Sabotáž: Obama velí armádě 30.000 aktivistů, bojujících proti Trumpovi, 4 km od Bílého domu

Sabotáž: Obama velí armádě 30.000 aktivistů, bojujících proti Trumpovi, 4 km od Bílého domu

Napříč americkou historií, většina bývalých prezidentů se rozhodla opustit Washington D.C. jakmile skončilo jejich funkční období a drtivá většina z nich si dala velmi záležet na tom, aby nezasahovali do práce jejich následovníků.

Bohužel, Barack Obama si zvolil přesný opak takového přístupu. Jeho nový domov je méně než čtyři kilometry od Bílého domu a z tohoto „velitelského centra“ bude řídit činnost armády více než 30.000 aktivistů bojujících proti Donaldu Trumpovi. Ve skutečnosti, jak uvidíte níže, tato armáda je již těžce zapojována do mnoha protestů a nepokojů, které se v posledních dnech objevují po celých Spojených státech. „Sabotáž“ je velmi silné slovo, ale je zřejmé, že Obama má v úmyslu udělat vše, co může, aby sabotoval Trumpovu administrativu, a to je velmi špatná zpráva pro americký lid.

Americký deník New York Post v sobotu otiskl vynikající článek od autora Paula Sperryho pod názvem „Jak Obama kuje pikle, aby sabotoval Trumpovo prezidentství.“ V tomto článku, Sperry ve skutečnosti obviňuje Obamu z toho, že zřídil „stínovou vládu“, která má oponovat Trumpovi.

Když bývalý prezident Barack Obama prohlásil, že byl „povzbuzen“ díky protestům proti Trumpovi, on tím vyslal schvalující signál pro jeho vojáky. Vojáky? Ano, Obama má armádu provokatérů- čítající více než 30.000 lidí- která bude bojovat proti jeho republikánskému nástupci na každém kroku jeho historického prezidentství. A Obama jim bude velet z bunkru, který je méně než čtyři kilometry od Bílého domu.    

V tomto tvarování velmi neobvyklého post-prezidentství, Obama nejen že zůstává v pozadí Washingtonu. On také pracuje v zákulisí, aby zřídil to, co bude skutečná stínová vláda, nejen chránící jeho dědictví, ale sabotující novou administrativu a její populární program „Amerika na prvním místě“.         

„Armáda buřičů,“ o které Sperry hovoří, je ve skutečnosti celostátní síť „komunitních organizátorů“ známých jako „Organizing for Action (OFA)“.

Pokud půjdete na oficiální stránky Organizing for Action, tak uvidíte, že zde mají obrovskou fotografii Obamy na pozadí jejich domovské stránky. Organizing for Action „vznikli z první prezidentské kampaně Baracka Obamy a prohlašují, že mají 250 poboček po celé zemi.

Pokud by vyhrála volby Hillary Clintonová, Organizing for Action by téměř jistě zmizela z reflektoru, ale teď, když je Trump v Bílém domě, rychle shání peníze a připravují se na válku.

A jednou z prvních věcí, které se tato organizace snaží udělat, je zachránit Obamacare. Následující pasáž je z deníku NBC News:

K záchraně Obamacare, skupina tvrdí, že plánuje 400 akcí ve 42 zemích zaměřených na zdravotní péči s partnery, kteří zahrnují konvenční liberální skupiny, jako jsou Center for American Progress and Planned Parenthood, jakož i ty z progresivního křídla, jako MoveOn.org.   

Organizing for Action tvrdí, že 20.000 lidí použilo jejich nástroj na volání do kanceláří senátorů, naléhajíc na ně, aby nerušili Obamacare a tvrdí, že již milión jejich příznivců podniklo kroky s touto organizací.     

Ale Organizing for Action není jen o mírových politických akcích. Ve skutečnosti, podle Sperryho, některé pochody proti Trumpovi, které Organizing for Action pomohla dát dohromady, se vlastně proměnily v „násilně nepokoje“.

