S Hitlerem ho nesrovnávejte, Hitler vlastní města nebombardoval

S Hitlerem ho nesrovnávejte, Hitler vlastní města nebombardoval

Podle oficiálních médií regulerně zvolený prezident, který co chvíli nabízí příměří východoukrajinským teroristům a separatistům, podle alternativních médií pučista a nacista, který posílá letectvo a tanky na civilní obyvatele vlastní země.

Jen opravdu velký hlupák dnes ještě věří oficiálnímu zpravodajství, k alternativním zdrojům se ale nedostane každý. Jak těm lidem říct, že úplně stejně by to mohlo probíhat i u nás? Nebo pochybujete o tom, že by se zdejší takzvané elity vzdaly svých astronomických příjmů bez boje? Na Ukrajině totiž vůbec nejde o nějaký separatismus. Lidi tam prostě jen chtěli žít jako lidi, ne jako otroci. Jen proto teď umírají. A stejný problém mají i Češi.

porosenko hitler

Životní náklady trvale stoupají, příjmy naopak klesají. Národu dochází, že pětadvacetiletá hra na demokracii přinesla většině jen prohlubující se chudobu, zatímco jednomu procentu vyvolených utěšeně narůstají pohádkové majetky. A pozor. Tady se nebavíme o vilce, luxusním bytě nebo pozemcích. Bavíme se o luxusních nemovitostech v nejatraktivnějších koutech světa, o soukromých ostrovech, o jachtách, o pohádkovém životě, o kterém sní každý psychopat. Proto potřebují nás, své otroky. Potřebují naše daně, naše dluhy, naše exekuce, naše výdaje i naše příjmy. Proto vlastní a nebo štědře dotují mainstreamová média a ta nás denodenně oblbují zprávami, kterým většina populace věří.

Většina populace stále věří, že v parlamentu máme levici a pravici, že máme vládu a opozici, že každé další volby budou regulerní a demokratické, že problémy se řeší.

A tak jen ti, kdo sledují alternativní média vědí, že tento pán bude brzy nejhledanější osobou na Ukrajině.

Dnes je sebejistý a hraje si na všemocného, ale až bude stát u zdi, pomočí se strachy.


Jednou ho najdou a potrestají. A spolu s ním všechny členy vlády a kompletní velení armády. A určitě nezapomenou na piloty, kteří tupě plní šílené rozkazy k bombardování měst, kde po stovkách umírají ženy a děti.

Stovky videí a tisíce fotek zmasakrovaných žen a dětí se šíří internetem. Tohle video se ale vymyká. 15. července se ve Sněžném hodně lidí hodně snažilo vyprostit malé dítě z trosek. A podařilo se.

I následující video stojí za pozornost. Je z jiného kouta Ukrajiny a atmosféru má tudíž úplně jinou. Zmanipulované a očividně zfetované stádo choromyslných se modlí za svého vůdce Porošenka.

Převzato z http://www.exilovenoviny.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*