Šéf WHO uvedl, že omezení v rámci COVID budou pokračovat i po vakcíně

Šéf WHO uvedl, že omezení v rámci COVID budou pokračovat i po vakcíně

Šéf Světové zdravotnické organizace naznačil, že omezení kvůli koronaviru budou pokračovat i poté, co bude vakcína široce dostupná.

Tedros Adhanom Ghebreyesus to uvedl na Twitteru poté, co se objevily zprávy o několika nových vakcínách, o nichž se tvrdí, že jsou účinné v boji proti COVID-19.„Od začátku pandemie #COVID19 jsme věděli, že vakcína bude nezbytná k tomu, aby se pandemie dostala pod kontrolu. Je však důležité zdůraznit, že vakcína doplní ostatní nástroje, které máme, nikoli je nahradí,“ řekl Ghebreyesus.

Dále dodal, že karantény, dohled, sledování kontaktů a další opatření budou pokračovat i poté, co se očkování rozšíří.

Jak jsme vyčerpávajícím způsobem zdůraznili, řada dalších prominentních jedinců tvrdila, že valící se lockdowny, nošení masek, společenské distancování a další omezení jsou zde proto, aby zůstaly i po skončení pandemie.

Globalista Světového ekonomického fóra Klaus Schwab ve své knize Covid-19: The Great Reset tvrdí, že svět se „nikdy“ nevrátí k normálu, přestože připouští, že koronavirus „nepředstavuje novou existenční hrozbu“.

Vysoký představitel americké armády také prohlásil, že nošení roušek a společenský distanc se stanou trvalými, zatímco šéfredaktor CNN pro mezinárodní bezpečnost Nick Paton Walsh tvrdil, že povinné nošení roušek se stane „trvalým“, „součástí života“ a že veřejnost se s tím bude muset „vyrovnat“.

V komentáři k této otázce, Joseph Massey řekl, že Ghebreyesusovo prohlášení znovu potvrdilo skutečnost, že lockdowny kvůli COVIDu jsou více o „sociálním inženýrství“, než o ukončení pandemie.

„Nejsem žádný konspirační teoretik, ani nepopírám COVID, ale kvůli takovým lidem je stěží uvěřit, že lockdowny jsou více o sociálním inženýrství než o zastavení viru,“ napsal na Twitteru. „Vakcína není ‚doplňkem‘ k izolaci a umlčení jako zvíře.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Šéf WHO uvedl, že omezení v rámci COVID budou pokračovat i po vakcíně

  • Německo (Říše) spouští celostátní karanténu od 16.12. a nařizuje, aby byla i v Protektorátu Čechy a Morava. Naše vláda poslechne. Přitom by stačilo vzít rozum do hrsti a přestat experimentovat se zákazy. Covid se šíří bez ohledu na to, co vláda udělá. Starejme se o nemocné a nechme zdravé žít.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*