Schwarzenberg, Pelikán,Dienstbier a Halík-Islámské loutky v Česku

Schwarzenberg, Pelikán,Dienstbier a Halík-Islámské loutky v Česku

Říká se, že dobří holubi se vracejí, ale co se nám Čechům vrátilo zpět za ptáky je doslova katastrofa. Jeden je zkrachovalý podnikatel a knížepán, druhý synek komunistického kádrováka, třetí Americký kolaborant a čtvrtý kazatel.

Úplně detailně rozebírat shora uvedené neřádstvo snad nemusím, však každý vesměs dobře ví, co je to za pakáž. Zaráží mě však jejich drzost a následná netečnost jejich mateřských partají k jejích vystoupením. Do důsledku vzato to vypadá tak, jakoby TOP 09 i ANO byli přiznivci islamizace Evropy.

Jen ten Halík patří k jiné sektě, i když v podstatě se ani u něho není čemu divit, protože katolická církev ta byla a je samý kolaborant a neznaboh. Jenže jak si vysvětlit zcela zásadní programový posun partají?? Žádná z nich nešla do voleb s řešením imigrační politiky natož s náboženstvím. Kde vzali mandát ke krokům a prohlášením jež činí?? Kde vzali od voličů mandát k tomu, aby ohrožovali jejich životy a nebo jim vyhrožovali jako např. ministr Pelikán a to ve smyslu nežádoucí kritiky islámu a následnému zavírání lidí do vězení??? Kam jsme se to dostali??? Že by neplatila svoboda slova a projevu?? Domnívám se, že vyhrožovat národu tak, že ten kdo bude odmítat islám patří do vězení, je mnohem a mnohem horší, než vystoupení prezidenta Zemana na Albertově, které mohlo sice působit do určité míry kontroverzně, ale prezident Zeman zde nepronesl nic, co by se dalo nazvat projevem xenofobie či fašismu.

islam only solution

Docela s pobavením sleduji, jak se množí snahy podsunout do role prezidenta i snahy o fašizaci společnosti z jeho strany. Víte-co potom tedy znamená obrazová výzdoba sídla Schwarzenbergů obrazy s nacistickou tématikou?? Fotky tohoto svinstva jsou k nalezení na internetu. Dále napojení rodiny Schwarzenbergů na nacisty. To je také v pořádku?? Jistě-to musí být tolerováno neb jde o proamerického koně že?? Dokonce jsem kdesi četl, že bývalý šéf ÚSTR a současný ministr kultury Herman, měl ve své kanceláři též obraz s nacistickou tematikou. O Schwarzenbergových tajemných restitucích a o doslovném vylupování Českého nároního bohatství snad i škoda mluvit./ též k dohledání na netu/

Dienstbier-proamerická loutka dosazená do Čech Washigtonem-co k tomu více. To mluví za vše. Táta Dienstbier kdyby měl možnost vidět počínání svého syna, tak by se v hrobě musel obracet.

Pelikán-údajně synek komunistického udavače a kádrováka Dragutina Pelikána. Bratr pana ministra údajně konvertoval dokonce k islámu. Tedy co od něho můžeme chtít??  Tohle máte pane Babiši ve straně?  Zavírat lidi do kriminálu se Pelikánovi zachtělo-tedy i pan Babiš by si měl sám dát pozor, aby neskončil v base, protože i on vybízí ke značné obezřetnosti vůči imigrantům.

No a ten poslední-jo Halík to je. Ten je jasným důkazem rozkládající se křesťanské víry. On jako katolický kněz pošlapává vše, čeho křesťanství dosáhlo. Pomíjí fakt, že religionistického pohledu je křesťanství a islám vzájemně neslučitelné. Do islámu ve značné míře pronikl vahábismus, což je přeneseném významu slova ortodoxní a militantní islám nesoucí prvky xenofobie a rasismu. Proč pane Halíku jako kněz neřeknete, jak to s tím islámem je. Den co den jsou lidé v muslimském světě masírováni propagandou. Pětkrát za den jsou muslimové svoláváni k motlitbám a muftí z mešity křičí-ZABÍJEJTE VŠUDE TY NEVĚŘÍCÍ PSY.Tím jsou myšleni křesťané a ateisté. V Egyptě, Iráku, Turecku aj. je to součást běžného života. Ti lidé tam to vnímají tak, že je to správné a západ i církev mlčí. Chápu-petrodolary jsou důležitější, ale lhát by jste vlastnímu národu nemuseli. To už je pod úroveň.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*