Rusové se nemusí nikoho na západě ptát, co mohou dělat v Sýrii!

Rusové se nemusí nikoho na západě ptát, co mohou dělat v Sýrii!

Kdy prozápadní pisálci konečně pochopí, že Rusové nejsou jako zbytek Evropy, který si nedovolí bez souhlasu Washingtonu ani „prdnout“?!

Západní média velice nekorektně a zcela účelově srovnávají situaci v Sýrii s děním na Ukrajině! Na velkých prozápadních serverech typu Novinky.cz se to hemží články, ve kterých dobře placení „presstituti“ tvrdí, že Rusové se v Sýrii chovají jako na Ukrajině a jejich vojáci se údajně v obou zemích pohybují, jak se jim zachce, přestože nasazení svých pozemních sil popírají!

Jak je u protiruské propagandy „dobrým zvykem“ její šiřitelé zcela ignorují fakta a řídí se pouze heslem klidně lži, jen když to splní svůj účel! Na rozdíl od Donbasu na Ukrajině, kde žádná pravidelná ruská armáda nikdy neoperovala (kdyby totiž Rusko skutečně vedlo bojové operace proti Ukrajině, tak dnes Slovensko sousedí s Ruskou federací), svou vojenskou přítomnost v Sýrii Rusko nikdy nepopíralo!
assad a putin transparent

Ruská federace sice v současné době nepodniká Sýrii žádné pozemní vojenské operace, což ovšem neznamená, že jednotliví ruští vojáci nemohou pozorovat pozemní akce syrské armády a případně navádět ruské letectvo při bombardování na cíl! Poukazovat tedy na to, že si pár ruských vojáků pořídilo fotografie z různých syrských lokalit a používat to jako vodítko toho, že se ruské pozemní jednotky účastní bojů v Sýrii je ubohé a jako nějaký důkaz to může brát pouze nějaký hlupák!
Na závěr článku ještě musím podotknout, že i kdyby se nakonec Rusko rozhodlo poslat své vojáky do pozemních bojů o Sýrii, nemusí se nikoho na západě ptát, nebo dovolovat, zda to může udělat! Rusové jsou totiž na rozdíl od Američanů v Sýrii legálně na pozvání syrské vlády a prezidenta Asada! Pokud se tedy Rusové, případně Íránci s Asadem dohodnou na zapojení jejich armád do pozemních bojů, nikomu dalšímu do toho vůbec nic není!

Západ by se měl naučit dělat to, co hlásá, tedy respektovat suverenitu a svobodnou volbu jednotlivých států si zvolit do čela země svého lídra, bez ohledu na to, zda se to Američanům, nebo někomu z Evropské unie líbí nebo ne! Američané a jejich „spojenci“ (rozuměj vazalové) se také musí přestat vměšovat do vnitřních záležitostí druhých a lézt tam, kam je nikdo nezval!

Pokud se tak nestane, západ tím sám sebe pasuje do role agresorů a teroristů, kterou sám tak rád přisuzuje druhým!

 

 

Ladislav Kašuka

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*