupitelů preferuje:

1)      financování sítí z peněz vybraných za vodné a stočné a čerpání dotací z EU

2)      cenu vody jako v okolních vodárnách a nikoliv nejdražší v kraji

3)      z peněz vybraných od lidí financovat na Zlínsku rozvoj regionu  

Pro lidi nevýhodný systém prodej vody přes překupníka lze ukončit. Funguje to v okolních regionech, může to fungovat i na Zlínsku. Právo je na straně občanů a zástupců měst. Soudní rozhodnutí musí být respektována a uvedena do života.

Řešení je na dosah ruky.

Máte-li zájem o informace, potom se podívejte na informace o seminářích a vyberte si jeden ze tří termínů:

8.9.2014 ve Fryštáku

9.9.2014 ve Zlíně

10.9.2014 v Napajedlích

Začátek semináře vždy v 16 hodin.

Při registraci na seminář vyplňte město, kde se chcete zúčastnit. Registrace je nutná z důvodu zajištění prostor! Neregistrovaným nelze garantovat vstup na seminář!

Dle počtu registrovaných zájemců upřesním 4.9.2014 konkrétní místo semináře. Dovolím si Vás požádat, abyste mi za obec, město, společnost či vaši osobu potvrdili, kolik osob má zájem o účast na semináři a v který termín.  

Registrace na seminář, informace a program semináře najdete na:

http://www.vodalidem.cz/seminarzl/

Informujete vaše zastupitele, občany, podnikatele a pozvěte je na seminář. Více o mě, včetně referencí zastupitelů z ČR na www.vodalidem.cz/muj-pribeh.

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*