Šéf kliniky v Chemnitzu spáchal sebevraždu a napsal: „Vakcína proti COVIDu-19 je genocida“

Šéf kliniky v Chemnitzu spáchal sebevraždu a napsal: „Vakcína proti COVIDu-19 je genocida“

Šéf kliniky v německém Chemnitzu spáchal sebevraždu. V dopise nalezeném na místě činu vysvětluje, že už nemůže být součástí genocidy.

V úterý doktor Thomas Jendges, přednosta kliniky v Chemnitzu, podle deníku Bild spáchal sebevraždu skokem z vrcholu budovy kliniky ve Flemmingstrasse v Německu. Bylo mu 55 let.

Doktor na následky zranění na místě zemřel. Jendges byl jediným výkonným ředitelem kliniky v Chemnitzu jmenován teprve od 1. října 2021. Od dubna zastával funkci výkonného ředitele největší východoněmecké městské nemocnice.Sven Schulze v úterý odpoledne na internetových stránkách města vysvětlil, že klinika v Chemnitzu je i přes tragickou smrt doktora Thomase Jendgese stále schopna jednat. Schulze: „Rozšířený manažerský tým bude mít v nadcházejících dnech na starosti obchod.“

„S velkým zděšením jsem se právě dozvěděl o tragické smrti doktora Thomase Jendgese. Včera večer jsme dlouze hovořili o složité situaci koruny,“ řekl v úterý ráno starosta Chemnitzu Sven Schulze.

Zprávy o dopise, který zemřelý údajně zanechal, kolují. Jendges se mimoděk zabil, aby šel příkladem proti očkování proti covidu. Jsou to „bojovníci za biologickou válku“, jak se píše v záznamech. Také prý ve svém dopise označil vakcínu za genocidu a zločin proti lidskosti“, jak uvádí Tag24.

Podle listu Las repúblicas v dlouhém dopise na rozloučenou, který doktor Thomas Jendges napsal před svou sebevraždou a požadoval jeho zveřejnění, prý tvrdě kritizoval informační politiku vlád při řešení nebezpečnosti vakcín proti Covidu. Neustálé lži a klamy na pacienta a očkované, že vakcíny jsou údajně neškodné, už je nemohl snášet, píše se v dopise.

Odsuzuje očkování obyvatelstva experimentální a smrtící vakcínou proti Covid-19, která je ve skutečnosti spíše biologickým bojovým prostředkem vytvořeným a zmanipulovaným pro toto použití, než pro jakýkoli jiný známý užitek. Pro doktora Thomase Jendgese právě probíhá genocida a zločin proti lidskosti.

Protože mu starosta vyhrožoval, že ho vyhodí, pokud už nezůstane v submisivní linii nařízené vládním nařízením a odmítne očkovat pacienty na klinice, pravděpodobně už pro Jendgese žádné další možnosti neexistovaly.

Tento ředitel nechtěl podpořit zločin federální vlády, státní správy a jeho věrných nohsledů. Proto usoudil, že jeho sebevražda je jediný způsob, jak se tomu postavit.

Toto jsou některé podrobnosti dopisu na rozloučenou, který je právě v oběhu:

Přestože doktor Jendges nařídil, aby byl zveřejněn celý jeho sebevražedný dopis, podle současného stavu znalostí starosty Chemnitzu, Svena Schulze z SPD, tomuto zveřejnění nadále brání.

Na různých fórech se vytvořily četné skupiny požadující, aby Schulze upustil od svého blokujícího postoje a konečně respektoval Jendgesovo poslední přání.

Jendges po sobě zanechal ženu a syna.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Šéf kliniky v Chemnitzu spáchal sebevraždu a napsal: „Vakcína proti COVIDu-19 je genocida“

  • Bude jako u ma’s minuly rok… Jen mucednik srovnatelny s palachem😬, poked se chce tnput do ziveho musi se n.a. to jinak sofistikovaneji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*