Daleko od trucování, aktivisté OFA pomáhali organizovat pochody proti Trumpovi napříč americkými městy, z nichž se některé proměnily v násilné nepokoje. Poté, co Trump vydal dočasný zákaz imigrace ze sedmi k terorismu náchylných muslimských zemí, tito demonstranti zablokovali letiště a skandovali: „Žádný zákaz, žádnou zeď, útočiště pro všechny!“          

Řízena bývalými asistenty Obamy a pracovníky kampaně, federální daňová evidence ukázala „nestranné“ dobrovolníky po celé zemi. Registrována jako 501(c)(4), organizace nemusí zveřejňovat své dárce, ale ti byli štědří. OFA dostala více než 40.000.000 dolarů na příspěvcích a grantech od doby, kdy se stala organizací Obamovy kampaně Obama pro Ameriku v roce 2013.

Tolik lidí ukázalo prstem na George Sorose za jeho financování a organizaci aktivistů proti Trumpovi, ale pravdou je, že Organizing for Action se snad ještě více zapojuje, než samotný Soros.

A Barack Obama řídí a vede Organizing for Action ze svého zbrusu nového areálu, který leží méně než 4 km od Bílého domu.

Ironické na tom všem je, že Obama v současné době buduje velmi vysokou cihlovou zeď kolem jeho komplexu, zatímco jeho současná armáda aktivistů vysoce kritizuje Trumpa, že chce postavit hraniční zeď k ochraně Spojených států před nežádoucími vetřelci.

Pokud Obama nemá rád stěny, měl by nejprve strhnout svou vlastí zeď.

Další forma sabotáže proti Trumpově administrativě pochází od lidí loajálních Obamovi, kteří jsou ještě součástí různých vládních agentur.

Podle Trumpa jsou tito loajální Obamovi zodpovědní za velmi znepokojující úniky, ke kterým dochází.

Prezident Donald Trump ukázal prstem na Obamovy přesluhující úředníky v Bílém domě a na Národní bezpečnostní radu za úniky informací soukromých telefonních hovorů, které měl s představiteli Austrálie a Mexika.

„Je to ostuda, že unikly, protože je to velmi špatné proti naší zemi,“ řekl Trump pro Fox News, když z úniků obvinil „Obamovy lidi“ v pozicích civilní služby. „Je to velmi nebezpečná věc pro tuto zemi,“ dodal Trump s tím, že tito jedinci jsou nadále vyhledávání a nahrazováni.

Netřeba dodávat, že po osmi letech pod Obamou, mnoho vládních agentur se naprosto hemží lidmi, kteří jsou mu stále velmi loajální. Trump musí udělat velký úklid domácnosti, ale to bude nějakou dobu trvat.

Co se děje mezi Obamou a Trumpem je mikrokosmos, co se děje se společností je celek.

Obama a jeho loajalisti se totálně ponořili do radikální progresivní agendy globální elity a Donald Trump a jeho následovníci jsou zcela proti ní.

Nemyslím si, že je možné, aby existoval nějaký kompromis mezi oběma stranami, a tak to znamená, že je pře námi ještě větší konflikt.

Volba Donalda Trumpa nastartovala radikální levici jako nikdy předtím, a já se domnívám, že protesty a nepokoje, které jsme dosud viděli, byl teprve začátek.

Pokud se věci opravdu vymknou pod správou Trumpa, je velmi snadné si představit vypuknutí rozsáhlých občanských nepokojů po celé zemi.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Sabotáž: Obama velí armádě 30.000 aktivistů, bojujících proti Trumpovi, 4 km od Bílého domu

  • Sila placenych demonstrantu je pomstou elit, ktere prohraly. I kdyz se da rict, ze Trump sice vyhral, ale jeho rozhodnuti budou vsemozne Demokraty potirana. USA nepotrebuji jenom Trumpa, ale Perestrojku jako udelal Gorby v Rusku. A to by byla pak obcanska valka, o cemz se v clanku mluvi.

  • Obama , který zatloukal místo svého narození , který za svého panování vedl osm válek a při tom si v roce 2009 přebral Nobelovu cenu za mír – tak to je teda nepochopitelné. Teď je vzteky bez sebe a bojuje všemi možnými způsoby proti Trumpovi. Velice nebezpečný jedinec u kterého jeho chování hraničí s diagnozou. On slouží mocnějším, pro které je loutka, ale pro veškeré lidstvo nikdy nic dobrého nepřinesl. Lhář a vztekloun.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*