Rychle se objevují alternativy za Twitter, Facebook, Yahoo: Tyto stránky vás nebudou cenzurovat!

Rychle se objevují alternativy za Twitter, Facebook, Yahoo: Tyto stránky vás nebudou cenzurovat!

Jste závislí na sociálních médiích nebo je používáte k podpoře svého podnikání a cílů, ale jste znechucení a unavení z tyranské cenzury buď vašich příspěvků, nebo těch skutečných zpravodajských organizací, které Facebook, Twitter, Yahoo a jiní libovolně považují za „falešné?“      

Žádný strach. Již existují alternativy a více jich je na cestě. Kromě toho, že tyto stávající a připravované stránky jsou zóny pravdivé svobody projevu, kde si můžete říkat a zveřejnit co chcete, bez obav, že budete cenzurováni „chůvami“, které řídí tato jiná „mainstreamová“ média.

 

GAB.ai

Advokát Andrew Torba, který se proslavil bojem za svobodu slova, vyvinul stránku Gab.ai, podobnou Twitteru, která bojuje proti cenzuře tím, že umožňuje uživatelům sdílet, co chtějí, říkat co chtějí a vyjadřovat se jak chtějí.

„Pokud bych musel vybrat jednu událost, která mne nadmíru vytočila tak, abych začal jednat, musel bych říct, že to bylo potlačení konzervativních zdrojů a případů neuvěřitelně neobjektivním Facebookovým týmem (tzv. Facebook Trending Topics team),“ uvedl Torba v rozhovoru s Charliem Nashem z deníku Breitbart News.

Webová stránka je nyní v provozu beta verze a již je zde čekací seznam nejméně 186.955 členů. Takže je evidentní, že zájem o stránky založené na svobodě projevu roste.

gab

Seen.life

Další stránka a její alternativní podoba sociálních médií, jejíž popularita stále roste, protože je zaměřena na svobodu projevu a soukromí, je Seen.life. Její tvůrci slíbili, že nikdy nebudou shromažďovat, nebo prodávat osobní údaje uživatelů. Tvůrci také chtějí, aby uživatelé věděli, že jakmile příspěvek smažou na Seen.life, bude navždy pryč, protože je nikde nezálohují.

seenlife

GoodGopher.com

Spuštěna loni Mikem Adamsem, Health Rangerem a zakladatelem/redaktorem serveru NaturalNews, tato alternativa médiím přátelského vyhledavače od té doby roste na popularitě. GoodGopher.com je Adamsův pokus o vybudování největšího internetového vyhledavače pro ty, kteří chtějí najít informace  a novinky o svobodě, léčitelství, centrálních bankách, potravinové svobodě, pokročilé legitimní vědě a několik dalších témat, které nejsou v souladu s vyhledávacími stránkami řízenými horlivými cenzory, kteří pracují pro establishment.

GoodGopher je jako první vyhledávací stránka na světě, která chrání soukromí a filtruje korporátní mediální propagandu a vládní desinformace. Podle autora, tato webová stránka: Nikdy nešpehuje uživatele, neobsahuje žádnou korporátně-vládní propagandu, převlečenou za „novinky“ a „informace“, je založena na  „algoritmu čestné relevance“, který nakládá stejně se všemi stránkami, nedává přednost nikomu, neblokuje legitimní podávání zpráv a vědy z nezávislých zdrojů, nikdy nezahrnuje jakoukoli podporu Big Pharmě nebo jiným toxickým jedům, není vlastněna žádnou korporací.

gopher

Adams tvrdí, že to není všechno.

„Budeme před koncem letošního roku spouštět alternativu kanálu Youtube,“ poznamenal Adams. Dáme uživatelům alternativu k cenzuře, která probíhá na Twitteru (který zakázal editora deníku Breitbart Mila Yiannopoulose, hlasitého zastánce zvoleného prezidenta Donalda Trumpa a pronikavého konzervativce).

„Internet rychle praská polarizací do dvou oddělených světů. Na jedné straně, zakořeněno v cenzuře, máte Facebook, Twitter, YouTube,“ uvedl Adams s tím, že NaturalNews je jedním z míst, které je pod nedávným útokem proti svobodě projevu. „Na druhé straně máte respekt pro svobodu projevu, inteligentní diskurs a praktické řešení problémů s cílem přispět k lepší společnosti.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*