Šéf českých muslimů podpořil (proti)akci studentů na Albertově

Šéf českých muslimů podpořil (proti)akci studentů na Albertově

Jsou věci, jež mne opravdu dokáži překvapit. Například, když bývalý neúspěšný politik KDU-ČSL začne podporovat předního českého islamistu. Chápu, oba pánové se potřebují, ale je to prostě divné.

A tak nás Parlamentní listy informují o tom, že šéf českých islamistů Alrawi jel na demonstraci studentu do Prahy, uctít 17 listopad bez prezidenta Zemana. A nejel tam sám, jel tam s bývalým politikem KDU-ČSL Davidem Mackem, kterého jihomoravští lidovci odmítli nominovat do krajských voleb a on par hodin na to oznámil odchod z KDU-ČSL a označil tuto stranu za vlastně islamofobní a jako jeden z důvodu, proč odchází z KDU-ČSL uvedl, že necítil podporu pro své aktivity s českými islamisty.

A tak oba pánové, společně s partou mladých lidí, jeli do Prahy. Davida Macka a jeho názory moc neznám. Veřejně horoval proti mešitě v Brně a proti islámským hodnotám, aby je dnes po ztrátě pozice v KDU-ČSL, naopak vyzdvihoval. Když jej budu parafrázovat, tak by si měl možná sám rozmyslet, jaké to hodnoty vlastně chce? Islámské nebo křesťanské? Jak sám říká v tom videu:

https://www.youtube.com/watch?v=8urTA0Dyjns

Naopak šéf českých islamistů Alrawi je vcelku známy, podporuje teroristické hnutí Hizballáh, souhlasí s barbarskými islámskými zákony apod. No, nevím, jestli zrovna za tyto barbarské hodnoty bojovali čeští studenti v roce 1939? David Macek si s Alrawim asi myslí, že ano.

Skutečnost, že oba pánové jeli na akci s vlajkou Evropské unie a s radosti se u ni fotili, je víc než podstatná, ukazuje to totiž, k čemu má sloužit EU – k islamizaci Evropy. Oba pánové se také vzájemné potřebují, Alrawi potřebuje povolného křesťana a David Macek potřebuje prostor pro novou kariéru, když u KDU-ČSL propadl.

Jen mi je záhadou, kdo koho vlastně tahá na provázku? Alrawi Macka? Nebo Macek Alrawiho?

Ukázka profilu s informací z Facebook

Ukázka profilu s informací z Facebook

 

 

Lukáš Lhoťan

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Šéf českých muslimů podpořil (proti)akci studentů na Albertově

  • Pochopte prosím že všichni ti vykukové mají dlouhodobý společný cíl… A TO JE ISLAMIZACE EVROPY… i když to neříkají nahlas… možná ne všichni to vědí že slouží jen jako užiteční idioti… ale platí je za to, a to jim stačí ;-€

    Rád bych čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak hezky kamarádí… islám je jen nástroj moci a zotročení lidí, nic víc…

    http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

  • Alrawi=známá firma. Člověk co vyzýval k násilí proti Izraeli, k vraždění Židů, ten, co se kamarádí s multikulty eurohujerama. EU, to jest ráj pro vznik Velké Arábie. EU je dlouhobě štědrá k muslimům a arabským zemím. EU sama např. podporovala palestinské muslimské vrahy a organizace proti Izraeli, vyškrtla Hamás ze seznamu teroristických organizací atd. A náš známý multikulty eurofanatik Schwarzenberg odmítl označení Hizballáhu jako teroristické organizace. Zkrátka a dobře, pokud má muslim někde hledat štědrou podporu a místo ke kolonizaci a možnost zavlečení islámské ideologie, tak nejlépe v EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*